Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-27" |  vypnout filtr
 
Reakce na FansBPH: Dle mého není potřeba zboží točit.......
Ty jsi nikdy v hospodě nedělal, viď? ... Smajlík
 
27.06.2019, 18:45
 
Možná se pletu, ale imho klub stadion nevlastní, proto v něm ani nemůže provozovat žádnou doplňkovou činnost. Myslím si, že vlastníkem stadionu je město, klub je pouze v nájmu a je tedy na městě (potažmo vsetínské sportovní), jak bude s bufety nakládat.
 
27.06.2019, 18:43
 
Vybavuji si článek v MF Dnes, ve kterém oslavovali tehdy novou ó dvě arénu. Krom jiného tam velebili i občerstvovací zázemí, mám pocit, že tam snad byl uvedeno, kolik měří pivní trubky.

Jako ukázka zchátralosti (v článku patřičně zdůrazněné) v kontrastu s přepychem v ó dvě aréně tam byla fotka chodby pod tribunami z Lapače, zrovna tam, co se čepuje...
 
27.06.2019, 18:30
 
FrankZ: Spravne ...
 
VSH | Jedině VSETÍN
27.06.2019, 16:05
 
Reakce na FansBPH: Dle mého není potřeba zboží točit.......
Změna provozovatele je nutná, klidně by se mohl každý bufet pronajmout jinému prodejci nebo klubu a hned by se vidělo kdo co umí a za kolik.

Nabídka občerstvovacích nápojů díky monopolu a zákazu vnášení je katastrofální. Cenová hladina přemrštěná.
Ani ty fronty už nejsou co byly, někteří raději abstinují nebo jsou jen na slivovici, popř. sedí v hospodě u TV.
 
27.06.2019, 13:47
 
Reakce na vajdik: Já jen připojím zkušenost z pronájmu s...
Dle mého není potřeba zboží točit.... Pivo vydrží v sudu dva, tři měsíce, brambůrky se nekazí a klobásy taky něco vydrží ( nedělám si iluze že někdy nejsou v tom mrazáku delší dobu ). a že se vyhodí pár topinek..... třeba by změna sortimentu nebo provozovatele zlepšila situaci s občerstvením.... ( nic proti stávajícímu provozovateli ).
 
27.06.2019, 13:42
 
Reakce na FrankZ: FansBPH-souhlasím s Tebou,že to může ,...
je taky otázka jak pro koho je výše výdělku zajímavá. Pro někoho je třeba 50.000 dost, někomu to nestojí za snahu. :-)
 
27.06.2019, 13:12
 
cromwel-já bych to tipoval cca 15 roků.Nevím to přesně.Jen jsem se o tuto problematiku zajímal,jelikož mě bylo v místě mého podnikání nabídnuta možnost vzít si koupaliště do nájmu.Na základě jeho zkušeností jsem to nevzal.Já neříkám,že propršelo celé prázdniny...Víš na Vsetíně se tradovalo,že v době zbrojovácké celozávodní dovolené vždy prší
 
Cromwel | Holešov 1
27.06.2019, 12:59
 
Frank--prosim tě..v kterém roce byla ta sezóna co mu propršela??😄... nejsem už taky nejmladší ale takové léto už dlouho nepamatuju... posledních deset let by mu určitě vyšlo 😉...nic ve zlém...
 
27.06.2019, 11:58
 
FrankZ - jojo je to jak píšeš - v UH fotbal prostě dělá člověk pro kterého nejsou stánky jedinou činností v gastru, jinak to ani nejde.
 
27.06.2019, 11:40
 
vajdík-a na tom fotbale je o to horší ,(ohledně toho počasí)Je třeba si ještě uvědomit ,že to je sezonní záležitost a pokud nemáš vice činnosti,tak musíš vydělat za sezonu na celý rok.A ještě větši rizoko je koupalištěMěl jsem kamaráda,který měl v nájmu koupaliště.První rok naprosto skvělý...Druhý rok mu sezona propršela a další již z jeho strany nebyla Smajlík
 
27.06.2019, 11:25
 
Já jen připojím zkušenost z pronájmu stánků na fotbalovém stadionu v UH na Slovácko (jsem totiž fanda VHK ze UH), tam stojí na jeden zapas ligy pronájem cca 4 stánků které jsou na stadionu (odpovídá to stánkům na Lapači za tribunama) za 70.tis Kč! Vemte si že fotbal se hraje za různých klimatických podmínek, ne vždy je taková žízeň či návštěva, smlouva se musí podepsat třeba minimálně na jeden rok. Návštěvy a prodej piv atd. na Lapači také jsou jiné v sobotu (letos v prvních 30kolech 5x) a jiný je pondělky či středy. Zase to takové terno - abych si řekl ze na tom vydělám není. V UH to provozuje člověk co má gastro (restauraci atd) a zboží si může točit.
 
27.06.2019, 11:24
 
FansBPH-souhlasím s Tebou,že to může ,že pro jednotlivce to může být finančně zajímavé ale pro klub,který má rozpočet v řádech desitek milionu už to tak zajímavé nebude a jak píšeš ty za starosti(a ty jsou) jim to nestojí.
 
27.06.2019, 11:11
 
Reakce na FrankZ: FansBPH-s dohodou máš pravdu.Ale i tak...
V bufetu u ,,stání, dělá spolužačka a nikdy jsem jí neslyšel si stěžovat na peníze, myslím si že mají i dost na tringloších :-) ( můj osobní názor ). Je otázka za kolik se to pronajímá, třeba si opravdu jen vedení nechce přidávat starosti, ale dle mého já bych si to pronajmul hned. :-)
 
27.06.2019, 11:01
 
FansBPH-s dohodou máš pravdu.Ale i tak je v dnešní době sehnat brigádniky dost těžké zvláště ,že nemůžeš moc dobře platovět konkurovat jako provozovatel bufetu těm kauflandům .lídlům atd
 
27.06.2019, 10:45
 
Reakce na FrankZ: Omlouvám se, omylem vypadla část textu...
Myslím si že by další zaměstnance přijímat nemusel- stačí DPP na 10.000.- Odvody žádné.... a nějak by se to napasovalo. Nic méně si myslím že by to byla ,,starost,, na víc a někomu to pronajmout je lepší.
 
27.06.2019, 10:09
 
Omlouvám se, omylem vypadla část textu-mělo to začít
Nikola.Teslů Já si myslím,že klub dělá dobře ,že bufety neprovozuje a nechává to nájemcům.Musel by přijmout
 
27.06.2019, 10:03
 
další zaměstnance (v dnešní době HODNĚ velký problém)platit za ně dost vysoké odvody,dodržovat veškeré předpisy,dovážet zboží atd.Fakt si myslíš,že to je tak obrovský kšeft?Je to jen sezonní záležitost a hokeje jsou 2-3 do týdne....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.