Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-8" |  vypnout filtr
 
Jiři88 | Karviná
08.06.2019, 18:31
 
VSH: Tak hlavně, že juniorskou soutěž, budou hrát týmy s Akademií. Svaz, dělá vše, proto aby ty neakademické týmy, dostal pryč. Stejně, tím utrpí kvalita...ale to oni poznají, až za pár let....že je to systém na h.v.o !!!!!! Můžete produkovat, kvalitní mladé hráče...ale nemáte st. Akademie, tak vás vyloučíme...už tam je, Red Bull Salcburk, ještě bych do jun. Soutěže zařadil Maďarské, Polské, či Lotyšské týmy, a vytvořil bych takový paskvil juniorské soutěže:-// hnus co, svaz dělá...!!!!
 
VSH | Jedině VSETÍN
08.06.2019, 17:24
 
odkaz ALOIS HADAMCZIK

" Není vůbec vůle. Pak dochází ke zmatkům, kdy český hokej neprodukuje hokejisty, soudí se tu. Vsetín to dělá dobře, je lepší než polovina soutěže, ale systém jim říká, ať jdou bez akademie pryč. To je nekorektní postup "
 
klc | Vsetín
08.06.2019, 15:49
 
To píšu celou dobu. E junků na vs nebude a pojede se jak chcou oni, i nějaké soudy je nezastaví.
 
08.06.2019, 09:45
 
V naprostém tichu prošlo pravidlo, že už kluby nemusi povinně nasazovat juniory. Toto se zrušilo. Smutne jsou dvě věci, za prvé kluby s tím nepocitali a maji takové hráče pod smlouvami již dnes. Za druhé jak chtějí dosahnout toho, aby se mladí začali vic prosazovat v dospelem hokeji? Oni opravdu delaji vse proto, aby ten hokej u nás opravdu utlumili. Smajlík jízdní řád ligy akademii... bez komentářů, vrchol arogance!
 
Rst | Vsetín
08.06.2019, 09:14
 
To UpL teda dopadlo; kdysi takový ambiciózní klub, a najednou: farma.
Jenom na jeho případě by mohli drbani chtějící zničit český hokej vidět tu nehoráznou a abnormální nesmyslnost zavírat tu srandaextraligu.
Ale když už, tak než to příp. zavřou, mohl by spadnout Litvínov a hned na to to zavřít. Třeba by se gumě Gumovi rozsvítilo.

K rozhovoru s rétorem Reichlem:
Jak psal Scouser, zbytečná věc. Od néj teda nikdo nečeká v intervijů zázraky, ale na druhou stranu - dozvědět se, že recept na zlato na srandaMS spočívá ve "šli jsme tomu naproti" vždycky pobaví.


Zapomněli jste tu hodit toho tréňu, jak se rozbrečel po tom ms, doteď nevím, co si o tom myslet.... Co jste na to říkali?

K rozlosování juniorské ligy akademií jen to, že názor nás, kteří jsme ČH na "ms" nepřáli ani postup do čtvrtfinále, byl naprosto správný, neboť jak ti pytláci Říhové a Jardi malíčci pochlebovali tomu šmejdovi Královi - hanba jim!!


SETTEINZ:
Jak ses kabonil nad spletením Ostrčilíka, že Doktor nebyl veslař, ale kajakář, to není NIC proti tomu, jak tento milovník historie gt/zl hokeje (což mu nezazlívám, zajímavé čtení) se velice rád na svých stránkách plete v tom, že Vsetín byl na přelomu osmdesátek a devadesátek farmou Zlína. Nebyl!!! To by bylo dobré, kdyby se to tohlé švícko dozvědělo.
 
Subni | poprad
08.06.2019, 07:51
 
Díky za uznání. Jinak asi se začnu řídit rčením mlčeti zlato. Protože i po roce 89 je stále nesvoboda slova. Škoda, že jsme nazpátek v letech padesátých. A Velká gratulace házenkářům k postupu. A TADY ZDRAVÍM VŠECHNY AŤ UŽ JE SEZÓNA.
 
Lubomir_Pala | Vsetín
08.06.2019, 00:51
 
Tak tomu rikam vrchol arogance odkaz Bez vysledku arbitraze, bez reakce na hospodarku zverejnit jizdni rad ligy pro vyvolene a jeste vynechat puvodne avizovanou moznost postupu!?!?!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.