Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-14" |  vypnout filtr
 
Gerard | Vsetín
14.09.2019, 23:34
 
Majorsofta: Ano trefils to přesně, na hokej chodím teprve druhým rokem, ty kačere Smajlík . Jestli jsi ale skutečně už někdy před skoro čtyřiceti lety skákal v kotli, tak Tě nějaká ta porážka na úvod sezony překvapit nemůže, ne? Jak jsem sám psal, výkony a nasazení zatím asi nejsou podle představ nás nikoho, ať už fanoušků, diváků, hráčů, trenérů, či vedení. Ale hned po druhém kole z hráčů dělat bandu čecháčků a neumětelů může jedině frustrát, zlob se na mě nebo ne.
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 23:11
 
Hej Gerarde...asi si eště tahal kačera když já sem skákal l v kotlu. Vidím co vidim a na oboch zapasoch jsem byl. Dyksi ani neumija přihrát...natož dát gól. Tož to tady rozmělnuj jak chceš ale co je vidět ba ledě je hokeju_pusta bída. A to nezmění ani Tvoje trapné a zbytečné útočeni na pravdu. Je to nepříjemné to chápu, ale nemožeš sa schovávat za nejaké co by kdyby! Já su ze staré školy a su zvyklý říkat věci tak jak sů. A že hrajů "nic" to mosí vidět aj hokejový ignorant. Bavme sa o hokeju...napadat sa možem v hospodě. Diky
 
Gerard | Vsetín
14.09.2019, 22:42
 
No tak máme za sebou druhé kolo a asi jsme si ten vstup do soutěže představovali všichni trochu jinak, co? Výkony a to včetně i přípravy jsou poněkud rozpačité, takže se nějaké kritice asi nikdo divit nemůže. Ale je kritika a kritika. A slaboduché výkřiky dajkiriho, Majorsofta, hokejvsetin a jim podobným se za kritiku ani brát nedají, to jsou jenom zvratky frustrátů, vydávajících se za fanoušky VHK.
Osobně jsem po přípravných zápasech ani moc velká očekávání do prvních kol neměl. Frýdek, kvalitní tým, plný nadějných mladíků z Třince, doplněný o pár zkušených exligových chlapů. Navíc si nepamatuji jejich zápas na Lapači, který by neodmakali na 100% a nezahráli dobře. Hned na to Havířov, kde nám to poslední roky absolutně nejde. Troufám si tvrdit, že s profesorským stylem hokeje bez většího nasazení se tam snad ani nemusí jezdit. Jejich bojovný hokej, plný bruslení a osobních soubojů našim prostě nevoní. Se Sokolovem to asi nějak klapne, ale v Prostějově nás zase nečeká nic lehkého. Nicméně jak tu již psal někdo předem mou, loni to bylo úplně stejné.
Věřím ale, že si to sedne. Že vedení a trenéři zvednou v šatně trochu hlas a že hráči do hry dají větší zápal a nasazení. Jsem přesvědčený, že kvalitu má náš tým větší než loni. Musí si ale uvědomit, že vsetínský fanoušek je přísný, snese sice prohry, i pár špatných zápasů, ale musí vidět na ledě hlavně nasazení a bojovnost, což mi zatím u hráčů trochu chybí. Určitým důkazem toho jsou i ty katastrofální druhé třetiny, kdy tým většinou po docela podařené první třetině podlehne uspokojení a ve druhé třetině absolutně propadne. Od zápasu se Slavií máme ve druhých třetinách tragickou bilanci, jedna výhra 1:0 v poslední přípravě s Porubou a sedm proher, při celkovém skóre 2:14.
Takže pánové, v dalších zápasech pěkně do "montérek" a pořádně to odmakat, ať zavřete těm výše zmíněným frustrátům ústa.
 
14.09.2019, 21:09
 
Romanfrajer: sudí bych nevinil, nestihame, faulujeme... zatim je to tedy bída Smajlík
 
14.09.2019, 21:04
 
Dostalek z 1. lajny pryč. Ihned.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
14.09.2019, 20:40
 
Vsetínské protesty soudní cestou = opět a zase nominace rozhodčích Vojtěcha Fialy z Havířova doplněný pohunkem Koziolem z Ostravy a 11 vyloučení v zápase, dobrá práce, nejspíš budou mimořádné prémie z míst nejvyšších...
 
14.09.2019, 20:38
 
Hlavně klid, tabulka dostane svoju stálejší podobu až okolo tak 10. kola. Já osobně sem tak trochu předpokládal, že sa tým na začátku sezony može pár zápasú hledat (je to tak každý rok, akorát to nekteří nechcú vidět) a ani bych sa nedivil kdyby sme ten Sokolov dali až v prodlúžení.

Holt možná nekteří extraligoví namlsanci budú moset strávit eště pár zápasú pokřik HOŠI BOJOVAT.
 
BohseOnkel | Ohrada
14.09.2019, 20:37
 
Myslím, že golman zachytal skvěle nebyt jeho bylo by to horší...
a A.P. se nedaří 3 sola a nic musí si to sednout moc nových
 
ace81 | Vsetín
14.09.2019, 20:07
 
Zase ta druhá třetina nás potopila, to už není náhoda.Měli by jí na svazu zrušit jako inovaci 2019/20 Smajlík
 
14.09.2019, 20:04
 
Za náma už jen Slávka, Kadaň, Sokolov Smajlík A my se vrátíme tam kam .... Smajlík
 
14.09.2019, 19:39
 
On je rozdíl mezi konstruktivní kritikou a kritikou kterou splodí naprostý blbe..c či idio..t Smajlík
 
Vlach18 | Vsetín
14.09.2019, 19:25
 
Být 11x vyloučeny.. To už je moc
 
14.09.2019, 19:22
 
Co tu kritizujete to si sedne to si lehne super mužstvo
 
ace81 | Vsetín
14.09.2019, 19:20
 
V přípravě parádně fungovala lajna Procházka-Řehuš -Břízka, po dvou super zápasech se to rozhodilo.Mělo by se to zkusit dát znova dohromady.Nezatracuji Tůmu(po těch operacích to má těžké se vrátit do své formy z minulosti), ale bohužel je zatím za očekáváním.
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 19:19
 
My se vratime tam kam patrime.
Zatim ta česká směska odevšad hráčů nehraje nic než špatný hokej. Maximálně na úrovni druhé ligy. A to jsem hodně schovivavy. Stydte sa ogaři...spíš bych měl napsat "KLUC í...!
 
14.09.2019, 18:09
 
Škoda že tady na tomhle fóru se nesmí psát žádné negativa jinak jste lincovan
 
 
14.09.2019, 07:46
 
´´ JardaVigy´´ pokud to byla reakce na můj příspěvek tak tě můžu ujistit že žádná švestka nejsem
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.