Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-7" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 14:58
 
Jo.
Hlavně mě však baví, jak jsou jakože nad věcí. Houby s voctem. Drbani. Zakřičet to neumělo, podpořit svůj mančaft to neumělo, z vesnických řití to bylo (a je a bude) a z těch, co zovou "vesany", to mělo leda mindrák (a má a mít bude).
Mlátit to od rána do večera jak nezralé žito si to zaslouží, dresaři posraní. Odpornější aby jeden pohledal.
Nyní k vidění v Třinci, fujtajbl. Ten zelenožlutý vousatý buz.erant v dresu po kolena si tam s nimi
notuje, nebo letos vynechal?
 
07.07.2019, 14:33
 
Reakce na Rst: ... mmch mladá generace se na tenhle sran...
No, ona většina té argumentace na G foru proti Vsetínu postrádá logiku a jakýkoli nadhled.

Dopita by skončil ve Spartě ? Dyť on sám říkal že do Sparty (která v té době měla taky prachy) se mu jít moc nechtělo a navíc měl nabídky ze zahraničí.

Vlach a Stavjaňa by sa vrátili do G ? Dyť oni sa tam vrátit chtěli ale G je nechtěl.

Že bez našich hvězd by sme žádný titul neměli a hráli by sme prales ? Dyť ten mančaft který vybojoval postup a potom i ten první titul, tak nebyl zas tak napráskaný reprezentantama.

Tituly byly zaplacené pouze ze Zubíkových peněz? Ano peníze tenkrát byly ale měly je i další týmy. Navíc kdyby existovala rovnice že Peníze = automaticky Úspěch tak proč třeba Sparta nebo Budějovice už roky na ten úspěch čekají ? Navíc jak správně řekl SUI finálové zápasy sa odbojovaly na ledě a vzhledem k tomu že ty záznamy těch finálových mačú si može každý člověk najít na youtube tak sa može každý (aj ti co třeba tenkrát na tom stadioně být nemohli) přesvědčit že to byly opravdu bitvy a nebyl to žádný zápas jednoho muže v pruhovaném jako letos s Prostějovem v 5. zápase
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 13:51
 
Reakce na scouser: Myslím, že odpověď na tvou otázku, pr...
Je skutečně strašné a strašidelné, kudy se (jakou cestou) tak krásná věc/záležitost, jakou hokej bezesporu je, ubírá.

... a mmch dobře se"čteš". Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
07.07.2019, 13:25
 
Reakce na Rst: ... mmch mladá generace se na tenhle sran...
Myslím, že odpověď na tvou otázku, proč jsou fans v nižších ligách kvalitnější je naprosto jednoduchá: zápasy jsou cenově dostupnější, což logicky znamená účast mladších (a v hledišti aktivnějších) ročníků. Já se hrozně obávám, že pokud Vsetín někdy postoupí do ELH, projdeme stejným fanouškovským procesem, jako kdekoli jinde: Naši ultras přestanou chodit na ligu, která je pro ně finančně nedostupná a kde jsou v podstatě nežádoucí a Lapač se promění v divadlo pro exhibující 50-ti leté mentály v klubových dresech a s napěchovanou peněženkou.
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 11:40
 
... mmch mladá generace se na tenhle srandasouboj asi třepe, pravda je však taková, že drbani ze Zlína v devadesátkách nesahali typům z Hodonína či Přerova z přelomu 80/90 ani po kotníky.
To jsem si vždycky říkal, proč fans o soutěž až dvě níže převyšují fans klubů z vyšší soutěže o 4 parníky...
Nebo proč těch umrdanců bylo v 94/95 při finále v tom "jejich" rožku 10 (pvní finále), s ostatními lidmi (asi 300 Vsetínských natěšených na titul), resp.12 (druhé
finále).
Fakt SUI, tam to nemá tradici, bavíš se s vajgarem, kuva hanba pluť!!!
"Bl bý"Vsetín -Hodonín v 2. NHL strčil kdejaký pjbný Zlín s kterýmkoliv mančaftemv nejvyšší soutěži jak atmosférou, tak hrou na ledě, do kapsy. To byla strašná sračka ta "extraliga", fuj!!! (A je do teď-výjimkou byla sezóna 94-95,kdy
to bylo kvalitní jako
nikdy, a pak další, nabalující se roky, kdy Vsetín získával tituly- fakt pěkná podívaná! Smajlík )
Smajlík
...tvl jak tam ten buz.erant píše, že nás v 99. začali porážet... Smajlík Smajlík , zeptej se osla, s kým jim skončila série předplayoff 99, o které básní i švícko Ostrčilík Smajlík )... (2:7!!, možná nejlepší výjezd do GT, s nebožtíkem Maskotem jsme jeli do Lípy i na předzápas Lípa - Lhota, počátky GPH (z Lípydo GT s panem L. a Bartem "střelou", Maskot/Makak se dožadoval rumu s kofolou, měl asi 14, leč vypadal na 9. Smajlík ) ), ani jeden ze tří fanklubáckých autobusů jsme nestopli, abychom nazpět jeli, resp. ŠLI na ten pjbný Sy/irákov pěšky, již asi v 15 GPH -VIVAT!, bžunda jako svině!.
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 09:18
 
SUI,
proč má ten drban v nicku Vajgar?
(Hele oni jsou jakože nad věcí, Zubík a jeho prachy atd., ale já si dobře pamatuju švadlení protáhlé kyselé němé ksichty. Smajlík Si ti drozdi nyní můžou vyprávět co chtějí; proč toho osla štrauba a spol. nikdy nedotlačili k titulu, se můžou ptát leda sami sebe. Fanklubáci gotvaldovští méněcenní. )
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 12:30 | Dor.
HC Tábor
VHK ROBE Vsetín
×
Odehrané v 16:00 | Muži
Piráti Chomutov
VHK ROBE Vsetín