Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 986 (k 4.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-15" |  vypnout filtr
 
Fan_of_hats | Vsetin
15.06.2019, 23:10
 
Diskutér pod článkem
"Číňany láká na české lize.." na "iděsu";19:13
"Vsetin Havirov juniorskou ligu hrat nemuze ale cinani a rakusani ano :( prodali by jste i babicku"
 
pavelmikel | Vsetín
15.06.2019, 16:42
 
Chce to beka!!!!!
 
ace81 | Vsetín
15.06.2019, 15:49
 
Reakce na Edd_vs: Všichni víme,že je jediná možnost jak ...
Máš pravdu, v tom případě by to chtělo beka(nejlépe Hrabala)
 
15.06.2019, 15:34
 
Reakce na M.Novak: Tak co chlapci,mate ze mne legraci.Va...
Všichni víme,že je jediná možnost jak se vyhnout problémům z reálné hrozby následného uzavření ELH.Proto, může být pro nás ročník 19/20 v zásadě klíčový. Jednoduše řečeno půjde o hodně! A jak v rozpočtu funguje úměra > cena versus výkon< je jasné. Takže,žádný hovězí dobytek bych v tom nehledal. Pouze jen opětně navýšené náklady na důležitý pokus o realizaci společného cíle.
 
palica | Vsetín
15.06.2019, 14:37
 
Tesil, to je kapr...
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.06.2019, 11:39
 
Každoroční téma, vstupenky. Souhlasím, že cena je vyšší ve srovnání s ostatními kluby napříč 1.ligou či extraligou. Nicméně náš klub je do určité míry specifický a hodně závislý na fanouškovské podpoře. Za sebe (kupuji každý rok 4 permice extra) a nevidím v tom sebemenší problém.
Zásadní problém však vidím (a to hlavně z dlouhodobého hlediska) v tom, že je uniformní cena pro všechny. Pro mladé by ta cena určitě měla býti s 50% slevou. Obzvláště v dnešní době, kdy je spousta jiných možností, tak spousta z nich dá přednost něčemu jinému, než zaplatit drahou permici.

Bohužel celé této situaci nenahrává ani formát soutěže ...
 
15.06.2019, 11:32
 
No aby ten Chomutov vůbec byl schopen hrát první ligu... spíš myslím, že to nedá a že bude nove rozlosovani. Držím ji palce, aby udrželi hlavně mládež, tam to delaji dobre... ovšem znovu se divím, jak to mohli nechat dojít v takovém stavu az do baráže?
 
 
pavelmikel | Vsetín
15.06.2019, 09:22
 
Edd naprostý souhlas ale... Nevím jak to vnímají sociálně slabší rodiny asi je to trochu přestřelne
 
15.06.2019, 01:29
 
Tak co chlapci,mate ze mne legraci.Vam nevadi,ze si z Vsetinskych fanousku udelal Tobola dojnou kravu a vy mu za to jeste tleskate?Vsetin ma nejdrazsi pernamentky v republice a to nehraje ani extraligu?No nic,hadat se s vama nebudu,az pristi rok zvedne Tobola cenu jedne pernamentky na deset tisic korun myslim,ze se potom uz smat nebudete,i kdy pristi rok se ma uzavirat extraliga coz bude pro Vsetin a ostatni prvoligove kluby katastrofa,protoze pochybuji,ze mecenasove a sponzori bodou davat klubum penize kdyz budou vedet,ze jejich klub nebude mit sanci na postup.Bude to jeste zajimave.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.