Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-15" |  vypnout filtr
 
12>
Plha | SVVT
15.05.2019, 23:17
 
Asterix: O tom to přece není. Mě zajímá pohled odjinud, ať už je kladný či záporný. Jen jsem chtěl osvětlit záměr.

Nic proti pruhům, ale někdy je třeba zkusit nějakou inovaci. Oproti tomu, jistě jsi si všiml, že v posledních letech se drží dresy přímých barev, v tom je třeba skutečně vycházet z tradice a zdržet se nějakých divočin v podobě přechodů... Mchd, od těch mě na dresech před pár lety nezpochybnitelně odradil pokus Brna, protože už nevypadali jako hokejové mužstvo,ale spíše jako spolek regionálního homo spolku))
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 21:35
 
Reakce na setteinz: Dnes jsem mluvil, ve vlaku, s ředite...
No a vidět po letech modrožlutý dres s logem Z Vsetín, ve kterém se postupovalo z kraje (86-87), tak budu dojat a pohnut!
Tak snad tam bude.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 21:23
 
Reakce na setteinz: Dnes jsem mluvil, ve vlaku, s ředite...
Ty dresy mančaftu koupil Petr Říha (CompAir). Mně se taky nezamlouvaly, ale údajně šlo o moderní perforované dresy, které tehdy ještě neměly ani všechny kluby v nejvyšší soutěži a jednalo se prý o revoluční věc!
Já jim říkám Yettis - tato reklama je po čase ozdobila tak, že se staly ještě divnějšími. Smajlík
9.12.90 (Vsetín - Havířov 6:2) však tyhle dresy (nejspíš zařídil opět Petr Říha) nahradily již ty krásné bíločervené se znakem Zbrojovky, ve kterých se došlo až k postupu do 1. ČNHL.
Modré Yettis podědil starší dorost (junioři tehdy nebyli, první tým pod muži byl st. dorost). Pamatuju v nich 1 zápas i Radima Tesaříka, který přišel jakýsi důležitý match pomoci st. dorostu na hostování ze Zlína, hráli tehdy ten zápas i Boháč a Přikryl z našich mužů, ale prohrálo se.
A perlička - na starší dorost tehdy chodila partička 20-30 mladých kluků ve věku právě těch starších dorostenců (18 let cca), s modrožlutými vlajkami a mívali pomalované tváře - zřejmě kámoši těch hokejek. Fandili perfektně, sehraně, v místech uprostřed sezení, ale na mužích jsem tyto lidi nikdy neviděl. Nebo je nepoznal. Byli na těch starších dorostech vždy jako zjevení.
 
15.05.2019, 19:38
 
Plha: ja ti to ale pochvalil! Na nazvoslovi se asi neshodneme, ale princip je stale shodny. Ja jsem zkratka stara skola. Kdykoliv jsem cokoliv delal, pouzil jsem zasadne ciste plochy a prouzky. Holt, staromilec....
Par sublimaci uz jsem nainstaloval. Takze vlastne jdu sam proti sobe. Ten digital je strasne silna zbran :-)))). Takze kdyz si predstavim vsechny ty barevne prechody nebo treba tistene stulpny, navaluje se mi. Neni nad cisty styl, s vybalancovanyma barvama, jejich pomerem, kde kazdy barevny prvek, pouzity font a vsechno kolem, je presne takove jake ma byt. A miluju stare techniky - pletene stulpny, kdyz to jde, vysivky. Kdyz se podiva clovek treba na dres Mapke Leafs ci Flyers nebo RedWings pochopi, ze tady neni co menit!
 
15.05.2019, 18:46
 
Dnes jsem mluvil, ve vlaku, s ředitelem muzea. Těch červenobílých věcí je tam podle něho opravdu málo.
Leč stará zbrojovácká vlajka nejspíše už neexistuje, ale její představa, jak tam visí vedle zbrojováckých dresů z let 1989 (podzim) až 1993 (dvě sezóny v I.ČNHL), které byly opravdu zjevením, je víc než živá.

A když jsme už u Karla Čáslavského, v nejméně povedené sezóně v II. ČNHL (1988/1989) se hrálo v dresech zcela nepochopitelné modro-žluté a žluto-modré kombinace.

A třetí brankář Richter, tehdy junior, nastoupil v jakémsi přáteláku v zelené přilbě!
 
palica | Vsetín
15.05.2019, 18:00
 
Takový Skokan zelený..... při troše fantazie.....
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 17:45
 
Mlho, někdy si říkám: buďme rádi, že Zubík neučinil klubovými barvami fosforově žlutou a fosforově zelenou. Nebo fosforově růžovou.
Opakuji - s červeným oživením vpředu se mi i ty zž líbily. 95-01 bez červeného oživení mi připadaly hrozné. Ale hrozné dresy měla v těch dobách celá liga.
Dobré byly i ty s pruhy od znaku k bokům, v té sezóně jsme to měli snad jen my a Norsko(?), chvíli na to už to měl pomalu každý.
Co se estetického a srdcového zážitku týče, není pro mne lepší věci, než když naši chlapci nastoupí ve zbrojováckých retrodresech; pohříchu málo. (Zážitek mi nekazí ani celkový dojem "kazící" helmy a gatě, neboť pamatuju doby, kdy co hokejista, to jiná helma a gatě každý pes, jiná ves. )

SETTEINZ JEŠTĚ,
co se té výstavy týká, taky si říkám, aby to tam nebylo celé zž a nevypadalo to, že klub vznikl v 1993.
Co takhle ofáborkovat červenobíle celý zámek zvenku kolem dokola?? Smajlík
 
Plha | SVVT
15.05.2019, 16:40
 
Reakce na Asterisk: Gate: co vim tak dve sezony si vs ne...
Původně jsem nechtěl z důvodu „střetu zájmů“ do diskuse zasahovat, ale … rozbít asi není ten správný výraz. Spíše šlo o to, zelenou i žlutou tou texturou oživit a odlišit se od ostatních.
Jestli se to povedlo, nechť si každý odpoví sám…

Nicméně, vzývat ty devadesátkově-šusťákové odstíny z-ž snad nemůže ani takový staromilec jako Rst
Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
15.05.2019, 14:28
 
odkaz Straka vzpomíná: Na Dopitu jsem neměl
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 10:17
 
Reakce na Gerard: To zase né Rosťo, jenom si myslím, že ...
HYMEN není nikdy dost. Smajlík
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 10:15
 
Reakce na asterisk: Rst: male voditko - brazilští kopáli...
A jak jsou překrásné!
Ale kdyby bylo MS ve fotbale každý rok, taky by se mi kanárci taky ohráli.
(A běžet do toho LM, UEFA a Premier League, to by byl galimatiáš, něco jak v hokeji Smajlík )
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 10:09
 
To jo, to je pravda. S těmi našimi dresy. Zblízka jak kolotočáři, z dálky se to setře.
Otázkou je, zdali nepotřebujeme brýle. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:37
 
To zase né Rosťo, jenom si myslím, že hymny by se měly hrát před zápasem jako třeba ve fotbale a ne až po jeho skončení jenom vítězi. Předešlo by se tak těmto občasným projevům emocí.
 
15.05.2019, 09:32
 
Rst: male voditko - brazilští kopálisté co si rikaji “kanarci” maji barvy udajne podle vlajky: ta je cela zelena (pry prales), v tom je zluty kosoctverec (pry ze zlato, kterym oplyvali) a pak modry kruh (pry hvezdne nebe nad Riem).... Dresy ale maji ZLUTO-MODRE! Zelene se taky vyhybaji jak cert krizi....
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:30
 
Mně ta současná kombinace odstínů ŽZ přijde naopak velmi vydařená. A jak píše i asterisk, tak jak jsem viděl před sezónou fotky nových dresů z představovačky na Cábě, tak jsem si říkal, že ten maskáčový prvek vypadá šíleně. Nicméně z hlediště to při zápasech pak vypadalo víc než dobře.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:30
 
Reakce na Gerard: Já jaksi taksi dokáží pochopit i to čá...
Fakt jo?
To na ně měli ještě vytáhnout červené karty. Tím by je dostali. Smajlík
 
Rst | Vsetín
15.05.2019, 09:20
 
* - sami ZŽ můžou říkat
- havířovského zinu
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:19
 
Já jaksi taksi dokáží pochopit i to částečné pískání při té Ruské. Za prvé nebylo to nijak hromadné a intenzivní a za druhé si dovedu představit, že jakmile tam před nějakým naším hloučkem křepčí nějaká rozjařená ruská Nasťa s Ivanem, mávají jim ruskou vlajkou pod nosem a ukazují prostředníčķy, že se někteří neovladnou a "alespoň" si zapískají.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:18
 
Já to mám v hlavě od dob přečtení toho havířovského zimu. Titulovali nás tak oni.
A když si sami můžou už říkat ovcomrdi, žabák mi přijde líbezný.
S tou co nejvíce tmavě zeleno jsem se domníval, že je o trend. A ona si fakt ta zelená se žlutou moc nesedne, díky za vysvětlení.
(Ze školy pouze pamatuju, že když se smíchá modrá se žlutou, vznikne zelena. Nebo ze žluté se zelenou modrá? Smajlík )
 
15.05.2019, 09:12
 
Do žabáků bych nám nenadával... v téhle kombinaci není myslím ani moc pralesniček. Více by vědel nějaký zkušený terarista .... Daleko více nás charakterizuje jinačí slovní spojení:

PAMPELIŠKY V TRÁVĚ!
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Kadaň
×
Dnes v   | Dor.
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín