Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-27" |  vypnout filtr
 
12>
27.09.2019, 22:02
 
Já furt nerozumím tomu jak tu někdo píše že po rozdělení na dvě poloviny už nikomu o nic nepůjde. Vždyť se přece bude hrát o šesté místo, které zaručí přímý postup do čtvrtfinále ne? Nebo jak to teda krucinál je
 
27.09.2019, 20:22
 
Zelí : Konečně by bylo derby Smajlík
 
27.09.2019, 20:18
 
ebel liga zakladni cena stadion Fox Bolzano 16 EUR. Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
27.09.2019, 19:29
 
Reakce na setteinz: V první lize dvanáct mančaftů, to je...

Protože je to naživo, a protože není nic krásnějšího, jak psal Rosťa, když vzduchem víří zelenožluté šály.

Je zvláštní, že zároveň píšeš, že jsi roky na hokeji nebyl rozhodně ne v době zeleno-žlute Smajlík

 
zelí | Praha|Vsetín
27.09.2019, 19:26
 
simir: Ale Zlín by tak šel o 2 soutěže a to je už trochu moc ne? Smajlík
 
Subni | poprad
27.09.2019, 18:28
 
Našich junků je jak do mariáše. Smajlík
 
27.09.2019, 18:01
 
Abecedně by stačilo vyhodit ten poslední, třeba aby nebyl lichý počet, když příští sezónu nás bude 17
 
Gerard | Vsetín
27.09.2019, 17:11
 
Luky: myslím, že si tentokrát na svazu dají opravdu pozor, aby někoho nějak nediskriminovali a udělají to spravedlivě podle abecedy, prvních 12 zůstane, zbylí čtyři půjdou o patro níž Smajlík .
 
27.09.2019, 16:54
 
Chlapci, voláte si o to... Takže v únoru se Chance liga pro příští sezónu zúží o 4 týmy! :D A víte o které? :P
 
subni | poprad
27.09.2019, 16:26
 
Internet
 
subni | poprad
27.09.2019, 16:26
 
Shrnuto-pivo, cena, nesestup, soupeři typu Kadaň, represe proti fans, plno zbytečních zápasů, zapomněl jsem na něco?
 
subni | poprad
27.09.2019, 16:23
 
No jo, ale když patok dá DT o pár desítek tisíc víc.
 
27.09.2019, 16:15
 
Tak ono té atratkivitě zápasů taky hodně ubližuje, že se z první ligy nesestupuje dolů.
 
27.09.2019, 16:12
 
Gerard, Seittenz ano, souhlas. Celé to taky dokresluje možná celkem podstatný detail a to je ten zluto oranžovy patok, co za něho chtějí ty prachy. Slysel jsem hodně názorů, že radši sednu v klidu do hospody, kde běží přenos a dám si pořádne pivo!
 
27.09.2019, 15:50
 
V první lize dvanáct mančaftů, to je základní část 44 kol, pouze dva hrací dny v týdnu, vylosování takové, aby na všechny vycházel cca stejný počet sobot, to je, řekl bych ideální stav, který se v konečném součtu i z ekonomického hlediska vyrovná nynějšímu nesmyslu, kdy se musí hrát v pondělí, takže doma se jde na hokej i v sobotu, i ve středu, nebo i v pondělí i v sobotu, nebo i v sobotu a pak zase znova ve středu.

O vstupném už byla řeč v okurce, vstupné ve výši cca hodinové mzdy opravdu není extrémně vysoké, z něčeho kluby musejí žít (i když je otázka, z čeho pak funguje např. taková Kadaň).

Jen pro zajímavost, kdesi jsem četl, že vstupné na EBEL ligu je 25 éček, jasné, je to Rakousko, ale řekl bych, že 25 éček na hodinu nebere v Rakousku každý.

A proč chodit na hokej, když je zároveň na internetu (a navíc zadarmo).

Protože je to naživo, a protože není nic krásnějšího, jak psal Rosťa, když vzduchem víří zelenožluté šály.

Řekl bych, že právě o tom to je, že je to vzpoura proti internetu a sociálním sítím, které právě toto zabíjejí, jako děcka jsme taky pořád čabali hokejbal a nedrželi v ruce mobil, věděli jsme, co je to dát gól...

Ale za vzpouru se platí, i když v tomto případě jen vstupné...
 
Gerard | Vsetín
27.09.2019, 14:51
 
dzinda: ten důvod tolika zápasů je jasný... prachy, prachy a zase prachy. Za nějakých 40 kol v základní části nevybereš takové finance jako za současných 58 kol. Současně ani za 40 kol nemůžeš platit hráčům takové love jako za 58 kol.
Ano, z části by to asi kompenzovala vyšší průměrná návštěva a větší hlad po zápasech, ale i tak je asi všem jasné, že model soutěže bude vždycky 50 a více kolový.
 
Gerard | Vsetín
27.09.2019, 14:41
 
Dovolím si taky vstoupit se svým názorem na hlavní aspekty ovlivňující návštěvnost na Lapači (a asi i na jiných stadionech).
Za mě suverénně nejjasnější a současně nejpitomější důvod jsou přenosy na hokejce (tipsportu apod.). Slyším to čím dál častěji... "Já se radši podívám v klidu doma.", "Já si radši zajdu k nám do hospody, kde to dávají a dám si k tomu tři piva." apod. Dovedu to pochopit u lidí ze širšího okolí, kteří tak ušetří nějakou tu korunu a hlavně čas. U Vsetíňáků to nepochopím vůbec. Na live přenos na netu se dívám jenom se sebezapřením na pár venkovních zápasů. Absolutně nemůžou nahradit zážitek ze samotného zimáku.
Druhý naprosto objektivní důvod je ta přesycenost zápasů a množství neatraktivních soupeřů. Může se to zdát na začátku sezóny jako nesmysl, ale pro většinu obyčejných fanoušků to tak holt je. Jít v pondělí na "nudné" Ústí, když jsem byl ve středu na "nudné" Třebíči je pro mnohé zbytečnost. Obzvlášť, když má před sebou vidinu dalších 30 zápasů na Lapači. S tímhle vším jde ruku v ruce i to vstupné. Jenom proto, že mně osobně ta cena přijde naprosto normální a únosná si přeci nemůžu myslet, že to tak budou mít všichni. Věřím, že pro někoho může být i těch 100 až 150 Kč moc, obzvlášť pronásobí-li to dvěma, třema lidma za které to platí.
No a asi poslední a rovněž závažný důvod jsou až přílišná očekávání mnohých rádoby fanoušků, kteří si myslí, že si ze Vsetína každý hned sedne na prd.l a že všechny letos přejedeme v suchém dresu a rozdílem třídy. Soutěž je každý rok vyrovnaná a na každého v ní přijde slabší období. Někteří fanoušci jsou ale natolik nároční, že to u našich hráčů absolutne nedopouští.

Takže doufám, že s atraktivnějšími soupeři přijde o hodně kvalitnější výkon a taky vyšší návštěvnost.
 
27.09.2019, 14:28
 
Dzindo - napsal si to taky jak to vidím já - dle mého první liga a počet zápasů - je jich prostě na základní část moc, víkendových zápasů pramálo, 60-70% zápasů v týdnu a hrací dny pondělí či středa 17:30 je opravdu jen pro místní a to ještě musí dobře končit v práci. Ale tak to chtěli kluby a hold aby to vyšlo září až duben, vzniklo tady to :( Za mě super rozdělení po 30.kole, horší už je to že zápasy se hrají především v týdnu a prostě to není extraliga, že....na hokej chodí lidi jen na Vsetíně, v Budějovicích, Přerov a krajská Jihlava má návštěvu 1000lidí! První Poruba 500...tam kdo chce - chodí na ELH na Vítkovice. První národní prostě se má hrát v sobotu a jeden den v týdnu max.
 
27.09.2019, 14:20
 
Ano, taky vidím problém v počtu mančaftů, jak psal setteinz. A to i v extralize. Ideálně bych to viděl na 12 extraligových a 12 v 1.NHL. ALE když už jsou počty jaké jsou, a když už teda chtěli to rozdělení tabulky, proč se hraje v druhé půlce 4x každý s každým? Proč nestačí 2x? Takto máme hokej 2-3x týdně - ano, z počátku to může vypadat pěkně - zvlášť pro blbce jako já, které už prakticky jiný hokej nezajímá. Úplně mne omrzela extraliga i "Český hokej", NHL mne nebere. Nicméně si nemyslím, že více je lépe. Krátké intervaly mezi zápasy znamenají, že se člověk o něco méně těší na ten další, znamená to i to, že hráči jsou méně připravení i soustředění, a hlavně konec sezóny už může být pro mnohé hráče hodně namáhavý.
Ale chápu, že to vidí spousta lidí jinak. Nikoho nepřesvědčuju, je to jen názor staršího domácího gaučáka s rodinou, co to má na Vsetín už pěkných pár let daleko.
 
27.09.2019, 13:45
 
Já to vidím v UH na fotbale - města cca stejně veliká - na domácí zápasy chodí cca 3500lidí, hraje se o víkendu. Vstupné 160-250Kč! Já jezdím na Vsetín na všechna víkendová utkání a když vyjdou Budějice na pondělí, tak si to taky dokážu nějak zařídit, bohužel jinak ve všední den mimovsetínští se na zápas který začíná 17:30 težko dostanou a i tak v tom týdnu na trapné ústí dojde přes dva tisíce. Na Budějky bude určitě 3,5tis...víkendový zápas s Chomutovem stejně tak. A to je začátek sezony kdy řada lidí má i jiné povinnosti v sobotu, až budou zahrádky poklizené - dojde listopad prosinec leden, tak vstoupne i návštěvnost. Ale cena lístku na ambice, jaké Vsetín má je naprosto v pořádku. Podívej se na ceny lístku na GT a i to Slovácko fotbal jsem pro porovnání napsal...
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 13:15 | Dor.
HC RT TORAX Poruba 2011
VHK ROBE Vsetín