Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-20" |  vypnout filtr
 
12>
Flasar | SFAKZZ
20.09.2019, 23:40
 
Reakce na asterisk: fakt to nebyla francouzská automobil...
Rst má pravdu,prase.
 
Plha | SVVT
20.09.2019, 22:24
 
Tony83: Mě to tedy těší 😄
Mchd, minulý týden jsem se v GT na fotbale bavil s místními starými ... Taky je zrušení toho přáteláku nepotěšilo
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 21:22
 
Szigi:
Proč do Tebe? Bavíš. Před týdnem vyhlížels extraligu, nyní ,,by mohli hrát s Valmezem, Novým Jičínem."


Lisaj:
ty jo já si to mic dobře pamatuju, jak jsi loni touto dobou psal a říkal ,,počkejte za měsíc, to budeme nahoře" a fakt že jo! Tos trefil!
Tak už ať to je, aby zas mohli lidi vzývat elh. Smajlík
Zítra teda ještě udělat z nějakého "jetela" reprególmana a pak už to pojede. Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
20.09.2019, 21:13
 
Myky, bus bude do jihlavy,zitra se dozvis vic Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 20:42
 
Setteinz:
Životní zápas hráčů druhého sledu Horešovského, Ohanky, Jurajdy a spol. s Brnem skončil 5:5. 5.12.92. Nikdo od zápasu nic nečekal, spíše vysokou prohru, Brno bylo o hlavu větší, naši měli velkou marodku. A nakonec zápas sezóny, na který se nezapomíná. Lidi úplně vybláznění, balzám na duši v jinak po...né sezóně.
Smajlík
 
20.09.2019, 20:07
 
Ogaři, chtělo by to taky začít pořádně fandit a pomoct těm hráčům. Paradoxně se fandilo kvalitněji v přípravných zápasech - to mi hlava nebere. Výjezdy úplná slabota, tam snad až se pojede busem, pokud ho vůbec někdo zorganizuje.
 
20.09.2019, 20:00
 
Pokud to někoho potěší, ta G je na tom ještě hůř. Má pěkných 0 bodů. Smajlík
 
ace81 | Vsetín
20.09.2019, 18:34
 
Reakce na setteinz: Vyměnit trenéry? Jandač je, myslím,...
To není o výměně trenéru, ale zvolení vhodné taktiky dle soupeře, my hrajem pořád stejný útočný hokej. Soupeři pak stačí bránit a potom nám dát z 5 ti našich hrubek v obraně 3 goly a je po zápase. Proto sice máme 39 střel za zápas, ale nic z toho. Soupeř dává převážně goly z našich velkých hrubek v obraně anebo nedůrazu hráču v našem brankovišti (což jsou goly do prázdné branky a to se blbě chytá).Dále nechodíme do brankoviště soupeře(tam to bolí) a z rohu ty goly nedáme(ale to už je tu několik let at tu hraje kdo chce.To není kritika někoho, ale popsání věcí co nám zatím chybí k více výhrám(hlavně venku by jsme měli více bránit v 5ti hráčích)
 
20.09.2019, 18:16
 
Vyměnit trenéry?

Jandač je, myslím, volný...

Obměna kádru byla asi příliš velká, ale, ač nejsem kdovíjaký optimista, pořád je ještě čas, i když už pomalu nejvyšší
 
20.09.2019, 18:10
 
Chce to zmenit treninky uz nekolikatou sezonu hrajeme to same hraci nejsou v pohybu kdyz se podívám kdysi jak hrali extraligu za dob Dopity Stantiena Cechmanka Jaskina Pardaveho...... Boze kde je nejaky moment prekvapeni NIkde!
Ano mas pravdu ted by sme mohli hrat s Valmezem, Novym Jicinem... Ale třeba si to sedne a prekvapi ale zatim me nepresvedcil nikdo z tymu ze by rad extraligu nebo alespon postup ze Vsetinem...
 
20.09.2019, 18:02
 
Já do Tebe, Szigi, nezlob se, nepůjdu!

Ano, nejde nám to tak, jak jsme si to představovali, to snad nikdo nepopírá.

Já osobně budu rád i za to semifinále.

Ale jak to, na druhé straně udělat jinak?

Kladno i s Jágrem a Plekancem postoupilo jen díky tomu, že byl Chomutov v rozkladu, jinak by nemělo nárok.

Už jsem to tady psal, že postupový mančaft, s vyhlídkou na udržení v extralize by musel být o třídu lepší, což zatím nejsme.

Ale co dělat, když jsem skoro vsetínský nestor?
 
20.09.2019, 17:54
 
Ja mam objektivní nazor rikam co citim je to snad spatne? Ano muzeme byt mistri muzeme byt prvni ale kdyz vidis ze klukum to nejde nejsou sehrani prihravky prekombinovane a strelci cekaji az brankar hostu se presune sorry nebudu psat opak jak je to super🤣🤣🤣vy opravdu nemate nic jineho na praci nez resit prispevky ostatních.... A na vyjezdu rozdeluju Fanoušek vs Divak tak jak na stadionu.... Proto asi ty narazky na spatny vyjezd...... Tak pojdme do me zase 🤣💚
 
20.09.2019, 17:53
 
Ano, 91, i Písek byl v 91., nikoliv v 92., tehdy Vsetín, rovněž v zápase poslední naděje, prohrál na Slavii 0:4, pak následovalo už jen famózní, ale nic neřešící 4:4 s Královopolským Brnem, ten zápas jsem tady už vzpomínal
 
20.09.2019, 17:51
 
fakt to nebyla francouzská automobilka?
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 17:45
 
Protože "máme chvilku času, tak pojďme na sestavy," jak pravil klasik. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 17:44
 
Asterisk:
Buřič je prase. Jsi myslel.
Pozdravit Karla na rolbě byla povinnost a patřilo to k bontonu, bez toho by to nešlo! Bral to s nadhledem, dobré to bylo! Smajlík Smajlík

Čekám pana pamětníka z tábora BANÍKU Hodonín, ctihodného MIRISe III, že nám tu ten 5:4 hodí i se sestavami.
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 17:38
 
Setteinz:
Výsledku 9:1 je třeba si vážit. Kdo může říct, že byl u toho? Natož v Písku? Výborný výjezd, navrch cesta zpět s hráči, perfektní!
Ten Buřič v poslední minutě, to si myslím, že máš na mysli 5:4 pro Hodonín v listopadu 91. Bus s fans byl po zápase přeměněn na kabriolet a byla v něm velká zima při cestě zpět. Zpětně: výborný výjezd, takový už dnes nezažiješ a máš na co vzpomínat.
IMHO kždý výjezd má potenciál být dobrý. Mě kromě jednoho bavily všechny. Co jsem vypozoroval, cesta TAM bývá gró výjezdu. Vhozením bully mi přišlo, že kvalita výjezdu klesá. Cesta zpět, pokud se zrovna nevyhrál titul či nepostoupilo do vyšší soutěže, již je nutným zlem.
Přijde mi, že moc lidí to má hozené "výhra - dobrý výjezd, prohra - špatný výjezd."
Jejich věc.
 
20.09.2019, 17:30
 
Buřičovi to dodneška vsetínští (ale samozřejmě spoustu dalšího) neodpustili! Pamatuju na ten poslední zápas v Hodoníně v ZČ.... O přestávce se hlouček znalých vsetínských odhodlal k legendárnímu pokřiku "Buřič je renault!" .... bylo takové slaboučké, spíš vtip. Karel se ale na rolbě zeširoka rozřehtal, z tribuny bylo vidět, že mu notně ubylo v hubě zubů a směrem ke skandujícím pokynul pravicí! Zkrátka, jednou renault, navždy renault! :-)))))
 
20.09.2019, 17:10
 
V prosinci 92 jsem byl na výjezdu v Písku. Byl to zápas poslední naděje, pokud by Vsetín vyhrál, měl ještě teoretickou šanci na play-off, I. ČNHL se tehdy už dělila po 26 kolech na skupinu o záchranu a ty, co budou hrát play-off.

Prvních deset minut jsme byli evidentně lepší, dokonce jsme vedli 1:0, aby to nakonec skončilo cca 8 nebo 9:1 pro Písek, zpátky jsem jel s hokejisty až na Vsetín.

A tak se ptám, byl to špatný nebo dobrý výjezd!?

Dva měsíce předtím jsem byl na výjezdu v Hodoníně. Byl to zápas o čtyři body, Hodonín byl před námi o dva body na osmé příčce, v případě výhry jsme na něho mohli dotáhnout.

Pořád jsme vedli, aby nám dal Buřič v poslední minutě vítězný gól Hodonína.

Ptám se teď, skoro po třiceti letech, byl to dobrý výjezd, nebo nebyl?
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 10:24
 
Ortodoxní fanoušek asrerisk:
Omlouvám se, 22 let.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.