Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-4" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 23:04
 
* "STO" PSEUDOKLUBŮ (v režii OSLA PEŠÁNA) pochopitelně ... by nemohlo sahat ne po kotníky, ale opět o něco víc/míň, než po klenbu chodidla (Chrámu sv. Michala)
 
04.07.2019, 22:30
 
Kdysi se mluvilo i o vymene sedacek.. Uz by to i prospělo..
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 22:03
 
Ještě že tu nechodí moc našich drahých poloviček a František Peterka. Co mi včera přišlo tmavě rudé, dnes mi přišlo tmavě oranžovohnědé, však parádní.
Ano, celý obvodový plášť z těchto tmavě rudooranžovohnědých cihel/cihliček by dodal Lapači další parádu, které by třeba odpornosti v Třinci, sto pseudoklubům v režii osla Pešána nebo KV nemohly sahat ne po kotníky, ale ani po klenbu chodidla.
Však proti vynikajícím nápisům typu "Pačesgang" apod. nemám zhola nic! Smajlík
---
Ten přátelák o jarních prázdninách 90 se Zlínem (zatím jsem je měl nejvíce spojené s tím, že jsem poprvé vidél Křečka v noční košili a že jsme chodili v bandě jako na Lapač i do kina Beseda) mi díky nicku Setteinz dalo opět pěkných pár dávno vykouřených vzpomínek, které bych si s jarními prázdninami 90 vůbec nespojoval. Smajlík Smajlík
... Jííírka Korčák!!!!!! Smajlík Smajlík
 
Plha | SVVT
04.07.2019, 20:59
 
Setteinz: tento přátelák mám taky v paměti. Pod dojmem výsledku se fandilo až ke konci, protože v té době to nebylo úplně běžné. Tehdy to byl ovšem neočekávaný úspěch! ... Nemluvě o tom, že nejeden vs. fanoušek v té době jezdíval na hokej i do GT 😀

VHKRV: nemáš správné informace...
 
04.07.2019, 19:33
 
Předevčírem sem šel kolem těch tmavě rudých kachliček taky a těch 7 procent pláště na tom zimaku úplně prohledlo. Jen škoda že z minulého rozhovoru p.Pifka je více méně jasne že víc se s plaštěm dělat nebude. Po téhle rekonstrukci je spíš hodně silně ve hře střecha....Raděj bych teda řešil plašt a vstupní dveře a dal pryč to sprejerské "umění" a celkový vzhled z venku než střechu která k lapači patří.
 
04.07.2019, 18:54
 
Zajímavé byly, či snad ještě jsou, už jsem tam dlouho nebyl, kukaně v Havířově, trochu připomínající pohraniční řopíky, takový byl můj první dojem z nich.

Svůj půvab mají i kukaně v Tyršově ulici (stejně jako jej měla i už neexistující tribuna na sezení, dnes by to byl skvost).

A kukaně na Ohradě jsou zase půvabné tím, že se nikdy, snad krom spartakiády, nepoužívaly.

Například při Třebíči v 87. jsem stál ve stometrové frontě v předprodeji asi jen deset minut, nějací borci, co šli kolem, zjistili, že mají lístek navíc, a na jejich dotaz, zda ho někdo nechce, jsem se hbitě přihlásil, ačkoliv jsem se tím připravil o neopakovatelný, a dnes, ve virtuální přítomnosti, už asi i nemožný zážitek čekání ve stometrové frontě před pokladnou.
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 18:27
 
Reakce na setteinz: Účastnil jsem se, kupodivu, jen jedn...
Perfect!!!

V hlavě mám i cosi kolem 87., 88. roku s tehdy ještě G (za nás Gáj, za ně esa Vlach, Tonda) a velkou latu, nikomu to však nevadilo.
Kdyžs nakousnul online lupen, tak se letošní rekonstrukce strany sezení dotkne (zřejmě hlavně kvůli/díky možnosti těch online lístků) kukaní, kde se prodávaly lístky - zatím to vypadá (pokud to teda nezazdí celé Smajlík Smajlík - ba ne, jakési mezery tam jsou, nutno upozornit na velice krásnou a povedenou barvu obvodových cihliček z venku - tmavě rudé, zcela nový odstín, moc povedené!) na redukci kukaní z 6 na 4, příp. na 2 široké(?). Zajímavé, duše staromilců však opět bude o jizvu na srdci bohatší. Smajlík
 
04.07.2019, 17:18
 
Účastnil jsem se, kupodivu, jen jednoho (ne)přáteláku se Zlínem,
o jarních prázdninách roku 1990.
Bylo to snad první "novodobá" konfrontace s Gotyšem.
Ač přátelák, fandilo se, Vsetín (II.ČNHL, v brance Pešat, v obraně S. Růžička, v útoku J. Korčák, Z.Okál, trenér J. Vodák) porazil Zlín (tehdejší 1.liga) 3:2.
Povedený zápas, vstupné na stání bylo, tuším -5,- Kčs, vstupenky se prodávaly v pokladně, internet ještě nebyl.
 
KLC | Vsetín
04.07.2019, 09:25
 
Jak se hýbou ledy s juniorama?? Nějak ticho po pěšině. Smajlík
 
04.07.2019, 08:11
 
Je to presne jak napsal Majkl111. Mista je dost a listky budou. VHK treba z prodeje listku nic nema, ale udelalo by trosku servis pro sve fanousky, nemyslis? A ta kapacita je pouze tech 2200ofiko sedících mist. V srpnu zdar v UH!
 
VSH | Jedině VSETÍN
04.07.2019, 07:24
 
Reakce na Majkl111: Zbytečné diskuze tady, místa je dost...
Tady přece nejde o zápas, ale o předzápasový a pozápasový program. Smajlík Smajlík Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
04.07.2019, 07:21
 
odkaz
změny v lize dorostu
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.