Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-24" |  vypnout filtr
 
12>
Rst | Vsetín
24.07.2019, 23:53
 
Reakce na Gerard: To jsi se mě skoro až dotknul s tím, ž...
Myslel jsem, že Ty i Subni (i já) vidíme budoucnost sedadlově, nefandovsky. Podobně jako Scouser, až protifanouškovsky. Nyní vadí kelímek, pokřik, transpoš, zítra šála nad hlavou. Nejspíš i s krabicí/arénou místo Geniem Loci napěchovaného zimáku. Tobě to až tak nevadí, mne to irituje, Subniho sere.
Sorry, že jsem se Tě dotknul.
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 22:45
 
To jsi se mě skoro až dotknul s tím, že něco na vsetínském hokeji vidím stejně jako subni Smajlík . Vím, žes ho tu několikrát obhajoval, vím, že je to letitý fanoušek a výjezdník, ale tím svým neskrývaným negativismem je opravdu zbytečným rušivým elementem a tak trochu "fackovacím panákem" této diskuze. Čas jeho kritiky by měl nastat v okamžiku, kdy se nebude dařit, kdy se úroveň a výsledky týmu a všeho okolo vsetínského hokeje začnou zhoršovat a ne teď, kdy postupnými kroky jdeme výš a výš. A celkově mám na vše raději lehce optimistický pohled, než přehnaně pesimistický a negativistický.
 
Rst | Vsetín
24.07.2019, 21:49
 
Eriku,
za sebe Ti děkuju za perfektní příspěvky k tématu. Měly hlavu, patu, všechno.
Tak už toho taky nechám. Tedy rád bych. Smajlík
 
24.07.2019, 20:57
 
No ale abych to nějak ukončil. Zapomněl jsem dodat, že na sezení místo stání by možná bylo vyprodané, ale jenom kdyby se vyhrávalo. Tak a už toho teda nechám.
 
24.07.2019, 19:21
 
Někdo psal že se prodává málo permic na stání, možná kdyby měli vlastní vstup na zimák (třeba přes sezení) tak by se jich prodalo více, ale čekat ve frontě které končí u prodeje vstupenek není žádná výhoda mít permici
A dostat minipuk a 100kč na pivo není nic, kdyby dali aspoň slevu 10% do fans shopu
 
24.07.2019, 19:04
 
Ohledně vstupného a permic raději už dost,to asi stejně nevyřešíme,kdo se bude chtít nechat dojit at se nachá dojit,Vsetín je značka a za tu se platí,bez ohledu na věk,množství atd..všichni rovným dílem....zatím to tak "funguje"....ale.... Brzo nastane přeskakování přes náhon a bahnité kolena ve velkém.,.jako za starých časů, nebo že by už teď to tak bylo??😃nevím já sedím😃
 
24.07.2019, 16:28
 
Reakce na Liš: Směr na Kroměříž jezdí auto(někdy i dvě) ...
Jasně že jezdí, jak by se tam a hlavně zpátky dostali, když nic jiného nejede. Ale ve vlaku si můžeš dát pivo, je tam wc, nikdo nemusí řídit a ještě je to asi nejvíc ekologická doprava. Jakože všichni jsou tady strašní ekologové, cpou se miliardy do nesmyslných elektroaut a přitom je jim zatěžko, aby z Valmezu nebo jakéhokoliv města jeli kolem desáté jeden nebo dva vagónky směr Kroměříž.
 
24.07.2019, 15:44
 
Reakce na erik2: Já jsem taky nad cenou nenaříkal, ani j...
Směr na Kroměříž jezdí auto(někdy i dvě) pravidelně na každý zápas min. 20 let...
 
subni | poprad
24.07.2019, 15:08
 
Luky, ale budou mávátka a možná přijde i kouzelník.
 
 
24.07.2019, 15:05
 
Celý Lapač na sezení je strašná představa! Dokonce ještě horší, než vypuklá střecha...
 
subni | poprad
24.07.2019, 14:59
 
Rst a co takový Řezníček, Čajánek, Žemlička, Růžička to je téma Smajlík
 
Subni | poprad
24.07.2019, 14:53
 
Mě je cena jedno. Mě stál hokej tolik času, peněz a zdraví (večírků), že bych měl místo na sezení doživotně do konce života zdarma. Jde o mladé a rodiny. Vem 4člennou rodinu - vstup, cesta, občerstvení a to 4 krát až 6 krát měsíčně. Nazdar RST
 
24.07.2019, 14:44
 
Reakce na Gerard: Já už toho subniho začínám docela cháp...
Já jsem taky nad cenou nenaříkal, ani jsem nechtěl slevu pro sebe. Souhlasím, že pokud by byly místa jen na sezení, tak bude lapač pravděpodobně vyprodaný častěji. Hodně lidí dojíždí a když máš jet hodinu na Vsetín, pak tam ještě nejmíň hodinu čekat na zápas abys mohl stát na slušném místě a pak jet hodinu zpět, tak je to v pohodě párkrát za sezónu, ale nejde to tak dělat každý zápas. A obecně špatné autobusové a vlakové spojení později večer je pak zase jiný problém. Třeba směrem na Kroměříž se po většině zápasů už nedostaneš. Co jsem ale navrhoval, byly zlevněné lístky pro děti a mládež na stání na vybrané zápasy, kde se nečeká, že bude vyprodáno. Ideální by bylo rychlé placení pomocí mobilní aplikace buď z kreditu nebo pomocí předplaceného účtu. Když už jsme u té aplikace, kdyby ji vedení chtělo vytvořit, tak doporučuju jen předělat současné stránky na Progressive Web Application (PWA), kdy se jen upraví webové stránky a ty se pak dají instalovat jako aplikace na mobily i desktop. Výhodou proti obyčejným stránkám je, že PWAs umožňují notifikace na pozadí i při vypnuté aplikaci, takže jdou posílat různé reklamy, připomínky zápasů, novinky v eshopu v reálném čase.
 
VSH | Jedině VSETÍN
24.07.2019, 14:42
 
Reakce na Rst: ... čili to vidíš stejně nebo podobně jak...
Děděk z Vyškova to je téma Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
24.07.2019, 13:27
 
... čili to vidíš stejně nebo podobně jako subni. Jen Ty jsi smířen a on ne.
Mně přijde Lapač moderní už teďka až dost, hlavně skrz ty ukřičené repráky, ty mě odtamtud přímo vyhání, ale to s tím sezením mě taky na jaře napadlo při každém zápase play off.
S tím, že naše vedení jsou ještě vlastně normální chlapi oproti nagelovaným lakýrkám někde jinde, to je pravda.
Navíc prostě na ně jistě tlačí i město, ať tam nejsou excesy DT je tedy jako hromosvod.
Osobně bych na led nehodil ani kelímek (zase jsem ale organizoval třeba 300 konfet po bully - parádní časy Smajlík ; teď hodit konfetu na led, tak asi doživotí do konce života nebo nevím... ),zároveň bych nevymáhal po těch lidech peníze jak umanutý. Ale pokud na to tlačí město (situace podobná fotblové Opavě třeba), potom je ten DT fakt jak hromosvod.
---
Zase lepší než řešit rozhodčí, diskuze plodná, dobře se to čte, vidím dva názorové tábory. Pojďme nadávat na Mrkvu. Nebo Vokurku. nebo koho. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 12:11
 
Reakce na Rst: Zdar :) Nad cenou se pozastavoval, co si...
Zdarec Rosťo. To že na Lapači už asi nikdy nebude atmosféra jako bývala v dřívějších dobách je asi neoddiskutovatelný fakt. Všechno se totiž vyvíjí, všechno se modernizuje, zpřísňuje apod. Navíc každý mladý má mnohem víc možností jak vyplnit čas. Osobně si myslím, že i kdyby bylo komplet vstupné poloviční, tak o moc víc lidí chodit nebude, natož aby byla nějak výrazně lepší atmosféra. Hlavní příčinu nevyprodaného Lapače v Play-off vidím úplně jinde než v drahém vstupném, nebo kamerách na Lapači. Opravdu těch zápasů už na konci sezóny bylo moc. Lidi už navíc nedělají jako dřív ve Zbrojovce do půl třetí, takže mají na všechno daleko míň času. Mnozí směnují. To všechno v kombinaci s tím, že abys chytnul na zaplněném Lapači dobré místo, tak si ho musíš vystát alespoň hodinu dopředu a především v kombinaci s tím, že se za “suché z nosu“ můžeš na ten zápas podívat v klidu doma z gauče, nebo někde v hospodě na plátně, způsobuje to, že někteří prostě dají překvapivě přednost tomu pohodlí, před nenapodobitelnou atmosférou Lapače. Teď napíši něco, co si sice z důvodu atmosféry ani moc představit nedokáži, ale bojím se, že k tomu beztak jednou dojde… Myslím si, že daleko lehčeji by se Lapač vyprodal, kdyby byl celý na sezení a lidi by věděli, že když přijdou deset minut před zápasem, tak se pohodlně posadí na to své místečko. Je to holt už taková doba, že lidi ani tolik neřeší nějakou tu korunu navíc, jako spíš vlastní čas a pohodlí.
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 11:48
 
Ten příspěvek níže samozřejmě patřil Subnimu
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 11:47
 
Že ty sis zase hned po ránu trochu více přihnul ohnivé vody a v kombinaci se sluníčkem Ti to neudělalo dobře. Zajímalo by mě jak by si na Tobolově místě vedl klub Ty? Jak bys vysvětloval sponzorům proč jsou jejich peníze opakovaně plýtvány na pokuty svazu, proč jsou jejich firmy následně v médiích spojovány s těmito občasnými excesy? Ono kritizovat je tak strašně snadné, ale vžít se do pozice druhých, v tomto případě Tebou kritizovaných to už je problém, Ty jeden šachisto a divadelníku.

Místo abychom byli rádi, že tady ve vedení klubu máme pořád ještě obyčejné naše ogary a né nějaké namistrované, nagelované manažery, tak budou někteří pořád do nich šít.
Neříkám, že všechno je úplně na 100% a bezchybné, ale myslím si, že se vedení pořád snaží všechny ty represe, příkazy a zákazy ze strany svazu “měkčit“, tak aby Lapač i nadále zůstal místem, kde se fanoušci můžou pořádně vyřvat, vyskákat, vyfandit a v mezích norem i vybláznit.
 
Subni | poprad
24.07.2019, 10:51
 
A propo Červenáčci, Dušíni a jim podobní najděte si jinou zábavu. Třeba šachy, tenis, golf a nebo začněte chodit do divadla. Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.