Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-17" |  vypnout filtr
 
17.07.2019, 22:26
 
Poprvé, co s Tebou Subni souhlasím... doba se mění, láska ke svému klubu zůstává!
 
17.07.2019, 14:40
 
Ty nekonečné fantasy story o cenách mně už příjdou až nedůstojné našeho klubu. A vzhledem,že to tu čte i konkurence,bysme snad mohli být trochu nad věcí.
 
Subni | poprad
17.07.2019, 14:32
 
Jó bylo to bezva hodit tašku ze školy na chodbu a o půl třetí nejpozději stát před branou a valit ve tři na značky. A od čtvrté už to jelo. Nikdo neřešil že stojí bokem nebo ve druhé řadě nad střídačkou hostů si dokonce udělali z fošny třetí řadu. A byli jsme hrdí kolik máme pokřiků a nevymýšleli pí..viny.Tím nehaním zpěvy asi je jiná doba, že každý má dva popěvky a šlus. Zpěv nikoho nedojme, ale když řve celé stání a nedejbože i sezení z toho byli všichni paf a říkalo se, že v tom má Vsetín dva góly náskok.
 
17.07.2019, 13:05
 
Reakce na vajdik: A pokud by to bylo pro osoby co by jes...
Souhlasím, stačí dát těm permanentkám jinou barvu, do 15ti let to pořadatel pozná a nad 15 let už můžou ukázat občanku, nebo jakýkoliv jiný doklad. Pernamentky se sice nestihnout, ale co by se dalo stihnout je poloviční mládežnická sleva na lístky na státní na utkání, kde se nečeká plná návštěva. Zase stačí je barevně jinak označit. Obecně by bylo taky možné dynamicky měnit cenu vstupenek podle atraktivity utkání a případně rozdělit i stání na levnější a dražší zóny, i když to už by se pořadatelům hůř kontrolovalo a každý by si to musel spíš sám vyřvat.
 
17.07.2019, 13:02
 
Chlapci, snad si už v pondělí 22.07.2019 příjdete zabékat, když to bude zadarmo! Smajlík A nikdo vám to nebude kazit nějakou pochybnou reprodukcí!
 
17.07.2019, 11:16
 
A pokud by to bylo pro osoby co by jeste OP nemeli, tak i hloupí poradatel pozna ze na detskou jde dospela osoba...popr tyto permoce barevne odlisim..atd. Stejne by neslo o prodej permic v nejak zavratnem počtu.
 
17.07.2019, 11:12
 
Jarah tak vse jde - na permici jmeno plus datum narozeni a na stadion pustit pouze pri predlozeni současně s OP.
 
Rst | Vsetín
17.07.2019, 10:48
 
Reakce na vajdik: Jarah - mas pravdu nakonec se i dle mé...
Tak jak vedení pochopilo, že s urostlými chlapisky to spíše půjde snáz, třeba jednou přijde na to, že se vsetínskou omladinou na tribunách to půjde ještě líp! Pevně tomu věřím.
 
17.07.2019, 10:46
 
Vajdik.. Souhlas.. Otazka je jak udelat permice neprenosne, at sleva plati na osobu.. Studenti by ji meli mit.. Nebo do 18ti let. Bylo by to k uzitku vsem..
 
17.07.2019, 10:43
 
Jarah - mas pravdu nakonec se i dle mého dostaneme přes loňské čísla ale souhlasím tu s tím, že vedení mohlo nějak pořešit ty permice na stání pro studenty, popř. fandy do 18let učitou slevou - klub by to nezruinovalo a do hlediště by to dostalo novou mladou krev.
P.S. už teď se těším na sezonu Smajlík
 
17.07.2019, 09:58
 
Tak po garanci bude prodanych 800 permic.. Minuly rocnik dle mne překonáme.. I kdyz tu mame diskutujici shrzence, ze je to o cca 200 kc vic za sezonu. (nepicitam zapas navic))
 
Rst | Vsetín
17.07.2019, 09:16
 
nový Z:
Zrovna v tom 94-95 to byli hned první čtvrtinu doslova fanatičtí lidi, kdo držel mančaft nad vodou. Bez toho dohnání mančaftu lidmi ke zteči soupeřovy, s atmosférou smířenou se stavem, s přemýšlením, jaký popěvek v pár lidech si k té extralize zazpíváme, bychom dopadli jako ten Vajgar.
Takoví Foršák s Jackem, z téch se úplně kouřilo v te atmošce, ti to když ne do brány, tak aspoň do třetiny, obrazně řečeno, v těch zubech skutečně nosili a ješté přitom někoho rozvěsili na mantinel (především #81).
Nebo v play off s Litvínovem za 0:2 po 2. třetině. Přemýšlet tam, co si zapějem a být tam o tu dvojku trojku míň lidu, 0:2 by to i skončilo. Možná 0:3 v power play. Ale takhle v tom šílenství, kdy i sezení stálo a hnalo chlapy na zteč, to otočili na 4:2.
Smířená atmosféra se stavem panovala v prvním finále se Zlínem. Taky se slavilo zpívánkami. To už ale bylo 0:6.
A už další den to byl masakr kdo s koho, gól dal bojovník největší, Jack. 2:1. (Možná nejdůležitější gól v historii Lapače, nic kouzelnického bych tam ale nehledal, Jacka k tomu gólu lidi prostě dohnali. )
---------
A pozor, tribunám a oku předváděli třeba Rob Pechanec Jonák akce ještě lahodnější. I jiní. Ale nebyl kdo by kluky dohnal to tam procpat.
Aby to nevypadalo, že si néjak stěžuju. To bych nerad. Každý zápas je pro mne svátkem a třeba s PV mé to úplně vtáhlo/vcuclo - fantastické. jen bych přál dětem, aby zažily něci podobného, co my, bohužel však spíše ne. Na divadlo si můžou zajet na extraligu kdykoli.
 
17.07.2019, 06:44
 
Vsetín chce do finále odkaz
 
17.07.2019, 00:40
 
Být tam o 2000 lidí víc tak tu tribunu zboří ? Myslím si, že to je pravda ale dovolím si řéct že ta pravda není celá. Řekl bych že v poslední době sa tady hodně počítá a počítá a počítá kolik vlastně lidí na stadioně je ten správný počet na to aby vytvořili tu správnú atmosféru ale řekl bych že sa tady zapomíná na jednu podstatnú věc. Že ať už je Lapač plný nebo púlka tak je třeba aby ty lidi taky někdo dostal do varu. Tím chcu řéct že mám pocit že sa tady hodně zapomíná na ČINNOST a ZÁSLUHY našeho kotle a především Ufona Čerta a spol. Já bych řekl že to je ten hnací motor a ten rozdíl mezi Lapačem a jinýma stadionama. Možná nebýt jich a jejich schopnosti umět seřvat lidi hlavně v době kdy sa nedaří a vyburcovat je k výkonu, tak by to možná aj při plném Lapači vypadalo jak v nejakém tom extraligovém obchodním centru. Já třeba pamatuju dobu kdy bylo na Lapači o těch 2000 lidí MÍŇ ale pár jistých lidí sa tak trochu nabumbalo vody z trnek a dokázali aj v takovém malém počtu udělat z Lapače továrnu na husí kúži a celkově euforii. Ale nebudem si nic nalhávat, plný Lapač je plný Lapač viz utkání s Havl. Brodem. Nejradši z totoho zápasu vzpomínám na to že sa začlo hulákat už cca púl hodiny před zápasem a třeba toto mně dneska na Lapači chybí.

Ta hudba je fakt hrúza. Je dobře že sa to tu vzpomnělo, třeba sa nad tým někdo z odpovědných lidí zamyslí a vyslyší naše přání.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 13:30 | Jun.
HC RT TORAX Poruba 2011
VHK ROBE Vsetín