Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-4" |  vypnout filtr
 
Gerard | Vsetín
04.04.2019, 22:36
 
Reakce na vajdik: Jarah - tak co se týče financí, v minu...
Vajdíku, 25 míčů od Robe :-) ... Krásná představa, ale tahle cifra rozhodně určitě nikde nikdy nezazněla, protože je asi hooodně mimo mísu. S takovým ranečkem od jednoho sponzora bychom neměli problém finančně válcovat ani Motor s jejich ročním rozpočtem kolem 45 mil. Kč na sezónu, který byl o hodně velký parník před ostatními týmy.
 
Gerard | Vsetín
04.04.2019, 22:30
 
Reakce na ATLASFIT: Nemohu nereagovat na větu že ani jed...
ATLASFITE, nechci se tady pouštět do nějaké hlubší analýzy jednotlivých hráčů a "vypichovat" tu jejich případné nedostatky. Nepsal jsem, že by Kopta, Theoret, Pitule a spol. zklamali, ale že asi plně nenaplnili veškerá očekávání. Co se týká Kopty, tak i třeba v tom Tebou zmiňovaném Přerově dostával přibližně stejný prostor jako u nás a taky tam hrál třetí až čtvrtou lajnu a na přesilovkách měl v průměru ještě méně času než u nás. Co se týká jeho hokeje, tak je to spíše o bojovnosti a nasazení, ale vzadu docela často i o zmatcích a zbrklosti, viz. "jeho" gól v prodloužení třetího zápasu ČF v Prostějově. Neříkám, že tady nemohl zůstat, ale jsem přesvědčený, že i za něj přijde kvalitnější náhrada. U Mitche je to jednoznačné, kdyby dokázal brát hokej a přípravu k zápasům více vážně, tak by určitě nehrál "jenom" druhou českou ligu. Hokejista určitě kvalitní, ale podle hesla "Nemakáš, nehraješ" se postupně měnila i jeho role tady na Vsetíně, až to skončilo neprodloužením smlouvy.
Myslím si, že je plně v kompetenci našeho vedení rozhodnout se komu nabídnou smlouvu na další sezónu a komu ne. Kromě výkonů na ledě jsou totiž jistě důležité i finanční požadavky jednotlivých hráčů, jejich povaha, jejich využití v sestavě apod. Vzhledem k tomu, že rok co rok máme poslední léta kvalitnější kádr a lepší výsledky, tak bych zachoval klidnou hlavu a věřil, že posily vyberou zase o něco kvalitnější než loni.
 
04.04.2019, 21:03
 
Pavelka konci v HK
 
ATLASFIT | Kopřivnice
04.04.2019, 16:36
 
Reakce na Gerard: V první řadě je myslím zapotřebí jak m...
Nemohu nereagovat na větu že ani jeden z odchozích úplně očekávání do nich vložené nenaplnil !! Je nutné měřit stejným metrem, třeba Pitule ve 4 lajně s malým ice-timem dobrý, než byla rozprášena 3 lajna KOPTA-PITULE- THEORET, které to klapalo, o KOPTU nebyl zájem už v říjnu, tak šel do Přerova, kde se chytnul, protože hrál více i přesilovky, když se vrátil zpět, tak byl druhý zápas opět na tribuně a hrál až když Karafiát měl rameno, Theoret neměl víza, Březina otřes mozku. Hrál, dával goly, bojoval a s jeho bodováním skvělé, protože nehrál ani přesilovky. Když se podívám na ice-time na hokej.cz, tak v průměru součtu časů odehrál o 15 zápasů méně než spousta hráčů a to je porce!! Takže neporovnatelné. A Theoret se měl naučit česky, že. Smajlík Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
04.04.2019, 15:48
 
Vajdik: uz tomu rozumim jak si to myslel 5 let x 5mil to sedi
 
Honza_Vsetín | Praha|Vsetín
04.04.2019, 15:13
 
odkaz

Další novinky představí Pražané později. „Otazníky visí třeba nad Jirkou Drtinou nebo Jindrou Barákem," říká pro hc-slavia.cz trenér Říha.
 
04.04.2019, 14:45
 
BohseOnkel - já nevím ale toto číslo bylo rok nebo dva prezentováno na tiskové konferenci se společností ROBE, s tím že je nějaký pětiletý horizont ohledně ELH a tam by podpora byla mnohonásobně vyšší. Nevím zda VHK a ROBE pokračují v nastavené spolupráci jak bylo prezentováno. To číslo jsem si nevycucal ale bylo veřejně řečeno.
 
BohseOnkel | Ohrada
04.04.2019, 14:26
 
vajdik: 25 mil od Robe bych bral ale velmi o tom pochybuji vzdyt skoro tolik je nas rozpocet
 
04.04.2019, 13:07
 
tak jsem rád, že se utnuly spekulace, které tady byly a někteří chytráci především na soc. sítích vesele vypisovali, jak je ROBE ve špatné kondici a že budeme v ři.ti a tak dále. O to víc mne mrzí, že to jsou lidi, kteří "fandí" Vsetínu a přišlo mi, že z toho snad mají škodolibou radost nebo chtěli být jen zajímaví...
Co se týká odchodů hráčů, tak to prostě je a muselo k tomu dojít a za mne si myslím, že to bylo takto správně vybrané. Hráčům je třeba ještě jednou poděkovat a popřát mnoho úspěchů v jejich dalším působení! Co se týká Roba, tak jsem to čekal a nemyslím si, že by nás to nemělo nějak negativně poznamenat. Měl k sobě luxusní spoluhráče, kteří ho dělali a s minimálním ice time ve 4. lajně v ELIZE toho zřejmě moc nedokáže... tedy rád bych se mýlil a přeji mu, aby mu to vyšlo a prosadil se. Jak ukázalo play off, potřebujeme jiné typy hráčů, důrazné, silné v osobních soubojích a u mantinelu... Věřím, že to bude zase pěkná sezóna a máme se na co těšit!
 
Cooper22 | Vsetín
04.04.2019, 13:00
 
Taky jsem věřil,že Rob zůstane ještě sezónu,ale přeju mu,aby si dobře vybral i když je asi jasné,že zatím bude hrát někde tu třetí formaci a když sa ukáže tak sa posune. Janko jestli odejde do Vítek jak tady někdo sdílel odkaz tak pro něho je to obrovská šance ukázat,že na to má. Osobně si myslím,že by mohl něco ukázat a přál bych mu úspěch.
 
04.04.2019, 11:59
 
Ztrata Roba nebude fatalni, udrzeli jsme Jonaka a Pechance a to je daleko dulezitejsi. Rob se svezl na vyborne spolupraci cele petky a je to vyborny hrac, ale potrebuje k sobe spoluhrace a jinde muze byt naprosto neviditelny. Kdyz se tam mezi ne vrzne treba Brizka a klapne to, muze zase petka zazarit a Brizka umi byt velmi produktivni, to vime. Proste koncak k sobe potrebuje spoluhrace a Jonak a Pechanec jsou opravdu top hraci, Pechanec jako tvoritel hry a Jonak jako neskutecny dric a bojovnik, vzadu doprovazeno ofenzimnimi beky. Tahle petka bude opet top, samozrejme budeme potrebovat i dalsi kvalitni hrace. Take je potreba si uvedomit, ze vsetinak stoji uplne jine penize, nez hrac, ktery ma prava v jinem klubu. Na to mnozi zapominaji, kdyz tvrdi, ze ten a ten hrac na to nema a klub take uvazuje zdrave ekonomicky. 
04.04.2019, 11:35
 
Jarah - tak co se týče financí, v minulé sezoně bylo deklarováno že jen od ROBE by mělo být na áčko 25.mil, zisk ze vstupného při předpokládané návštěvě na Lapači by měl být zhruba 1/3 peněz od ROBE, pak tu máme firmu FASTAV a nemůžeme zapomenout na "drobné" peníze z kraje, města nebo ČSLH. Proto se nehroutím z toho, že z kádru odešlo tolik hráčů, určitě peníze budou na nové a jak píše Jarah - asi se zjistilo že Play Off jsou třeba více bojovníci a chlapi a ne jen tým tvořený technickými hráči. Připomínám že těch potencionálních soupeřů v sezone 19/20 zase tolik nebude, Jihlava, ČB, Kladno nebo místo nich Chomutov, ale ten pokud spadne - asi tam bude po hokeji. Takže 3 potenciální soupeři.
 
04.04.2019, 11:30
 
Nová 97? Smajlík
Connor McDavid: "Chci se také zviditelnit, tak zkusím jít na Vsetín!" Smajlík
 
04.04.2019, 09:55
 
Vajdík - souhlas. Odchody v takovém počtu jsou i u jiných manšaftů. Jihlava, KV, Prostějov... A ještě budou z Budějovic, jak nepostoupí 😂. Jinak letos hokej s našima hráčema tyu hračičky náramně bavil, když to vozili kolikát až do kuchyně. Tak jsem zvědav na nadcházející sezónu, po tom co se letos mírně zvedla návštěvnost, bylo víc zápasů v POF a taky když se povede a přibydou další partneři. Fastav, KAPPA, Bauer.. Tak snad půjde vše líp.. Nezbývá než nadále chodit a bavit se hokejem.
 
04.04.2019, 09:41
 
jarah - tak tak a cíl je stupínek výše, tzn. finále (vítěz jde přímo do ELH). Předpokládám ten příval hráčů, jednak manažeři budou hráče nabízet a taky Vsetín je dobrá LIGOVÁ stanice. Bohužel tím že pouze LIGOVÁ, musíme pochopit každoročně ty změny v kádru, jak se někdo ukáže že je dobrý, je jasné že po něm sáhne tým z ELH, kde hráči prostě nejsou a berou se cizinci. Věc druhá, pokud chceme jít výš a výš, musíme ty hráče jako Pitule, Vávra atd. prostě nahradit lepšími plus ty dobré jako byl Rác ještě lepšími. Odchod Roba byl neudržitelný a i kdyby měl novou smlouvu na půl mega tak každý v jeho věku půjde do ELH za minimum peněz.
 
04.04.2019, 09:28
 
Tak jedeme dále VHK Robe Vsetínek... To bylo různých teorií kolem. Sezóna bude snad ještě lepší. Příště mějte radši jazyk za zuby.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Kadaň
×
Dnes v   | Dor.
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín