Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1068 (k 9.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-12" |  vypnout filtr
 
12>
Fan_of_hats | Vsetin
12.04.2019, 23:44
 
Gerard 23:07 : RESPECT!!! Smajlík Jeden z mala ve svete znamych Čechů vseobecne a kdejaka "0" se o neho otira. Max. ubohost! Holt hokeji obetoval vsechno a tezko..mov tezko se mu konci. Kdyby byl povahove dareba..ale neni. Uprimny, otevreny,...
 
Gerard | Vsetín
12.04.2019, 23:07
 
Reakce na nový_z: https://www.hokej.cz/kritikum-spadla-b...
Parádní sólo a parádní gól. JJ68 jako zamlada. Je možné, že se mnou tady moc lidí souhlasit nebude, ale já osobně jsem rád, že JJ68 ukázal v play-off a především v baráži, že pořád je to ještě pan hokejista a myslím si, že nejedněm škarohlídům nakonec zavřel ústa.

Byl jsem až znechucený, jak se poslední cca. rok stalo pomalu národním sportem trefování se, zesměšňování a urážení této legendy kdejakým pitomcem a chytrákem na všech diskusích. Překvapilo mě jakou mnohdy až nenávist k němu cítí i většina budějičáků. Chápu, že je do jisté míry štve jeho zapojováním se do diskusí s rozhodčími apod. Ale dá se mu divit??? Dělá jen všechno proto aby svůj klub dostal do e-ligy. Ta hysterie, která nastala po jeho nezaviněném zranění Žigy Pavlína mi přišla až ostudná.

I když jsem ho ještě chtěl aspoň jednou vidět na Lapači v mistrovském zápase proti našim, tak jsem nakonec asi rád, že se tak nestalo a už definitivně asi nestane. Slyšet případné posměšky a urážky od některých místních jedinců na takovou legendu, jakou už dost možná asi nikdy ani mít nebudeme, tak bych se asi hanbou propadl.
 
Gerard | Vsetín
12.04.2019, 22:19
 
Miris, přiznám se, že úplně podrobně jsem tažení Mor. Budějek nesledoval, ale osobně si myslím, že před play-off rozhodně ani ve snu neuvažovali o tom kdo za ně bude a nebude moct nastoupit v případném superfinále II. ligy. I když neměli vůbec špatnou sezónu, tak i vzhledem k jejich aktuální situaci žádné velké ambice do play-off asi neměli. Chtěli si ho dle mého jenom užít a zkusit potrápit někoho z favoritů, což se jim nakonec podařilo hned ve třech případech.

Nepsal jsem to tady ale proto, že by mi jich bylo nějak extra líto. To už spíše vás, Šumperku a Havl. Brodu, kteří jste si na nich vylámali zuby. Psal jsem to hlavně abych pokukázal na další deb.ilitu svazu v nastavení pravidel jeho soutěží.

Pravidlo o zapojení tzv. "lastminute" posil do play-off a následného superfinále, baráže, nebo bůhví co zase během léta, nebo sezóny na svazu vymyslí by mělo být jasné a spravedlivé. Buď na celý zbytek sezóny bez omezení, nebo vůbec. Vyhnuli bychom se tak takovým šaškárnám, že zraněný poloinvalida JJ68 byl loni nedůstojně "nucen" naskakovat na pět sekund, aby získal patřičný počet startů do baráže, nebo aby se do superfinále II. ligy dostal tým, který ho nakonec nemá skoro s kým odehrát a beztak mu pro jeho chybu jeho zápasy i tak zkontumují.
 
12.04.2019, 21:02
 
odkaz
Smekám.
 
rst | Vsetín
12.04.2019, 17:16
 
Setteinz:
To jsem ale napsal kktinu, co?
Smajlík Smajlík Smajlík
No nic.
To je tak, když ty příspěvky člověk tak nějak "skáče".

Ale:
Tvl věříš, že po "zázraku" v Kopru jsem mohl čekat další zázrak, abych se dočkal tohoto(?)
Néco mi to říká..., ale..
Víc by mi k tomu spíš možná řekl Freud... (?)
Smajlík Smajlík
(i když: dgn, že mi ze Zbrojovky hrabe, mi nemusí říkat žádný MUDr, že jo Smajlík )
 
MirisIII | Hodonín
12.04.2019, 17:00
 
Reakce na Gerard: No já bych řekl, že kauza superfinále ...
Myslím, že v Mor. Budějovicích dobře věděli, ale nedbali a teď si krom nečekaného úspěchu užívají i pozici těch, kterým bylo "ublíženo". Nevěřím, že by někdo další mohl být stejné trdlo, jako p. Gajošová, která v sezóně 2011/12 jedno kolo po půli základní části totálně překopala mančaft a do baráže jí pak zbylo pouze sedm lidí.
 
rst | Vsetín
12.04.2019, 16:52
 
VÝSTAVA K 80 LETŮM VDETÍNSKÉHO HOKEJE:
Dobrý den.
KKOT:
Dívejte se dopředu.
 
rst | Vsetín
12.04.2019, 15:04
 
.... Kněžický dovlekl v 87. BOD z Kopřivnice(!!!!)
(Tento -bod - byl velice důležitý(!!) ... bylo to v dobách, kdy sena zápas nechodilo pomalu každý drhý den, proto ten první bod po iks matchích měl cenu zlata. Proč to tu vlastně povídám, přijďte na tu výstavu, kkti. :(((( zelenožlutí Smajlík ))))) )
Haterům mé osoby připomínám, že na podobné pičoviny jsou nejspíše zvědaví i autoři výstavy mapující 80 let našeho klubu, a tak příp. "hejty" směrujte na vsetínský zámek. Ne ke mně. Zde.
 
Rst | Vsetín
12.04.2019, 14:51
 
Reakce na setteinz: Sokolov už na Vsetíně hrál. Chytal ...
TVL!!
Tys na tom Sokolov - Hodonín byl?!?
Jakožto naprostý milovník hledání ztraceného času:
Pověz nám zde o tom.
Děkuji.
 
Rst | Vsetín
12.04.2019, 14:23
 
Fakt:
Jaký má smysl?
zobrazit/nezobrazovat
??
Když se vlastně stejně vždycky dostanu na to posrané fórm..
Jsem se chtěl zeptat už dávno.
SMRT FANKLUBU A KR.VÁM ZE SVAZU
 
rst | Vsetín
12.04.2019, 14:04
 
Kkti,zeptám se jako lama:
K čemu slouží TO, TEN úvodní pi.čus?
Ať kliknu na zobrazit/nezobrazovat/p.del kustoda kkta gphfanklubáka, vždycky (psal bych dycky, ale zku.vený most mi to zprotivil) se "dostanu" jak kkt tam, kam chci. PČ. KKTI. Smajlík )))

A:
Laďa Maršalík, š ulini!!!!!
 
12.04.2019, 12:43
 
Ale na postup to chce vyměnit trenéry
 
12.04.2019, 12:27
 
Nebojte postoupime my a nic se uzavirat nebude Smajlík
 
12.04.2019, 11:38
 
to Gerard: pravidlo je nesmysl, další z řady, které vypadlo z chorých hlav na svazu, nicméně kluby o tom věděly a měly s tím počítat. Tak jako vloni s Brodem tak i letos nemám pocit, že to nějak Budějky řešily či se tím zabývaly... asi je to tím, že tam hokeje končí... Když nad tím tak přemýšlím, tak bych se nedivil, že jak postoupí Kladno a udrží se PCE, tak jsou schopní uzavřít i extraligu (takový Šlégr do toho tlačí kde může) s tím, že třeba postoupit můžou jen akademici, nebo tam rovnou dosadí Jihlavu (viz Ščerban) a Motor. Důvod bude třeba ten, že je třeba nestresovat kluby a hráče před blížícím se MS v Praze Smajlík Tady z těchto lidí může vypadnout opravdu cokoliv a jsou nebezpeční pro český hokej!
 
pavelmikel | Vsetín
12.04.2019, 10:46
 
gerard :přesně napsane!!!
 
Gerard | Vsetín
12.04.2019, 10:01
 
No já bych řekl, že kauza superfinále II. ligy a zmatky kolem toho kdo může do něj zasáhnout je jenom dalším z dlouhé řady průserů a amatérských rozhodnutí svazu. Už pred začátkem tohoto superfinále bylo jasné, že do něj nebudou smět zasáhnout čtyři důležití hráči Mor. Budějovic, Furch, Mlynář, Hrala a především brankář Gróh, který byl hlavní oporou při tom jejich překvapivém tažení play-off II. ligy. Myslím si, že asi nebudu jediný komu přijde nelogické a nespravedlivé, proč tito hráči mohli odehrát 3. kola play-off, ale finále už ne. Už když II. liga končila baráží se mi to nelíbilo (viz. náš Luka v baráži s Havl. Brodem a Jabloncem), ale teď když se žádná baráž nehraje a soutěž vrcholí soubojem dvou nejlepších z jedné úrovně soutěže mi to přijde už jako úplná pitomost. To omezení by mělo platit buď na celé play-off nebo vůbec. Týmy jako Hodonín, Šumperk a Havl. Brod se teď oprávněně můžou cítit poškození, že finále proti Sokolovu hraje tým, který by oni dost pravděpodobně taky bezproblémů porazili.
 
BohseOnkel | Ohrada
12.04.2019, 09:55
 
Reakce na majklos.: Další absolutně nezajímavá farma z Č...
Takto reagoval trener Litvínova (samozřejmě naopak) když mu řekli, že pojede hrát na Vsetín tehdy kdysi dávno
 
12.04.2019, 09:37
 
Další absolutně nezajímavá farma z Čech vzdálená 400km jistě všechny moravské týmy a hokejové fajnšmekry potěší Smajlík
 
12.04.2019, 09:21
 
Sokolov už na Vsetíně hrál.

Chytal za ně Pavel Kněžický, který odchytal i jeden, nebo dva zápasy za Vsetín.

Nazopomenutelný je gól, který dostal takřka od červené v zápase s Hodonínem.

Pamětníci už vědí...
 
12.04.2019, 08:49
 
M.Budějovice už byly kontumovany v minulosti tusim s Brodem, kdyz si na to nedají pozor, tak bohužel...tim neříkám, že to pravidlo je v pořádku, ale v kontextu těch zmatků ze strany svazu to je jen minimální problém
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.