Vstupenky online
Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1171 (k 13.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-16" |  vypnout filtr
 
16.04.2019, 16:20
 
to snad ani nemůžou myslet vážně s tím liga akademií a extraliga Juniorů... Přesně by mělo být liga akademií a Olomouce a Salcurku... to jako vlk se nažral a svazová koza zůstala celá! Tedy dost stupidní pokus hodný 6 letých děcek na pískovišti :(...
 
16.04.2019, 14:05
 
Musím říct, že mne celkem pobavilo, že chce ČSLH rozdělit soutěž ELH J. Na Soutěž akademií a Soutěž ELH J. Je patrné že VV začal trpět zřejmě salmolozou.. Po slovensky sa tomu hovorí hnačka. Ke jasné, že i tohle neprojde 😉. Evidentní otálení s vyjádřením na tiskovou konferenci také nepomůže a nepomůže ani českému hokeji. Jediné k čemubse dá dojít je férovost. Jak se již stalo tutu sezónu má se hrát pair play, a co je proti je největší prohřešek. Tak se bude podle toho chovat i naše vedení, aby bylo jasno.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.