Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-16" |  vypnout filtr
 
16.07.2019, 23:35
 
Reakce na Rst: nový z: Namlouvej si co chceš. Já Ti řekn...
Píšu podruhé, se mi to ztratilo. Atmosféra 94-95 byla také o hokejových kouzelnících (Vlach a spol., ti nenosili puk do brány v zubech, to byly tribunám oku lahodící akce). Takže jestli dřív slepice (na tribunách) nebo vejce (na ledě), tvrdím minimálně to, že to jde jedno s druhým.
Že to má jít ve společnosti všechno do prndele, že dokonce i sportovní svaz už na to očividně naskočil, o tom žádná. Proto bych si udržoval spíš optimizmus, zmetkům natruc.
 
Rst | Vsetín
16.07.2019, 22:47
 
Za sezení mi to přijde levné, být DT, chci 20 tisíc za sedadlo. Bez play off.
 
16.07.2019, 22:43
 
Reakce na Emperor8: Dovolim si taky neco na toto tema pr...
moje řeč. za sezení je cena ok. na stání by měly být vstupenky pro mládež levnější. nemyslím si že by na tom klub prodělal
 
Rst | Vsetín
16.07.2019, 22:34
 
nový z:
Namlouvej si co chceš. Já Ti řeknu jedno:
Hrát v 94-95 s nějakými čb posrané semifinále, prohrávat 1:3, tribuny to tam "zboří" a doženou jakkoliv impotentní hráče k tomu, aby do té posrané branky donesli puk v zubech. Neřku-li, že by k žádnému stavu 1:3 na zápasy nikdy nedošlo.
Strašné to nebylo na ledě (s čb), strašné mi přišlo, že ty hráče ke gólu nemá kdo dotlačit. Kapišto?
Být tam o dvojku víc lidí a mladí tribunu dohnat k tranzu namísto vymýšlení popěvků naprosto smířených se stavem, čb se doserou tak jako blahé paměti zrovna čb, Lit, GT a jiné supermančafty oproti jednomu Karabáčkovi.

Setteinz: Ta hlasitá odporná "hudba" ku.vící jakoukoli možnou podporu našich Boys z ochozů mě z Lapače přímo vyhání. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
16.07.2019, 22:20
 
Reakce na Rst: Absence levnějších lupenů pro mládež/kote...
Jak to tady čtu, tu trudomyslnost, ještě že to neodpovídá, a nebude jisto jistě odpovídat, realitě na Lapači.
Prý: "však na Lapači budou již jen diváci, o fanáta ochotného nechat tam hlasivky (nedejbože život) v budoucnu člověk nezavadí." Hlavně to "nedejbože život" (fakt dost vysoká laťka:-), takový závazek by mě na hokej fakt nedostal.
 
16.07.2019, 19:32
 
Dovolim si taky neco na toto tema prohodit. Predem rikam,ze permice je pro me jakesi vyjadreni podpory klubu,kdy me od koupi rozhodne neodradi ani to,ze vetsinu zapasu nestihnu. Stejne tak cena u me rozhodne nehraje nejakou zasadni roli. Myslim, ze spousta FANOUSKU to ma podobne.

Osobne si myslim,ze to vedeni rozhodne nedela spatne a mysli to dobre. Naplnit rozpocet v regionu,ktery rozhodne nepatri mezi nejbohatsi,neni nic snadneho. Stejnetak mesto. Ta podpora od mesta mi neprijde uplne fér,kdy reklama a renome poskytovane klubem prave mestu , je velmi slusne.

Nemam nic proti tomu,aby byly ceny za sezeni takto "vysoke". Kdyz pujdete do kina, date za vstupenku taky skoro dve stovky. Pokud si chce nekdo "komfortne" sednout,at si to proste zaplati. Zas az tak moc tech sedacek na zimaku DIKYBOHU nemame.
BUdme zato radi. Samozrejme se nepredpoklada,ze sezeni bude plne studentu,mladistvych atd.. Naprosto souhlasim s tim,ze Tyto mlade a potencionalni priznivce by mel klub smerovat spise na stani a to tak,ze jim poskytne levnejsi vstupne. Co si budeme nalhavat. Pokud mlady clovek jeste nevydelava,tezko si muze dovolit v dnesni dobe plne lakadel chodit na kazdy zapas,jezdit ven atd.. A ze je tech zapasu az nesmyslne mnoho, to se tady uz resilo. (Zbytecne velky pocet tymu v lize, pondelky atd)

Tech moznosti,jak mladym to vstupne udelat dostupnejsi je plno... at uz nejakou slevu pro skupinku, plosnou slevu... nebo treba na kazdy zapas nechat 100 listku jen pro mlade a studenty s lepsi cenou.. vzdyt se staci jen zamyslet.
 
16.07.2019, 18:30
 
Nadhodil jsem to téma schválně, včetně řečnické otázky, na kterou jsem si nemusel ani odpovídat, odpověděly na ni následující příspěvky.

Ano, chtěl jsem naznačit, že fenomén Vsetín, nemusí trvat věčně, že po zkušenostech z minulého play-off se dá říct, že mu daří spíše na výjezdech než doma.

Fakt, že Brno má x-krát víc obyvatel, není a nemůže být odůvodněním a ospravedlněním toho, proč na Vsetíně nechodí na domácí zápasy stabilně třeba čtyři tisíce diváků (jak by se slušelo, a patřilo), kteří od začátku do konce fanaticky, to podtrhuji, povzbuzují za jakéhokoliv stavu (samozřejmě utopie).

Je to opravdu cenami vstupenek a permanentek, jsou opravdu až tak drahé, že jsou luxusním zbožím?

Těch faktorů, které mají na to vliv, je samozřejmě vliv a některé z nich rozebrali již předřečníci, pochopitelně nelze opominout ani vliv internetových přenosů.

Z těch by ale měly mít kluby takové peníze, aby pak například nemusely všechno dohánět třeba právě cenami vstupenek.

Proto se hraje např. v NHL tolik zápasů, protože se prodávají vysílací práva. Peníze, které za přenosy dostávají kluby v první lize, budou asi opravdu jen symbolické.

Na druhé straně si slavný Jarda Jágr nedávno stěžoval, že jsou i nás vstupenky hodně podhodnocené, vzhledem k tomu, jaké procento příjmů u klubů tvoří vstupné, jako příklad uváděl, že se kluby v německé druhé lize pohodlně ze vstupného uživí (???).

A za mě ještě poznámku na konec. Co silně a zásadně nepřispívá atmosféře na Lapači, je nahlas pouštěná hudba při rozbruslení před zápasem.

Tím byl právě Lapač kdysi pověstný, že už se hulákalo při rozbruslování, ty hity, které se při něm pouští (kdo je vybírá a proč se vlastně pouští, jsme na přece na hokeji a ne na diskotéce), jakékoliv fandění předem zabíjejí, a tím i pochopitelně posílají do kytek"atmosféru", která především dělala Lapač Lapačem.
 
16.07.2019, 16:05
 
Tak oprava z dopo - již se uvádí 650permic, ještě čekám lukrativní sezení na B,C že si původní majitelé permic vymění, A - tam to vybere klub pro hráče a jejich permice které dostávají + ještě nějaká permice se prodá a i letošní prodej by se mohl zastavit na čísle atakující TISÍC - což je dobře!
 
16.07.2019, 15:51
 
odkaz
...aneb jak se to dělat nemá
 
Subni | poprad
16.07.2019, 14:30
 
Rst+Majkl111 souhlas Smajlík
 
16.07.2019, 12:42
 
Vajdik: minimálně jeden z dvojice KAD a CHM nastoupí. Na to si můžeš vsadit...... Kadaň dluhy nemá, s junkama a odloženýma z různých ostatních klubů to na chvostu odehraje tak či tak a podle jednání co proběhly s HOD vyplývá, že za tohle chtějí 6mio. Jenom pa.lb by tohle vyhodil jenom tak z okna!
A Chomutov? tak tam se buď stane zázrak a do konce července to vyčistí či si to alespoň domluví (splátkový kalendář) nebo se na svazu tak nějak zapomenou podívat do vlastních pravidel a do soutěže je pustí. Obě tyto varianty podle mně nemají větší pravděpodobnost než 5-10%..... A těch zbylých 80%? No: mládež v Chomutově funguje a fungovat bude pod o.s. a to dluhy nemá. Pokud se nepodaří Veverkům ani jedno a ani druhé ze shora popsaného, jejich licence na profesionální soutěže propadne. A podle informací co prosakují pak tamní podnikatelé (včetně Soukupa) přihlásí Chomutov do soutěže na licenci Kadaně......
 
16.07.2019, 11:05
 
Majkl111 - Ideální by bylo kdyby Chomutov nenastoupil (nedostal licenci) a to stejné platí pro Kadaň, která má asi dva hráče - tím by počet týmů byl 14 a hrál bych to formátem ELH. Leč aby Král a spol na veřejnosti neměli ostudu že ty jejich projekty první neustále se rozširujicí ligy jsou k ničemu, tak oba tu licenci dostanou (nebo jim zůstane..). Jinak - jsem zastáncem vedení VHK - pánové Tobola, Tesařík - dělají tu práce podle mého velice dobře a nastavení cen permic jde v ruku v ruce s ambicemi, které já si troufnu říci jsou finále (asi dle papírových předpokladů proti Motoru) a tam se může stát cokoli...., co ale souhlasim je fakt, že cena např. pro studenta (věk např. do 18let - sektor stání) by mohl nést nějakou slevu. A dále co zazlívám všem ligovým klubům je to jak hlasovali ohledně počtu zápasu základní hraci části a hracím dnům - chápu že se jde kvůli ziskům na maximum počtu zápasů - ale hrací dny jaké jsou viz u Vsetína v prvních 30kolech 5x doma sobota - to je trošku masakr, který řadu těch dojíždějících fandů limituje - osobně z UH se dostanu do konce listopadu pouze na těch pět kol a už z minulé sezony to bylo patrné že v týdnu chodilo (bylo hlášeno) cca 2300-2500 ale přišel víkend a návštěva o tisíc více...a atmosféra taky někde jinde. No nic s tím nenaděláme, max si tady můžeme na toto téma stěžovat...
 
VSH | Jedině VSETÍN
16.07.2019, 11:04
 
Reakce na Rst: Absence levnějších lupenů pro mládež/kote...
třikrát podtrženo !!! Smajlík Smajlík Smajlík

Blíže se doba divadla ala NHL kdy v obecenstvu jsou diváci co jen hledí, žerou popcorn, chlastají colu a dvě minuty před koncem jdou domů.
 
Rst | Vsetín
16.07.2019, 10:49
 
Absence levnějších lupenů pro mládež/kotelníky se vymstí. Pokud ne tak, jak bylo vidět při posledním zápase s ČB (žalostná návštěva), tak zmizením atmosféry, a tím i toho fenoménu, toho, co dělalo Vsetín Vsetínem, 100%.
Rozežraný páprda, který si při play off vzpomene, že je na Vsetíně kam zajít na hokej a jde se tam pouze vyfotit a ukázat, atmosféru neudělá.
Je to škoda, je to trend.
Vzpomínky na parády let 87, 91, 95, 01, 09, 17 zůstanou, však na Lapači budou již jen diváci, o fanáta ochotného nechat tam hlasivky (nedejbože život) v budoucnu člověk nezavadí.
 
16.07.2019, 10:13
 
Vsetín je a doufám zůstane fenoménem. Chodím na hokej pravidelně více jak 33 let a fanoušci tady byli jedinečný v každé éře. Že tady hráči v rozhovorech říkají, jak je to pěkné město, jak jsou tady skvělí fans... to mají říkat jako co? Že je to město plné bank, pojišťoven a hospod, že se tu staví nesmyslný sklad uprostřed města, že tady chtějí postavit spalovnu a udělat z toho neatraktivní místo pro život, ale že to tady tedy zkusí odehrát? Že se o Vsetín zajímají média a že se o nás mluví je dobře především pro potenciální partnery, kteří snad mají o to větší motivaci do klubu vložit svoji podporu! Bohužel vedení města Vsetína si neuvědomuje, co pro město hokej znamená a jak pomáhá zviditelnit Vsetín na mapě republiky a je škoda, že hokej nepodporuje výrazně víc a tím by i permice a vstupenky mohly být za lidovější ceny.
Co bych vytknul vedení klubu v rámci strategie práce s fanoušky je absence podpory skupin fanoušků, kteří právě dělají atmosféru a kteří při klubu stáli v dobách horších ať se třeba hrála druhá liga někde na chvostu. Jsou to Fanoušci, kteří jezdí po cizích stadionech v hojném počtu, a kteří klub podporují i když se nedaří!
Cenovou strategií vstupenek a permic vedení jasně cílí na lidi + zaměstnance firem, kteří na hokej přijdou když se jim zrovna chce a venku neprší, tak si to tam odsedí, hubu neotevřou a nemají problém příště zůstat v hospodě, tudíž velká část míst zůstane takto prázdná klidně i na play off! Tito nejsou srdcaři, klub je samozřejmě potřebuje, nicméně je třeba stále myslet na skupinu těch, kteří tvoří ten fenomén Vsetín. Proto mi chybí zlevněné vstupné včetně permic pro mladéž!
Jak se dívám na aktuální počet prodaných permic, tak si myslím, že vedení tou nastavenou cenovou politikou jistě nepřispěje k rozvoji té klíčové fanouškovské skupiny a pomalu ale jistě bude atmosféra upadat nehledě na to, že nenaplní kasu jak si představovali! Osobně si myslím, že Chomutov nenastoupí, takže se bude vše zase měnit a to včetně cen permic a vstupenek - komplikace pro každý klub, nicméně šance pro nás, jak ještě dodatečně cenovou strategii upravit vice "friendly" pro opravdové FANS a motivace pro mládež na hokej přijít.
 
sui | Zbrojovka
16.07.2019, 08:23
 
Vsetin je fenomen.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.