Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-3" |  vypnout filtr
 
123>
Cromwel | Holešov 1
03.05.2019, 23:12
 
Gérard- zúžení první ligy by bylo určitě přínosem..jen pozor na ty kluky na svazu aby se toho nápadu nějak moc aktivně nechytli.. určitě by přišli na způsob jak to udělat někdy začátkem srpna...a nezlobte se na mě, ale hrát s tím mužstvem co máme nasmlouvané kraj je trochu rozmazlenost,a to dokonce i v případě že by nám v polovině sezóny umožnili postoupit 😁😁
 
03.05.2019, 22:45
 
Jj. Přesně.. D je správně.. To prostě nepochopíš.. Vedení svazu by se mohlo vrátit na základní (stř.) školu a učit se psát úvahu respektive fejeton!!! 😀😀😂. Jedina tam by byli k čemu platní.
 
Gerard | Vsetín
03.05.2019, 22:26
 
Řekl bych, že hlasovat na začátku května o podobě hracího systému soutěže, která má začít až v září, je v tom našem českém hokejovém Kocourkově poněkud předčasné. Očekávám, že v červnu bude dodatečně do soutěže zařazena Dukla "B" Hodonín, v červenci nějaký zahraniční svazový "Salcburk" a v srpnu po další návštěvě Číny vrcholné delegace ve složení Zeman, Král, Jágr to dovrší i Čínská reprezentace, protože II. Národní je pro naše rudé bratry přeci jen nedůstojná.

Kdybych ale měl zvolit nejmenší zlo z těch tří navrhovaných variant, tak bych byl asi rovněž pro "C". Rosťa sice má pravdu, že ta druhá část se může stát turnajem přáteláků, ale já věřím, že i tak by to hráčům a týmům nedalo a že by se nějaké přehnané vypouštění zápasů nekonalo. Pořád mi to přijde lepší varianta než "A", kde by defacto o nic nešlo čtyřem až šesti týmům už zase někdy od Vánoc.

Překvapilo mě, jak se Tobola a třeba i Budějice a Jihlava bojí, že by mohla zvítězit varianta "B", která je úplným paskvilem. Nevěřím, že na Moravě by pro tuto variantu mohl někdo s ambicemi na play-off hlasovat. Možná tedy až na Porubu. Pro ostatní týmy by to bylo značné snížení svých šancí dostat se do play-off. V západní části by to zase pro Motor byla totálně neatraktivní soutěž. Chtěl bych věřit, že snad někomu na svazu konečně dojde, že jediná možnost je opačná cesta. A to sice redukce na 14, možná i 12 týmů, kde hrací systém je naprosto jednoznačný a spravedlivý.
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.05.2019, 21:27
 
Zpráva dne :
Veterán Jánský pokračuje v Litoměřicích
34letý útočník Peter Jánský prodloužil smlouvu ve Stadionu, kde dokončil uplynulou sezonu.

Opravdu perspektivní hráč pro MS20 Smajlík
Co je to ten svazový projekt DUKLA ? Jsou to veteráni nebo mladé pušky ?
Asi : odkaz
 
ace81 | Vsetín
03.05.2019, 20:51
 
Reakce na VSH: Hráč je kmenově v Gottwaldově, hrál sice ...
Měli by zrušit ty nesmyslné tabulky na přestupy.Ti kluci si nemůžou vybrat kde chcou hrát.,kluby za ně požadují absurdní peníze a tím jim nedají možnost se vyhrát.(píšu všeobecně o hráčském trhu v ČR, ne přímo o Kubovi)
 
03.05.2019, 20:45
 
Reakce na ace81: Posily jsou velmi zajímavé, jen nechápu...
sedmí bek? Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.05.2019, 20:42
 
Reakce na ace81: Posily jsou velmi zajímavé, jen nechápu...
Hráč je kmenově v Gottwaldově, hrál sice za Vsetín, ale G-čkaři rozhodují kde-co-kdy.
Zde to Jack prokoučoval, jinak v HST si jistě zahraje.
 
ace81 | Vsetín
03.05.2019, 20:28
 
Posily jsou velmi zajímavé, jen nechápu proč šel Jack ml.(Kuba) do Třebíče, když by se určitě prosadil například jako sedmí bek.Velmi se minulou sezonu zlepšoval a věřil jsem, že by se mohl do 2 let vyhrát v stabilního obránce v A-týmu.
 
03.05.2019, 19:27
 
Člověk musí mít ten hokej hodně rád, aby se navzdory těm kazisvětům na svazu zapojoval do podobných anket, co mají hasit a snad i legitimizovat ty jejich nesmysly (v tomto případě několikaletého nesestupování z 1. ligy). Být to o nějaké televizní soutěžní zábavě, ne o hokeji, odpověď by zněla jasně: vrazte si ji někam! Čumte na ni sami!
Takže: Varianta "A" - strašně náročná pro všechny, ale nejspravedlivější. Varianta "B" - devalvace soutěže, ta by mohla projít, ledy by to byl záměr - totální rozdělení klubů na bohaté (ELH) a chudé (ty ostatní). No a varianta "C" - atraktivní. (Tady ovšem pozor, abysme se z té atraktivity neubavili.) Za mne navzdory té náročnosti "A". Zapojil jsem se s tím, že současné vedení českého hokeje přestane s okamžitou platností o nějakých dalších změnách v systémech soutěží přemýšlet, natož o nich rozhodovat. 1. liga, že se začne postupně redukovat na 12 až 14 týmů. Třeba systémem 2 sestupující dolů, 1 přibývající. Do ELH +1/-1
 
sui | Zbrojovka
03.05.2019, 19:21
 
já nevím co bych zvolil ... ale jen kkt může zakřížkovat ČF na 3 zápasy ...
 
03.05.2019, 18:13
 
Jakákoliv herní varianta musí být nesmyslná, protože nesmyslný je i počet šestnácti mančaftů (jak to bude s Duklou Hodonín?).

Bylo-li už padesát šest zápasů příliš (viz návštěvnost pondělních zápasů), pak padesát osm, či dokonce šedesát zápasů je už naprostá hovadina.

V rámci soutěže "O poklad Michala Tomka", připomínám, že první dvě sezóny působení Zbrojovky v I. ČNHL měla základní část dvacet šest zápasů, pak prvních osm mančaftů hrálo nástavbu a play-off, a zbylých šest (včetně Vsetína) si to mastilo jeden rok deset, druhý pak dvacet zápasů o záchranu.

To byl taky atraktivní formát...
 
03.05.2019, 17:42
 
Jak nejde týmům 1-8 ve druhe casti o nic? Sak by se hralo o to, ze tymy 7,8.misto pujdou do predkola PO s tymy na 9,10.miste! Za me vyhoda byt po 30kole ze uz neuvidim vicekrat Kadan, staci doma 1x a radej doma vícekrát Duklu ci Motor. I letos od Vanoc byl pratelak kazdy zapas protoze PO bylo jasne...a chodilo se..tak.proc by se nechodilo na ty TOP tymy...zbavime se utrpení zapasu s Kadani, Ustim, Benatkama, Sokolovem, Trebici, Porubou..a budeme chodit na Jihlavu, Motor, Prostejov, Prerov, Chomutov, Slavie...
 
rst | Vsetín
03.05.2019, 17:39
 
Jo a to sudý - lichý, to byla taky "dobrá" kktina, to mi taky vždy, když to bylo v programu, přišlo trapně navíc. Zamíchalo to někdy něčím?*
-----
* Ne
 
03.05.2019, 17:20
 
Reakce na VSH: 7 a 8 tým hraje předkolo, tudíž hraje pla...
Ty jako hokejový světoběžník bys měl ale vědět že předkolo play off neznamená že jsi v osmičce. Klidně totiž ještě můžeš skončit desátý 😉
 
rst | Vsetín
03.05.2019, 17:17
 
"O poklad Michala Tomka"
 
rst | Vsetín
03.05.2019, 17:16
 
Reakce na VSH: Nemáš pravdu v 93-94 bylo 2x každý s každ...
Máš pravdu - 40 kol.
Já mám v hlavě, že 1. kolo přijel Havířov a pak už ani jednou, tak mě to zmátlo a domníval se, že 1 doma jsme hráli se všema. Sorry a ve vsetínském ůO poklad Michala Tomka" bys bral 2 stříbrňáky. Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.05.2019, 17:15
 
Reakce na jakaka: Z první osmičky jde šest do play-off. ...
7 a 8 tým hraje předkolo, tudíž hraje play-off Smajlík
 
03.05.2019, 17:12
 
Reakce na VSH: Nemáš pravdu v 93-94 bylo 2x každý s každ...
Z první osmičky jde šest do play-off. Podle céčka
 
rst | Vsetín
03.05.2019, 17:11
 
Reakce na jakaka: Teď jsem se zamyslel nad tím cos napsa...
Doma venku jednou by to malé play off před play off ( Smajlík ) skutečně nemuselo být až tak protivné a otravné.
Pozor na to však - jsou schopni to dát 5kolově!! Smajlík Zkušenost již máme! : Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.05.2019, 17:09
 
Reakce na rst: Když to nemíní snížit, proč by to nešlo t...
Nemáš pravdu v 93-94 bylo 2x každý s každým a následně 2x sudý-lichý tj. celkem 40 kol a následně play-off + baráž

Nejspravedlivější je var.A.
Dále by bylo dobré vědět zda do 15.12. budou nebo nebudou povinně hrát mladí.

Var. B je ideální pro čecháčky neboť ti co by nehráli play-off tak si zahrají.

Var. C máš pravdu po 30 kolech následuje zcela zbytečných 28 zápasů kde nejde vůbec o nic týmům na 1 - 8 místě.

Jinak bude stejně úplně jinak !!! Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.