Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-3" |  vypnout filtr
 
03.06.2019, 21:35
 
To by Motor mohl konečně postoupit na výjimku, letitá snaha, tak teda pojď Smajlík ... Jihlava třeba zas, že má skvělé juniory, které už svaz nejednou zachranil Smajlík
 
03.06.2019, 20:45
 
Ale v článku bylo že by postup byl možný v rámci splnění licenčních podmínek.....tam jde podle mě spíš o nesestup....jinak jim je asi jedno kdyby měla extraliga třeba 16 týmu...stejně z naší ligy jsou maximálně tři týmy co by o to stali,nebo spíš byli by schopný splnit licenční podminky (byť někteří spis s udělenou vyjimkou)
 
03.06.2019, 18:43
 
S uzavřením extraligy, myslím, Béďa Ščerban teď asi souhlasit nebude, leda by se extraliga rozšířila o Jihlavu na patnáct mančaftů.

Možné je všechno...
 
03.06.2019, 11:47
 
Koupím hraný dres Vsetína r.1994-2007, kdyby nekdo měl na prodej, tak dajte vědět díky. TomasMichlik@seznam.cz
 
03.06.2019, 11:33
 
Reakce na zelí: Svěřit vedení TELH jen do rukou APK, tak...
Ty a co teprv Péťa Ton! Ze Sparty lezly už za oBřízky ty největší lejna..... Nečekám že se cokoliv změní k lepšímu!
 
03.06.2019, 10:27
 
Nevíte někdo v okurkové sezoně, jak letos s dresy, budou zase někdy koncem prázdnin představeny, zůstane stejná kombinace odstínu barev a neuvažuje se třeba o třetí variantě (bílá popř retro jak tu bylo psáno ve zbrojováckých barvách)? Je jasné že během sezony nějaka limitka se vyrobí, ale určitě by třetí varianta která by pak šla do aukce potěšila. Teda mě by potěšilo zesvětlení ŽZ barev na dresech...
 
zelí | Praha|Vsetín
03.06.2019, 10:05
 
Svěřit vedení TELH jen do rukou APK, tak tu máme instituci, která bude 10x horší, než Výkonný výbor na svazu.

Jestli v dnešní době háji Zábranský nebo Ščerban zájmy svých klubů, tak si představte, že je takových lidí 14 a všichni chtějí jednu stejnou věc a to je uzavření TELH. Smajlík Neříkám, že se nás to týká (tajně o tom sním), ale jakékoliv uzavírání soutěží absolutně popírá myšlenku sportu.
 
ace81 | Vsetín
03.06.2019, 07:27
 
Kadaň už má dva hráče a chce útočit na lepší umístění.Tak doufejme Smajlík odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.