Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-2" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 23:51
 
Reakce na Petrklic: No, když si vzpomenu jaká vášeň a em...
O něčem podobném (resp. dobrý oslí můstek, děkuji) píšu cca rok.
Jaká euforka by asi panovala z přáteláku se Zlínem,
potkat
je třeba 13x za sezónu? Několik let po sobě?
-----------

Tak hlavně pozor na paragraf, vášeň a emoce byla povolena kdysi, v moderní době moc nemá místo.
 
02.07.2019, 23:33
 
No, když si vzpomenu jaká vášeň a emoce tenkrát při vzájemných zápasoch probíhaly, tak si myslím že už sa každý těší až zase po těch letech v přímé konfrontaci zapějeme staré chorály a pokřiky na stranu GT, z čehož usuzuju, že to pro mládež a děcka moc nebude Smajlík

S těma lístkama je to prasárna (tak málo Smajlík ). No doufám že nás nebude moc, co budeme čumět venku ze žebříku
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 23:11
 
Reakce na Fan_of_hats: Mimoch. v čem tkví podpora hokeje...
GT působící ve srandovní extralize je silnější pes než my působící ve srandovní první lize. Jakkoliv to lze nechápat (i já byl prve rozezlen), představ si třeba situaci: přáteláky před 06/07, Vsetín 5 let na chvostu elh, mančaft xy (Přerov, Prostějov třeba) 4 roky v euforce. Přátelák v Hradišti. První bychom měli možnost koupit lupeny my, poté mančaft xy (Přerov, Prostějov, kteří by mastili soutěž pod námi a o nějaké jejich euforce bychom neměli tušení; jo, pomíjím, že švadleny mají z přáteláku s námi ve Zlíně lufty, aby jich nebylo třeba tisíc a nás 3x tolik) Zajímalo by nás to vůbec? IMHO NE.

V čem tkví ta podpora hokeje v UH by mohl zjistit Vajdik, když už přinesl tu "pecku", že švadleny mají před zž přednost. Smajlík
Je mi to jedno, 190 za posraný přátelák je trapárna tak jako tak. Miroslav Stavjaňa ( #15, #51), hráč, který
to tam snad vede, si tímto u pamětníků hlásících se ke Vsetínu leda pok.rví jméno... ; což je škoda. Smajlík (ne že bych kvůli tomu brečel, ať vás klidně podojí, ale... )
 
Nikola.Teslů | Wsetin
02.07.2019, 23:05
 
Tak to jsem si teď vzpomněl, jak mi jeden mostečák říkal, že od Prahy na východ už je Asie. Smajlík Smajlík Smajlík
 
Fan_of_hats | Vsetin
02.07.2019, 22:57
 
Scouser: No počkat počkat! Gottwaldov je moravské velkoměsto! Je na Moravě 4. největší a Vsetín až 17.tý. Takže od pátého v pořadí jsou všechno vesnice! Smajlík Smajlík Smajlík
 
Fan_of_hats | Vsetin
02.07.2019, 22:36
 
Mimoch. v čem tkví podpora hokeje v regionu UH tímto přátelákem, když přednost k nákupu dostávají permanentkáři Zlína? Či pan Hosták má Vsetín stále zafi.xovaný podobně jako Real Madrid třeba. Bo to vypadá, že to v Géčku berou maximálně prestižně, když přednost dostává ševcovská "elita" Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
02.07.2019, 22:22
 
Reakce na Fan_of_hats: Edd_vs: Prča, když třeba "zlíňák"...
Prča, když zlíňák nazývá kohokoliv vesanem...
 
Fan_of_hats | Vsetin
02.07.2019, 22:15
 
Edd_vs: Prča, když třeba "zlíňák" z Bratřejova nazývá "vsetíňáka" z Bratřejova vesanem. Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 21:35
 
Je sranda, že přáteláků třeba ve Zlíně bylo "milion".
Na Vsetíné s vesanama nadávajícími nám do vesanů zrovna tak: "milion". Oni k nám nejezdili vůbec, my k nim občas, v řádu jednotek, mnohdy taky vůbec.
Jde jen o řečnickou (mou) otázku:
Kde tkví (pramení),taková atraktivnost takového b.l.bého (fakt si to nezaslouží ani ty uvozovky, jakože "blbého"... zápasu se Zlínem?
Jen se ptám.
IMHO IN/out se podepisuje i zde, navrch to, že nyní je schopné vyjet kdejaké vemeno (s kamerou v ruce), což zážitek z výjezdu pro otrlé "lotry" jenom snižuje.
imho.
Nebylo jak dřív, kdy o "přáteláku" ve Zlíné nikdo nevěděl, sešlo se nás 11, tam zastoupili jejich rožek, po městě je honili a při cestě zpět mučili všechny, co zařvali na nasi adresu VESANI.
Tak setteinz:
Hlavné ať Jůheláci moc neparagrafují, myslím, že již stačilo.
 
sui | Zbrojovka
02.07.2019, 20:19
 
To urcite nebude ...
 
02.07.2019, 19:07
 
Fanouškům hostů ze Vsetína bude vyčleněný sektor, o distribuci těchto lístků rozhodne klub VHK Vsetín.Tolik citace.Předpokládám že klub to bude prodávat adresně, co kdyby se něco stalo.
 
02.07.2019, 18:13
 
Údajně máme mít 400 lístků
 
 
02.07.2019, 17:58
 
Předpokládám, že zápas v Uh. Hradišti je součástí nějaké svazové koncepce (dnes jsem kdesi četl rozhovor s Pešánem, tentokrát jako libereckým sportovním ředitelem, ta jeho pracně budovaná aureola spasitele českého hokeje už je taky pěkná PR sr.čka).

Byl totiž prezentován jako popularizace hokeje, kdy mají většinu diváků v hledišti tvořit malí hokejisté, zbytek pak příznivci Zlína a Vsetína ve vyčleněných sektorech, má to být tedy něco jako Studio kamarád.

Ale předtím ještě hezky na svazu zařízneme mládežnický hokej mimo "hokejové akademie"...
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 17:27
 
To dělání z lidí dylinos schovávající se za přátelák ZL - VS je těžká trapárna. Zcela se hodící do dnešní doby a o dnešní naprosto pitomé době hodně vypovídající.
Co lze chápat, je neochota švadlen odehrát to ve Zlíně před třeba litrem švadlen a dvoulitrem Vsetínských; pro nás velká škoda, ale jedou to přijde.
 
02.07.2019, 17:05
 
Přesně, tak jsem se do toho Hradišťa těšil.Teď to vypadá že Vsetíňáci tam budou dělat jen komparz.
 
02.07.2019, 16:55
 
Reakce na VHKRV: Vajdik: Že bude nejdříve prodej pro zlí...
Ano! Na představení právě probíhá přednostní nákup. Komedianti!
 
02.07.2019, 10:59
 
Vajdik: Že bude nejdříve prodej pro zlínské fanoušky s permici již bylo psáno dříve v článku na zlínských stránkách ,kdo to četl,tak věděl....a na ticketportalu píšou že volne vstupenky půjdou do prodeje 31.7. 23:59.
 
02.07.2019, 10:24
 
Tak co mám z UH info, lístek teď můžou zakoupit jen majitelé permanentek Zlína, těm je v UH vyčleněn sektor. Od půlky července půjdou lístky přes ticketportal volně do prodeje. Kapacita lehce přes dva tisíce.
 
02.07.2019, 09:27
 
VSETÍN vs ZLÍN předprodej od 2/7/2019 10:00 odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.