Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-26" |  vypnout filtr
 
zelí | Praha|Vsetín
26.05.2019, 23:54
 
Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel proti svému státu a přál svému týmu neúspěch. Král a spol nejsou to, čemu všichni fandíme. I když jejich rozhodnutí jsou na přeshubu, oni nejsou to, co dělá český hokej českým hokejem. A byť nemám rád srovnávání sportu s politikou, tak teď udělám výjimku.

To, že nám na Pražském hradě sedí alkoholik, lhář, zapšklé pomstychtivé prase a premiérem je usvědčený agent STB, lhář, dotační podvodník a kmotr, tak ani to mě nedonutí, abych se snížil k tomu a šel proti Česku.

Promiňte. Smajlík
 
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 18:12
 
... ale ten Fin včera, ten mi dal vzpomenout na Sasu Hoviho v UpL. Smajlík
---
Ti Rusi to museli tutově vyhrát v noci v Blavě.
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 18:04
 
Reakce na nový_z: Ať to dopadne jak chce (přeju samozřej...
Viděl jsem 10 minut teďka o bronz. Je to odpornější než Kadaň. Mistři touše, Rusi, kteří bavili celý turnaj svým mistrovstvím, to hrajou jak já před 30 lety, když se nastříkal led na dvoře.
 
26.05.2019, 17:41
 
Ať to dopadne jak chce (přeju samozřejmě to lepší - medaili), masmédii nezmasírovaný člověk ví, kdo je pro český hokej škodná. A čekám, že po skončení šampionátu některé persony promluví. RST-ho jsem si přečetl se zájmem, rozumím, akorát mám trochu jiné závěry.
 
Reakce na scouser: Zbývá doufat, že se na to rusáci nevy...
I "brambora" je po těch letech bohužel úspěch, který nic nezmění na tom, že to bude prezentováno jako veliké vítězství. Takže ať Scania ten bronz klidně má, přeju jí to...
 
sui | Zbrojovka
26.05.2019, 13:01
 
Rst ja driv ani nemohl spat, kdyz sme prohrali. Letos sem byl zive na zapase s Lotysema a musim priznat, ze to melo atmosferu. Jinak uz prozivam jen zapasy Vsetina. Ja v podstate vyrostl na teletextu 231 a S mikrofonem za hokejem....
 
scouser | SVVT
26.05.2019, 12:41
 
Reakce na Majkl111: Já vždycky našemu týmu fandil a poka...
Zbývá doufat, že se na to rusáci nevy..... a scanii vypráskají Smajlík
 
26.05.2019, 11:38
 
Rozhovor s Říhou: “Je to jen náhoda, že česká reprezentace má už několik let po sobě problém dávat v semifinále šampionátů góly?
Ne, já si myslím, že český hokej má problémy úplně někde jinde. Kde? To si nechám pro sebe.” 😄
 
VSH | Jedině VSETÍN
26.05.2019, 10:48
 
tak i ty brambory mají dnes "cenu" ať nové nebo staré Smajlík
Rusko je jiný kalibr : odkaz
 
26.05.2019, 10:24
 
Já vždycky našemu týmu fandil a pokaždé to prožíval. Poslední roky už ne, protože vidím, jak si svaz dělá co chce a vůbec nemá zájem o rozvoj našeho hokeje. V letošním roce tomu dali dalsi level a to je ten nesmysl na dresu, kdy ještě tendencne budou tvrdit, že to jde na dracku. Fanousci je nezajímají, nezajima je jejich názor... Poslední kapkou bylo to zverstvo s vyřazením junku z eligy. Naštěstí pro český hokej skončíme opět bez medaile, já se bál, aby se náhodou nestalo to, že se k ni letos dostaneme. Pak by si totiž ti sedmilhari ze svazu poplacali po ramenou, jak to vsecko parádně funguje a akorát takový Vsetín a spol. jim můžou...
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 08:58
 
Být to "ms" o 8 účastnících jako kdysi, pak první 4 mezi sebou každý s každým, nebyl by to špatný turnaj. Takhle je to pomalu parodie na MS a slabý odvar.
Když čtu třeba Reichla, divím se jeho nesoudnosti, jak srovnává ms se SC, že vyhrát ms je dokonce víc než SC. Což snad nemůže myslet vážně.
Po všech těch rozšířeních to šlo strašně dolů. 10 zápasů se hraje stejně jako při 8 mančaftech, ale třeba ČH vůbec nenarazil na Finsko.
Sám jsem to žral moc, hlavně jako děcko. MS 85 bylo tak parádní... Ale hned 86 propadák, když jsme skončili pátí. Jsem si všimnul, že nešlo utéct před tím, že Voráček vyrovnal Růžičkův rekord bodů z 86. Že tam byl ale propadák a on to nasbíral díky tomu, že hrál proti Polsku a Némecku namísto téch Kasatonovů a Eldebrinků, o tom už média mlčela. Co si pak o nich člověk má myslet, jestli takhle zavádějícně informují o všem.
Perlička tohoto "ms":
Bratia Záhubovci:
Já viděl dohromady něco přes hodinu, ale velká škoda, že Pospíšil, Antoš nebo Hubáček ANI JEDNOU nerýpli do Záhuby: "tvl Roberte, ten tvůj brácha at už raději nic nemaluje, dyť je to příšerný."
Nebo sám Ukřičeny Robert, který prožívá každý zápas jako finále Mundialu s Brazílií. A který ví a informuje i o velikosti nohy Voráčkovy tchýně a rád se rýpe pomalu ve všem: o dresech ticho po pěšině. (slavná EU TV říkající si ČT, která má pořád 168 ho..n, taky NIC)
Mě ms bavilo a žral jsem do 97. Pak už ne, neboť nejlepší hokejky se srážely na OH a na SP, což byla pecka. Ale pořád lepší hokej v květnu, než To je vražda, napsala, a tak mohu říct, že třeba Výborného představení v 06 v Rize bylo naprosto fantastické. A když to naši v 99-01, 05 a 10 vyhráli, vždycky jsem si řekl: malá země v srdci Evropy opét udeřila.
Ale letos jsem se fakt přistihl, že to proti ČH fakt bytostné přeju Němcům. A včera Kanadě.
Protože je strašidelné, co za (ne)stvůry jsou ti králove a řezníčci a zikmundové; mučit bychom je měli. Nebo kšeftaři Zárubové. Na jedné lodi s těmi šmejdy. To prosté nešlo prát jim něco dobrého.
Média chytala zase fantas, aby po prohře hysterčila, zákon schválnosti byl jednoznačně na straně těch Zikmundů, ale dobře to dopadlo.
 
Reakce na fan22: Subni: s tvoji blokaci souhlasim , ty v...
+
 
26.05.2019, 01:43
 
A já myslel, že se Subni odstěhoval do Studenky... škoda, byl aspoň klid Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
26.05.2019, 00:45
 
Výsledek, výkon, hra a perspektiva odpovídající změnám a vedení hokeje (Král&Lener) , já jsem spokojený Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.