Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-13" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
13.06.2019, 22:59
 
VSH: Vivat Pešán! (aspol. )
 
VSH | Jedině VSETÍN
13.06.2019, 22:53
 
Reakce na ace81: Nejsme Brno a hrajeme druhou ligu, ne e...
+ k pití předraženou sračku a medicínu mu chce osošák ukrást.

Návštěvnost půjde dolů, termíny katastrofální, formát špatný / budou týmy co uvidíme doma 1x, 3x a některé až 7x /. I výjezdy půjdou dolů neboť 13 x stejný soupř je moc !
 
ace81 | Vsetín
13.06.2019, 22:37
 
Nejsme Brno a hrajeme druhou ligu, ne extraligu. Lituji ty sedicí důchodce co za to dají půlku důchodu a dočkají se Kadane a spol.
 
Muhehee | Apple
13.06.2019, 21:23
 
Snad se pletu, ale letosni cenova politika uz se odrazi na poctu prodanych permic Smajlík
 
13.06.2019, 20:01
 
Ad lupeny:
Myslím, že letošní ceny už jsou opravdu na hraně a velmi nerad bych se dočkal toho, že budeme v tomto ohledu fungovat jako Kometa, tj. že si D. Tobola uloží obkecávací článek, který bude každé léto oprašovat a zdůvodňovat, proč je vlastně zdražení o 20-40% tak úžasná věc.
Na Kometě má pravidlené masivní zdražování dva efekty - plnou klubovou kasu, ale zároveň razantní úpadek atmosféry (která i tak na ostatní fanklubácká vemena v ELH stačí) kvůli skladbě diváků. Nechám na posouzení každého, jestli krátkodobě plná kapsa stojí za to, že v dlouhodobém horizontu klub přichází o kus identity spolu s řídnoucím počtem fanatiků, kteří jsou nahrazeni jinými sortami diváků.
Jinak co se týče zlevněného vstupného pro mládežníky, tak plně souhlsím se zelím, mrsh a Rst.
 
13.06.2019, 19:12
 
Pešán je, tak mi to přijde, jeden z těch sebevědomých a především sebeprezentujících manažerů na střídačce, kteří pořád něco studují, aby zachytili a následně přenesli do hry a hokeje "nejmodernější" trendy.

Jeho óda na svazové projekty ukazuje, že se nic nezmění, ale aspoň bude mít u reprezentace pět asistentů, včetně toho specializujícího se na přechod do útočného pásma.

Jarda Jágr si někde stěžoval, že ceny vstupenek jsou všeobecně nízké, takže české kluby se z nich neuživí (Kadaň už vůbec ne).

Mládežnické slevy by nebyly marné, o tom, už se tady mluví hodně dlouho, ale jenom aby pak kotli nepřevládaly dětské hlasy.

Rubrika "Ptejte se" funguje?
 
Rst | Vsetín
13.06.2019, 18:20
 
Je to uznávaný farmolog, mezi jehož záliby patří co nejmenší návštěvy na co nejvíce stadionech.

A ještě k těm svazovým dresům, které si hlavouni nemohou vynachválit, a kteří jsou nejspíš slepí hluší a neumějí ani číst, neboť takovou zdrcující kritiku na nějakou novotu nepamatuju:
Velká škoda, že se nenašel ANI JEDEN hráč, který by tu ohavnost na dresu přelepil páskou. Navíc by to bylo pěkné a symbolické připomenutí 50 let přelepené hvězdy na dresech některých reprezentantů v 69. roce.
------------


K lupení:
Řešeno loni i předloni.
Pamatuju, že jsme se třeba s pamětníkem Flasarem shodli v tom, že nebýt v dobách, kdy jsme se s klubem srůstali, slevněné vstupné na stání (tehdy 6 Kčs, slevněné 4 Kčs), třeba bychom takové pouto, jaké nakonec k tomu llubu máme, NIKDY neměli.
Loni i předloni se ještě Zelí (a další) prsil/i.
Osobně se domnívám, že levnější lupen pro mládež jednoznačně chybí, neboť kdy jindy získat vztah ke klubu, než právě v době od těch 140cm do těch 16-17 let(?)
Ale je to věc vedení, čuju tam něco takového, že by šli rádi cestou Komety Brno (široké okolí, kde se najde dost "blbců" kývajících a akceptujících jakkoli předražené vstupné), tak snad se nedočkám v budoucnu koupě licence na elh..... ale to už jsem hodně předběhl.
 
ace81 | Vsetín
13.06.2019, 18:01
 
Reakce na tony83: Sympaticky ten nas tym. https://www.sp...
Teď se ale chci soustředit na práci šéftrenéra svazu, kde bych chtěl navázat na výbornou práci Slávy Lenera. Chci pokračovat v projektech nastolených svazem, které k mému překvapení skvěle fungují. Chci se vzdělávat, studovat a poznávat další možnosti, jak úspěšně řídit tým," říká Pešán.Tak snad nás úspěšně dovede do B skupiny MS a pak tu skupinu vyhrajem a budem zase mistři(sk B)
 
Cromwel | Holešov 1
13.06.2019, 16:17
 
Tak Jirka Karafiát opět u nás...v podstatě dobrá zpráva, kterou bych před příchodem té ofenzivní síly která dorazila docela kvitoval...ale momentálně mne osobně nějak moc nenapadá kam s ním 😉... že by snad opět metamorfóza na beka??😁..
 
mrsh-GPH | Vsetín
13.06.2019, 15:48
 
Reakce na zelí: Jsem zaskočen. :) Ne tím hnojem, co tu n...
Naprostý souhlas se Zelím. Dan Tobola navýšení cen bravurně obkecává, ale k tomu hlavnímu se nevyjadřuje. Jako člověk v produktivním věku s tím nemám problém a rád přispěju koupí lístku na zápas v plné výši. Otázka snížené ceny vstupného pro pulce a žabky tu však byla nastíněna už před min. sezónou a reakce vedení mi pořád chybí. Proč tedy adolescenti, neboli ekonomicky neproduktivní dorost mezi 140 cm a řekněme 18 rokem života, nemá snížené vstupné alespoň na to stání.? Tohle je generace potenciálních fanoušků, bez kterých se to v ochozech v budoucnu neobejde, mámeli si udržet současně nasazenou laťku. Vedení se nechává rádo slyšet, jak máme skvělé, temperamentní a hlasité fanoušky, ale nevyvíjí dostatečnou iniciativu, aby tomu bylo tak i v budoucnu. Kvalitní kotel sice vysokou návštěvou nenahradíš, ale i kotelníci se musí vychovávat, stejně jako mladé hokejky a pokud klub, nepomůže s motivací, aby chodili co nečastěji na hokej, tak si budou zápasy z ekonomických důvodů v návaznosti na termíny zápasů vybírat a to je špatně.
 
13.06.2019, 15:40
 
Sympaticky ten nas tym. odkaz Ohavne dresy, tento pitomec na stridacce...
 
VSH | Jedině VSETÍN
13.06.2019, 14:37
 
Reakce na lateralus: Moc nerozumím zdražování lístků na ...
Tato cenová politika nebude šťastná, vzhledem k tomu, že hlavní hrací dny doma jsou pondělí a středa.

Permice se vyplatí, ale žádná hitparáda to není.
 
zelí | Praha|Vsetín
13.06.2019, 14:34
 
Jsem zaskočen. Smajlík Ne tím hnojem, co tu na mě sype "mys dobré naděje85" (díky scousere), ale cenovou politikou k prodeji permanentek.

Chápu ambice klubu, drobné zdražení je asi na místě, třeba o 500,- Kč. Především pro jednorázovou vstupenku to je vhodné, ale v mém případě se mi to zdá poměrně dost. Sám si permice vždy (posledních 8 sezón) kupuji, abych podpořil klub. Poslední dvě sezóny jsem si kupoval dokonce 2 permice na sezení EXTRA. (4300,- Kč/ks v předposlední sezóně, 4900,- Kč/ks v té poslední). *opraveno

Letos za stejnou permanentku na sezení mám zaplatit 6900,- Kč/ks, dohromady tedy 13800,- Kč, tedy o 40% víc. Pokud už tedy má být takto razantní zdražení celosezónních permanentek na sezení, tak mi naopak chybí na stání například permice "Junior." Ta by byla pro fanoušky do 16-17-18 let, kteří by měli celosezónní permanentku na stání za 50-60% ceny.

Občas to chce u těch věcí i přemýšlet... Smajlík
 
13.06.2019, 14:07
 
Moc nerozumím zdražování lístků na stání, vždyť právě tam byly značné rezervy co se počtu návštěvníků týče. Tak aspoň se nebudeme mačkat, no... Smajlík
 
klc | Vsetín
13.06.2019, 11:46
 
Chomutov nevyhrává titulu, tak je svazu zcelau pr..de..le. Smajlík
 
13.06.2019, 10:28
 
Jak je možné, že Chomutov nemá zaplacené dluhy? Co se stalo s jistinou 7 000 000,-Kč? Tou, kvůli které byl Vsetín vyloučen z extraligy... To už není povinnost každého klubu svazu dokázat, že takovou jistinu má? Neměnila se za poslední roky její výše? Nechtěl svaz, potažmo APK, garance po každém klubu ještě před startem ligy? Zatím jsem k tomu nic nenašel, víte někdo bližší podrobnosti?
 
Lubomír_Pala | Vsetín
13.06.2019, 08:33
 
To ze na MS v blizke Blave jelo asi 50x vice cechu nez na jine MS a ze se po dlouhe dobe promitalo semi a boj o treti misto na Staromaku a vsude mozne. To uz nikdo do techto kalkulech o prodeji dresu atd. nezohledni, protoze by jim logicky vyslo, ze vzhledem k narustu sledovanosti a navstevnosti to byl vlastne totalni propadak prodeje!!!!
 
13.06.2019, 07:24
 
Oprava chyby v předchozím příspěvku "prodaly čtyři produkty"

Chyba do koncepce se vloudí nejen Českému hokeji
 
13.06.2019, 07:08
 
ad Cromwell

Já tomu věřím. Zdvojnásobený počet prodaných "produktů" Českého hokeje může znamenat, i to, že se místo dvou "produktů" prodali čtyři "produkty", což není zcela nepravděpodobné.

Takže už jen zbývá, aby Český hokej začal produkovat i hokejisty
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.