Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-2" |  vypnout filtr
 
Cromwel | Holešov 1
02.05.2019, 22:29
 
Fan of hats-na většině věci které píšeš určitě něco je,ale pokud opravdu chceme výš, jiná cesta zřejmě není... nemůžeme čerpat ve velkém odchovance z juniorky která se teprve v posledních letech začala stavět na nohy ...nechceme být v první lize kompars..jsme klub který povstal z popela,a díky tvrdé práci několika lidí ,má stoupající kredit, každým rokem se zlepšující zázemí a v neposlední řadě samozřejmě i dostatek finančních prostředků pro ambiciózní plány,tak proč toho nevyužít??.. samozřejmě nákupy hráčů se nemusí vždy podařit, nemusí si to sednout..ale kdo nic nedělá..😉.. hokeji zdar 😉..já osobně si to stejně jako loni hodlám užít ať už to dopadne jakkoliv...
 
Fan_of_hats | Vsetin
02.05.2019, 22:10
 
Soráč za překlepy (mobil a placaté palce Smajlík )
 
Fan_of_hats | Vsetin
02.05.2019, 22:06
 
Víte jak.. "Kdo chce moc, nemá nic" Nechci kritizovat. To žádná. Ale v tom sledu sezón.. Jednu sezónu se stanoví nějaká filozofie, založená na regionu a vztahu ke klubu. Myšleno ke kádru. Než se to sehraje a tzv. rozkouká, tak se překopem tým a cenou se hráči odjinud. S tim, že asi nemáme trpělivost a chceme co nejdřív úspěch. A když se noví hráči szijou s klubem a prostředím, a stanou se "našima", tak se to zase překope radikálně zase. A těch pár centimetrů navíc u hráčů je opravdu tak zásadních?? Mimoch. v 90´ v mistrovských letech jsme výškově převyšovali ostatní extraligisty? Jasně hraje se to teď holt trochu jinak. Ale přetahováním borcu ostatních neúspěšných týmu naznačuje budoucí úspěch? Budejky vypadaly nášlapné a připravené a jak to dopadlo pro ně? A jinak..když si pustíte zpětně zápasy play-off s Pros. a CB, tak to nevypadá, že by hlavní problém byl v nějaké výšce hráčů. Ale v taktice a přístupu. Nemyslím to špatně, ale některé odchody mě zase holt mrzí. Vytrácí se tím klubismus. Mám dojem, že ambice JD jsou větší než samotného klubu a klub si ji chce udržet, bo nám dela zvýšenou viditelnost/marketing. Tož uvidíme. Držím pěsti ať to teda uz nějak lídři dobře doplní. :-)
 
02.05.2019, 18:37
 
Doporučuji fórum Motoru. Počtete si. 👍
 
02.05.2019, 18:35
 
Ale kdyby vstřelil za sezónu 250 gólů, tak už by to tak jedno nebylo.
Aspoň pro některé zdejší odborníky ze čtvrtého útoku
 
02.05.2019, 18:08
 
Jediné co bych na Lapači změnil je, aby se čepovalo pivo, tedy nejlépe Radegast apod. Jinak jestli má bek ten a ten o 5 cm víc a míň, nebo útočník vstřelil za katiéru 155 gólů nebo 135, je celkem jedno:-)
 
Reakce na Edd_vs: https://sport.aktualne.cz/hokej/extral...
JJ - Růža & spol...
odkaz
 
pavelmikel | Vsetín
02.05.2019, 16:22
 
luky jak viš
 
 
02.05.2019, 09:57
 
Rudl z5! A Roman též! Smajlík
 
ace81 | Vsetín
02.05.2019, 06:21
 
Reakce na Fan_of_hats: Rehuš x Rác ? (SVK x SVK) Nejde v...
Možná je tam maličká výhoda cm/kg pro Braňa Smajlík
 
Fan_of_hats | Vsetin
02.05.2019, 00:06
 
Rehuš x Rác ? (SVK x SVK) Nejde vidět nějaká výhoda pro Braňa. :-/ Zatim
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.