Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-8" |  vypnout filtr
 
12>
Gerard | Vsetín
08.03.2019, 23:53
 
Reakce na Jarah: Je to tak. Dědek to neumí ani trochu......
Já si naopak myslím, že Prostějov by dělal svým fyzickým hokejem, v případě postupu, problémy každému týmu, i třeba Jihlavě na kterou by v semifinále narazil.

Překvapovalo mě, jak skoro všichni byli spokojení s tím, že jdeme právě na ně. Všichni viděli jejich ofenzivní, mnohdy až lehkomyslný hokej ze základní části. Nicméně play-off je úplně jiná soutěž a jde vidět, že v něm ani tito "bohémové" ze základní části nic nevypustí. Navíc i ta jejich prohra v posledním kole s Porubou, která je ani moc nemrzela, naznačovala, že si právě na náš spíše techničtější tým věří a že si ho asi i tak trochu "vybrali".

Nicméně věřím, že snad nakonec přeci jenom zvítězí kvalita nad silou a do semifinále postoupíme my, kde by to ať už s Budějkama nebo Kladnem byl úplně jiný hokej. Né že by se to taky nemydlilo, ale fyzické a hokejové parametry by byly již více vyrovnané.
 
08.03.2019, 23:47
 
Reakce na janes: Zdravím vás z Prostějova.Většina z vás ...
Také zdravím do Protějova! Topinka furt šerif? No, měl jsem vás za lidi narozdíl od "borců" od Zubřího kalu. Ale vy jste nás zatím vždy dokázali osprchovat pivem. Je čas Faltýnkovcům utnout dotační chapadla. Ne že by ten chobot měl povědomí o hokeji, ale vy, hovada, máte asi velký příjem! Jste sráči a ne šlechta Hané! Umíte jen tvořit, ale to dělají i děti v MŠ.
 
Gerard | Vsetín
08.03.2019, 23:41
 
Když nedokážeme využít přesilovku 5:3, tak si nezasloužíme vyhrát Smajlík ... P.S. jenom nadsázka na to vyloučení Venkrbce sekundu před koncem.

janes: Jelikož jsi mě vzpomněl ve svém příspěvku, tak si dovolím reagovat. Sám mám problém, když někteří jedinci svádí skoro každou prohru na rozhodčí, sám s tím i tady někdy bojuji. Rozhodně to ale není většina jak píšeš. Ty nás vsetiňáky tady moralizuješ, ale sám se s nadhledem na ten zápas asi taky nedokážeš podívat. Neříkám, že nám dnešní zápas prohráli jenom rozhodčí, ale výrazným jazýčkem na miskách vah rozhodně byli. Kromě přesilovek jste moc šancí ke gólu neměli a rozhodující náskok na 3:1, potažmo 4:1 jste získali z nesmyslné přesilovky, kterou jste získali po strkanici a vzájemné bitce mezi Koptou a Pšeničkou. Díval jsem se znovu i na záznamu a absolutně tam není nic nesportovního ze strany Frola vidět, za co by měl dostat dvouminutový trest. Hned na to následovalo asi správné vyloučení Hrycka do tří, i když ani ze záznamu si nejsem jistý, jestli Hrycek tou vysokou holí zasáhl vašeho hráče nebo ne. Další nepochopitelný okamžik, jak již tady zmiňoval Plha, byl před bitkou Pituleho s Krejčím, kdy Doležal asi 15 sekund signalizuje faul Volfa na Šilhavého, aby ho pak tak nějak nenápadně po přerušení vypustil. Když si k tomu přičteš hodně rozhodcovsky nepovedený závěr ve čtvrtém zápase u vás, nejdříve minutu před koncem signalizovaný faul na Pituleho vašim Čápem, který následně rozhodčí odvolali a pak naprosto chybné vyloučení v prodloužení Šelepnějeva dvě minuty před koncem za posunutí brány, tak se nediv, že nejeden i soudný fanoušek se cítí značně poškozený.

Jinak ale musím říct, že jste dneska namíchali hodně kvalitní Prešovský beton, opravdu skvěle vám zachytal, mnohdy i se štěstím gólman Neužil a byli jste neskutečně produktivní. Velice kvalitně jste pokrývali předbrankový prostor a svými fyzickými parametry a "třímetrovými" hokejkami jste vždy na poslední chvíli dokázali puk nějak uklidit někam do rohu.

Přijde mi, že se dnes sešel zápas, který se prostě nedal vyhrát, nejen kvůli rozhodčím, ale prostě se to tak nějak všechno sešlo, vaše produktivita, výborný výkon gólmana, štěstí, benevolentní a chybující rozhodčí. Nicméně chci ale věřit, že se snad tři podobné zápasy za sebou sejít nemůžou a že když ne již v neděli u vás, tak v úterý doma to snad kvalitou přetlačíme na naší stranu. Pokud ne, tak budu hodně zklamaný, ale ač nerad, tak přeci jenom smeknu nad asi jedinou možnou vaší správnou taktikou jak přes nás přejít.

Co se týká Dědka, tak si nemyslím, že by to u něj bylo jenom o Vsetínu. On je prostě jenom opravdu neskutečně špatný a jde to slyšet prakticky od všech klubů. Divím se jenom, že pokud to nevidí delegáti, tak proč se nedomluví kluby, že si společně nepřejí aby tento jeliman kazil tuto soutěž. A u Doležala je to prakticky to samé. Jsou to prostě dvě neřízené střely.
 
08.03.2019, 23:01
 
Je to tak. Dědek to neumí ani trochu... A nikdy rovinu nepíská. Mne udivuje, proč v téhle sérii to nechavají všichni rozhodčí zajít až tak daleko.. PV nemá na to jít dál jak VS, i kdyby se jim to náhodou povedlo tu serii otočit. To je těší takový hnus?
 
08.03.2019, 22:49
 
Janes, zalez
 
janes | Prostějov
08.03.2019, 22:31
 
Dětka jako rohodčího znám dlouho jsem v Prostějově Dělal vedoucího juniorky a pan Dědek nás pravidelně pískával ,je to vůl který to neumí a tak jak podle vás zařízl Vsetin tak je příště schopen zařezat Prostějov.Překvapuje mne spíš hodnocení Jenáčka který ani v jednom hodnocení zápasů neměl připomínky k surové hře Prostějova až po dnešku podle něj hraje Prostějov hrozně sprostě.
 
08.03.2019, 22:22
 
Kdyby jsme byli lepší, ani rozhodčí by jim nepomohli, bohužel jsme dneska hráli lejno, neproměňovali jsme šance Smajlík Dědek píská proti nám, to se ví, ale bohužel, musíme podat lepší výkony než dnes, aby jsme mohli pomýšlet na postup Smajlík
 
08.03.2019, 22:19
 
Janes, je to play off, emoce musí být. Asi bys mluvil jinak, být na opačné straně... ale tak to bývá
 
romanfrajer | VHK Vsetín
08.03.2019, 22:01
 
Tak kdepak jsou ti pisálkové, co se tady dušovali, jak rozhodčí pískají fér a jak si za nejvylučovanejší mančaft ligy můžeme sami? Dnes exkluzivní režie zkušené dvojky Doležal-Dědek, ti za ty provázky ale umějí tahat... Přesně ví, kdy mají šmiknout a kdy povolit... Ten megakompenzační závěr byl už hodně úsměvný a předvídatelný. Příkaz zněl jasně: Za každou cenu těm žlutozeleným ovcím cestu do baráže co nejvíce zkomplikovat a prodloužit...
 
08.03.2019, 21:53
 
Musíme tu dnešní prohru hodit co nejrychleji za hlavu a v neděli vyhrát.dnes nám to neprohráli rozhodčí!
 
janes | Prostějov
08.03.2019, 21:53
 
Zdravím vás z Prostějova.Většina z vás už dlouhodobě není schopna přijmout porážku. Vinu téměř vždy hledáte jinde jak ve hře.Většinou podle vás za všechno mohou rozhodčí.Ten dnešní zápas jste nezvládli hlavně v hlavě, nezvládli ho hráči a nezvládli ho ani fanoušci.Vždy jsem si vás vážil pro váš příkladný klubismus a neskutečnou atmosféru ale po dnešku jste pro mně pouze pitomí ovcomrdi.S tohoto hodnocení vynechávám Gerarda který si dokáže udržet nadhled a krotit emoce.Přeji vám hodně ůspěchů ale ne proti Prostějovu.
 
08.03.2019, 21:52
 
Hoši vy to urvete. Jenom musíte být v klidu. Oni čekají na vaše nervy. Vždycky Vsetín!
 
08.03.2019, 21:49
 
Reakce na dajkiri: Hodně je mi to líto snad naděje umírá...
Tak co ty osle? Splníme misi na 200%, v neděli prohajeme v PV, aby byl ještě v úterý vyprodaný Lapač?
 
08.03.2019, 21:48
 
Dneska zářez odmakaný na 120%‼️.Království poslalo svoji nejsilnější sestavu:"Bolina+Balej" nové generace.♦️
 
08.03.2019, 21:44
 
Sudí vrátili PV do hry neskutecnym způsobem, nicméně my kdybychom dáli ty sance, na sudí by si nikdo nevzpomnel. PV hraje jednoduchou hru a přehrává nás v osobních soubojích. Jejich gólman strely většinou vidí a tak to pochyta. Nic, v neděli to ukončíme u nich!
 
08.03.2019, 21:40
 
Já bych tu prohru neviděl jen v rozhodčím,ale v naší neschopnosti dát více branek,holt jsme si zápas prohráli svýma chybami.ale zaráží mě tak rozdílný metr v posuzování faulů u obou rozhodčích.pojdme se semknout a v neděli zvítězit
 
Plha | SVVT
08.03.2019, 21:39
 
Nikdy jsem nebyl přítelem konspiraci, ale čeho je moc, toho je příliš! ... aby po rvačce jeden na jednoho, sedělo na trestne pět našich a jeden hostující nebo po avizovanem faulu na Vojtěcha a nasledne strkanici bylo vyloučení po jednom na každé straně a vymazala se přesilovka, už je moc i na mě ((
 
 
08.03.2019, 21:24
 
Hodně je mi to líto snad naděje umírá poslední s tou hrou kterou předvádí poslední zápasy je konec sezony
 
Radista | Vsetín
08.03.2019, 21:19
 
Hele já jsem to komentoval a i když se člověk snažil být objektivní, tak mi to 2x ujelo. Podle delegáta, který byl jen ob dveře, tak má Dědek konec sezóny. Stejně jako ti dva, co pískali druhý zápas v Prostějově.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.