Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-26" |  vypnout filtr
 
Nikola.Teslů | Wsetin
26.06.2019, 23:33
 
Proč bufety neprovozuje přímo klub a pronajímá je někomu, kdo se na tom akorát solidně přiživí. Tady se ozývají fandové nespokojení s občerstvením (asi krom topinek Smajlík ), klub z toho má prd a jediný kdo opravdu spokojený je provozovatel bufetů. Je to OK?
 
26.06.2019, 18:06
 
#144
odkaz
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
26.06.2019, 15:56
 
Je to o přístupu, my třeba z Prahy zvládáme přibližně 1/4 domácích zápasů, ale i tak permice nám za to stojí. Jak je uvedeno níže, kolik financí stojí lístek v porovnání s následnou útratou na stadionu či v hospodě za pár kousků?

Jen si myslím, že by opravdu měla býti sleva, a to jak pro mládež tak pro důchodce, neboť pro obě skupiny je už ta částka opravdu natolik signifikantní, že chápu že si to většina rozmyslí. Obzvláště u mladých, když v dnešní době je spousta jiných možností jak se zabavit.
 
26.06.2019, 14:52
 
Jen informativně, náklady na rozjezd malého hokejisty:
odkaz
 
26.06.2019, 11:55
 
přesně tak, klub není moc schopný ovlivnit, jaké pivo bude na Lapači... a protože Staropramen nasypal nejvíc, tak bude tam i nadále, byt se to nedá pít - ekonomika je ekonomika! Tady je třeba se dotázat na Vsetínskou sportovní.... jinak s těmi permicemi souhlas, fanoušek klub podpoří, ostatní podle situace, stavu a vůle... jinak by jistě pomohlo to, kdyby museli hospody platit za přenosy, tak stačí vsadit za 20 kč měsíčně a už to přes Tipsport valí...
 
26.06.2019, 11:39
 
To se tady ještě stále řeší permice a cena.. Zrovna vyšel článek o výší příspěvků hráčů od tříd až po juniory. Za hokej klubu platí i ti hraji. Já je rozhodně koupí permice podpořím.. Kdo v hospodě za zápas vypije za ten čas když sedí o 3 piva víc. Je to jeho věc a svobodná volba za co tu stovku utratí. Ale za mne je Lapač lepší.
 
26.06.2019, 09:28
 
VSH - napsal si to jak to je - fanoušek permici koupí protože chodí na svůj tým, ekonomický fanoušek, nebo ten co to má dál na zápas volí například jen sobotní zápasy plus PO - tak jako já, kdy z UH to v týdnu nemám nárok stihnout...
 
zelí | Praha|Vsetín
26.06.2019, 09:13
 
Co mně by se líbilo je, pokud by venku nad vchody byla časomíra, která je v hale nebo bývá i v šatnách, aby lidi stojící venku viděli, kolik času zbývá do konce přestávky. Není horší pohled, než když v 7. minutě druhé třetiny je kotel tichý a prázdný, protože lidi stojí ještě venku. Smajlík

PS: Radegast by Na Lapači byl lepší, ale je to na provozovateli občerstvení. Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
26.06.2019, 07:58
 
Reakce na Flasar: Řešíte ko.ko.tiny jako je cena permic,...
I to polovina lidí už vyřešila, místo na Lapači budou fandit u TV v hospůdce při dobrém pivu.
Kvalita bufetu je žalostná a cenová hladina jak restaurace s michelinskou hvězdou Smajlík

Fanoušek který podporuje VHK tak permici koupí i když je to prodělková akce.
Ekonomický fanoušek vybere atraktivní zápasy v základní části, na play-off koupí lupen jen na vybrané zápasy.

Taková je realita, kdo to nepochopil už s PV a CB je vedení VHK.
 
Flasar | SFAKZZ
26.06.2019, 05:28
 
Řešíte ko.ko.tiny jako je cena permic,ale naše achillova pata je ve kvalitě piva.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.