Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-17" |  vypnout filtr
 
Karel_z_prace | Vsetín
17.08.2019, 19:14
 
Kučný určitě ne!!! To není chlap do kabiny....Já čekal Pepu Hrabala.
 
Reakce na Robin: https://www.hokej.cz/vitez-produktivity...
Mimochodem někdo, kdo udělá v sezoně 48 bodů (15+33) ve 44 zápasech se nedostane do lehce lepšího týmu v též lize? Smajlík Doufám, že se o něm u nás uvažuje jako o "nouzovém" obránci kdykoli stažitelném z té druhé národní...
 
Reakce na Muhehee: Dokazali jste rozcilit Palicu :| to...
A to nevíš, že mít v příbuzenstvu doktora, právníka a obránce je základ? Smajlík
 
17.08.2019, 15:08
 
Taky hledím co s některým dělá přípravný zápas.... Smajlík Mne osobně se velice líbili mladí hosani - Klimek, Ondracka, Horansky... Příslib do budoucna. A s posilama jsem osobně taky spokojený.Ale musím uznat vynikající výkon střídajícího slavistickeho gólmana...
 
17.08.2019, 14:29
 
On se snad někomu ten hokej nelíbil..? Gólů jako máku, pěkná návštěva i atmosféra. A to tam byli skoro všichni střízliví, na to že šlo o přípravu tak super. Jo a moc to žerete a Palimu neubližujte.
 
17.08.2019, 13:55
 
Reakce na ace81: Vždy se najde něco špatně.Pro mě je poz...
Nekecaj! Fakt? Koho myslíš? Bílou sílu, nebo naopak super talent z Poschlé? Smajlík
 
17.08.2019, 13:50
 
Muhehee, nejlepší obrana je útok! Vloni to šlo dobře a letos jsme nabrali kila, tak to půjde lépe! :D Nebo třeba ne. Ale co, je to sport. Uvidíme... Teda někteří z nás uvidí, jiní si přečtou, či vyslechnou a hodí sem nějaký odborný soud. :D
 
ace81 | Vsetín
17.08.2019, 12:16
 
Reakce na fan22: To ace: pozitivum, ze je nekdo Vsetina...
Vždy se najde něco špatně.Pro mě je pozitivum vs.srdce a kvalita, což tihle kluci určitě na Chance ligu mají a přitáhli by do hlediště pár stovek lidí navíc.
 
Muhehee | Apple
17.08.2019, 12:04
 
Dokazali jste rozcilit Palicu Smajlík to cumim Smajlík
Ano, obrance do kazde rodiny!
 
17.08.2019, 11:40
 
To ace: pozitivum, ze je nekdo Vsetinak ne vzdy předčí ostatni treba negativni aspekty hrace (cena, motivace, povaha...)
 
ace81 | Vsetín
17.08.2019, 10:52
 
Reakce na asterisk: No já si předně myslím, že Jack nekr...
Vsetínaci jsou volní do obrany Hrabal,Kučný a Štindl.
 
17.08.2019, 10:11
 
No já si předně myslím, že Jack nekritizoval OBRÁNCE, ale mluvil o obraně. A OBRANA je činnost, kterou se musí zabývat všech 5 hráčů na ledě. To že je přečíslení 2 na 1 nebo 3 na 2, tak to tak úplně chyba obránců nebývá, většinou se stal problém už o pár vteřin dřív..... A obranná hra - napadání, backchecking, přebírání hráčů, tak to je něco, co si musí sednout, jednotliví hráči musí umět předvídat co přesně udělá jejich spoluhráč v lajně. A přesně PROTO se právě hrají ty přípravné zápasy, aby se tohle neladilo až v první čtvrtině ligy....
A jinak - už jsem to tady psal: kvalitní bek, to je setsakramentsky nedostatkové zboží na trhu. A pokud by měl být ještě tzv. "konstruktivní" , tzn. s dobrou rozehrávkou a "očima", tak ti by se napříč oběma profi ligama co se tu hrají dali spočítat na prstech. A protože je jich tak málo, stojí taky dost peněz.... A oni se dají v případě nutnosti řešit později: říjen, listopad - to jsou asi tak ty měsíce, kdy se neúspěšné kluby snaží oživovat hru změnama. No a přestupní okno končí k poslednímu lednu. Takže se naskýtá otázka, proč mermomocí platit takového hráče už od začátku sezóny, když netuší vůbec nikdo, jestli ho tým bude potřebovat (viz. výše) a když je možné ho platit až od půlky sezóny..... A to s ohráváním vlastních chlapů (jak tu někdo poznamenal) je také podstatné. Ostatně tohle všechno už tu bylo. Třeba vloni - Jiří Drtina.
 
 
17.08.2019, 07:37
 
Palica to myslel dobře. Vsetíňak má zůstat Vsetíñákem , kdyby tady žádný nebyl, zase by někdo prskal
 
17.08.2019, 07:16
 
Reakce na palica: Luky: ehm..... To je hláška z nejakeho...
Hláška z filmu to snad není, ale co já vím, že? To byla jen reakce na Karla z práce, aby nebral vše zde napsané tak urputně za dogma. A aby měl větší nadhled.
A pokud se, Palico, stydíš zde psát, tak nepiš, ty vypínači! Smajlík
 
palica | Vsetín
17.08.2019, 05:52
 
Jak typicke a ubohé ... nazoroveho oponenta nejradeji vypnout, ze ? Přiznám se, ze bych řadu lidi tady nejraději taky povypinal - lehce jinak. To by ovsem nesmeli mit trapnoucke anonymní prezdivky a schovavat se na internetu.

Už nebrečte, děvčata!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.