Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-10" |  vypnout filtr
 
123>
rst | Vsetín
10.04.2019, 23:45
 
Reakce na Gerard: No já nevím Rosťo, slyšel jsem totiž, ...
Subni byl v době hoven velký srdcař a výjezďák, a i když mě notně překvapoval svými výlevy zde tuto skončenou sezónu, marná sláva, znát se k němu nepřestanu.

Michovsetín se mi chvíli pletl s hokejvsetín, neznám. Přijde mi divné, že někdo kydá hnůj na někoho, kdo je podepsán pod tolika vsetínskými majstrštyky.
----

Proč do toho s trojkou VS, AZ, PR nešly i ty kluby, co hrály o postup/nepostup (UpL apod. ) ??
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 23:30
 
Reakce na rst: Jen ať zůstane pěkně tady. :)...
No já nevím Rosťo, slyšel jsem totiž, že Tobola intenzivně vyjednává se subnim a Michovsetín, kteří by ho a J. Dopitu měli na lavce nahradit ;-).
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 23:25
 
Co se týká dnešní tiskovky, tak chci věřit, že snad při nejmenším alespoň splnila to nejzákladnější co splnit měla. Zvýšený zájem médií a veřejnosti o celou kauzu a docela podrobné poukázání na absurdity a "systémové" kroky našeho slavného svazu. Ten všemu naštěstí sám ještě pomohl dalším svým systémovým rozhodnutím a další změnou v podobě doplnění e-ligy o Salzburg. Co jsem tak rychle pročetl různé diskuse, tak prakticky všichni komentující (ať již fandí jakémukoliv týmu, nebo nefandí nikomu) jsou na naší straně a kroky svazu hodnotí jako prasárnu. Obzvlášť teď když v e-lize nechají hrát na úkor českých (teda spíše moravských) týmů tým rakouský. Na druhou stranu ale široká hokejová veřejnost byla na naší straně již i v kauze J. Juríka a k čemu nám to bylo platné.

Je to jak všude v tomhle našem kamarádském kocourkově. Kamarád kamaráda nepodrazí, ačkoliv to může působit jakkoliv špinavě a pokrouceně :-(.

No ale pokud budou pánové ze svazu e-ligu na sezónu 2019/20 systémově rozšiřovat jako doposud, každý měsíc o jeden tým, tak se ničeho bát nemusíme. Do srpna se určitě dostane jak na nás, tak i na Přerov a Havíře ;-).
 
rst | Vsetín
10.04.2019, 23:20
 
Reakce na Gerard: Rosťo, L. Jenáček tady do toho našeho ...
Jen ať zůstane pěkně tady. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 23:08
 
Reakce na Rst: Gerard: Přesně tak. Rozhovory s Jackem js...
Rosťo, L. Jenáček tady do toho našeho trochu specifického, ale hlavně rodinného prostředí sedí doslova jako pr.del na hrnec. Jenom nevím, jestli bych s Tebou souhlasil, že nám ho můžou ostatní týmy závidět. Nějak si ho totiž nedovedu představit v nějaké té "organizaci" typu Liberec, Třinec, Sparta, Budějky apod. ;-). Tam by jeho potenciálu asi tolik využít nedokázali a ani on by se tam v jejich oblecích od Bandi asi taky necítil tak dobře jako tady Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 22:57
 
Reakce na shakki: Jestli to budou stavět podle stejného ...
shakki, shakki, neřekl bych, co moje pochvala L. Jenáčka a vyzdvihnutí jeho především lidských a morálních vlastností tady rozpoutá za diskusi. Jsem překvapený jak jsou různí lidé schopni pochopit zcela opačně jeden a ten samý psaný text (rozhovor s L. Jenáčkem). Nechci se v reakci na Tvůj názor nějak moc pitvat, obzvlášť když už se Ti všechno podstatné snažili tady "vysvětlit" dzinda, Rosťa a nový_z.

Pokud ale píšeš, že by si měl Jenáček uvědomit, že takhle se play-off hrát nedá, tak si ten rozhovor buď vůbec nečetl, nebo jsi s prominutím úplně mimo. Jak jinak totiž chápeš jeho věty: "Ovlivnily to i zápasy playoff, jak série s Prostějovem, tak i Motorem, kde ty týmy měly hráče silovější než my. Jedna věc je základní část, ale my chceme být úspěšní hlavně pak v playoff." A následně: "Chceme mužstvo mít více silovější a mít více playoff typů."

A věř, že ty "bouchače" jak píšeš vedení určitě nehledá pouze do třetí a čtvrté lajny, ale i do těch prvních dvou. A věř, že né každý fyzicky silný hokejista musí být jenom "křapák". Snad se Tesilovi a spol. podaří najít alespoň jednoho opravdového hokejistu s moderními fyzickými parametry, jako např. Račuk, Endál a jim podobní.

A ještě jedna věc, když tady trenéry, potažmo vedení kritizuješ, že jsme hráli jenom na jednu lajnu, tak ruku na srdce a řekni mi popravdě od koho jsi čekal před sezónou, že budou ti hlavní tahouni? Pechance, s Jonákem a Robem brali skoro všichni jako fajn posily, ale nejvíce jak novináři, tak i většina fanoušků "učůrávala" z Finů Kuronena a Makinena, ex-ligového Ráce a Kanaďana Theoreta. O hodně více se taky určitě čekalo i od Březiny. Né že by zklamali, nebo nehráli dobře, ale kdo čekal, že je všechny tak bodově převálcuje Pechyho lajna? Ono holt po bitvě (po sezóně) je každý generálem ;-).
 
Rst | Vsetín
10.04.2019, 22:55
 
Reakce na FrankZ: Rst-tak jak jsem dopoledné psal o Juri...
A to já měl tucha už při té cause Jurík, že to ze strany prasat jistě ještě zdaleka vše nebude. Smajlík
 
rst | Vsetín
10.04.2019, 22:53
 
Reakce na Michosvsetin: Proč si bereš Pana Valaška do hu...
O tobě hodně vypovídají zase tvé příspěvky.
Jestli já píšu, že tak jako jsi zde psal v prosinci 2018 , že ,,Dopita není trenér" (abys v lednu napsal možná nejdementnější příspěvek všech dob, opět na adresu Jirky Dopity), psal by diskutér (osel) tvého typu v září, říjnu 1994 "Valášek není trenér", abys z toho pochopil, že si beru Valáška do huby, potom to tu zrovna zabal, neboť v diskuzním fóru diskutér nerozumějící psanému textu je k ničemu.
Navíc nejen že nerozumíš psanému textu, i tvé výplody připomínají výkřiky do tmy (mo)mentálně zaostalého.
 
10.04.2019, 21:57
 
Rst-tak jak jsem dopoledné psal o Jurikovi,že to blbé rozhodnutí nemůže nic překonat,pak příšlo vyřazení neakademiků,a to jsem ještě nevěděl ,že Salzburg má se svazem podepsanou smlouvu a tudíž ho vyhodit nemůžou....A ted jsem dočetl rozhovor s Tesilem,kde píše,že dokud na Vsetíně nebyla eliga juniorů,tak se ani do akademie hlásit nemohli,to jen ,že ten Zigmund se strašně divil ,proč se nepřihlásili dříve.To už hraničí s d-bilitou
 
Proč si bereš Pana Valaška do huby to je Pan trenér jak to můžeš srovnávat.... vlastně ty můžeš to o tobě vypovídá vše Smajlík
 
Rst | Vsetín
10.04.2019, 20:36
 
Reakce na Michosvsetin: Rst bereš si mě do huby a víš ku...
Stačí si projet tvé příspěvky, ty "víš kulové"
(A pravdu díš, Řezníček, Král Zikmund - můj vzor. Smajlík )
To, jak tu jebeš do Dopiho, tak přesně by osel tvého typu jebal v září, říjnu 94 do Valáška.
 
Rst bereš si mě do huby a víš kulové...ty jsi jak ten český svaz ten moc kecá tak to tu probereme ať zůstane ten co tu hlavu narve někam hluboko
...asi je to tvoje fórum a ne VHK.

 
10.04.2019, 19:30
 
Moc nemají jen bafuňáři, moc mají i média. Chtělo by to více statusů od top hokejek viz.Pastrňák
 
10.04.2019, 19:20
 
ELH J.. To víte, když ona by ta Jihlava letos spadla.. Nějak se to muselo zařídit, aby dolů nešla... Takže honem rychle na konci sezony chtělo něco vymyslet a taky sehnat si podporu ostatních. Za udělení licencí a za to, že k nim mohou přijít talentovaní hráči vysátí s jiných dobrých klubů bez licence... Jak je možné že ELH můžou hrát dále zadlužené kluby PCE, CHO. Něco shniléhi v našem státe. Hokej smrdí od Dukly.
 
Plha | SVVT
10.04.2019, 19:19
 
 
muhehee | Apple
10.04.2019, 16:51
 
 
10.04.2019, 16:40
 
Když to shrneme, co slyšíme a čteme.
Hlavní zadání - snížení počtu klubů (údajně prý vzešlo z lednového Fóra, kde ale nikdo pořádně neví jak konkrétně to zadání vzniklo, jestli vůbec bylo nějaké hlasování nebo co), kritériem se stal statut akademie, s tím, že Olomouc nevadí a příští rok mohou postoupit neakademici.... Teď tomu nasazují koronu tím, že Salzburk bude v lize a nebude to na úkor nějakého našeho klubu... Přitom na počátku toho všeho (myslím toho letošního všeho, kdo ví, co bude za rok, když máme zkušenost, co bylo už v loni atd.) bylo to snížení počtu klubů v soutěži.... To jsou důkazy jeden vedle druhého, že se buď jedná o jasné znaky komediantství, nebo (hloupě) zakrývaného klientelismu.
 
10.04.2019, 16:11
 
To Vajdik: no já myslím, ze uz jsou na stejné úrovni.
 
10.04.2019, 16:07
 
pavelmikel - tak pokud vede svaz alkoholik Král (ten málem položil jako ředitel HC Plzeň a kdyby nedošel Straka a nenapumpoval tam svoje peníze...), sekunduje mu nikdy nic nedokázající Lener a u stolku vidím i pana Břízu, který nedávno dělal vítr v šatně rozhodčích při zápase Sparty a urážel je že už si nezapískají - a tento člověk i nadále zůstal ve svých funkcích a pouze "zaplatil" nějakou pokutu - tak co si máme o takových lidech myslet. Ten hokejový svaz nechci říct že předehnal, ale minimálně dohnal ten svaz fotbalový :(
 
pavelmikel | Vsetín
10.04.2019, 16:00
 
Vyřadit Salzburg pak se dočíst ve smlouvě, že je vlastně nemůžou vyřadit.... to už je teda hezka fraška.....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.