Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-12" |  vypnout filtr
 
123>
Rst | Vsetín
12.01.2020, 22:54
 
... neboť nikdy sem jinak nepřijel...
Tehdy proti němu nikdo nic neměl, teď píšeš správně, Thufur, to je na Sikoru...
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 22:48
 
Nevadil mi, že je šmejd, jsem netušil.
Ale právě - jezdí kolem něj s úctou a třepou se, jestli mu neublíží, nebo ne?
Nebo nevadil... Za uplakánka jsem ho měl vždycky.
Jak v tom 94-95 brečel po každém zápase, to bylo strašné de bilní. Kreuzmann ole. Smajlík
To jsem třeba u Beránka, Straky a tady těch nikdy nezažil. A ten jeho brekot tehdy úplně zastínil ty naprosto fantastické hokeje, nejlepší, jaké jsem kdy zažil. Proč do něj teda teď nejdou jako tehdy? Jen se ptám.
Přes čuňu jsme mu měli příležitost dát, jak tu byl s cirkusem.
 
12.01.2020, 22:38
 
Pánové, jsem upřímně pobaven, jakou Ameriku jste s tím JJ objevili... Ten člověk měl vždy (krom neoddiskutovatelného talentu od pánaboha) sobecké sklony a rozhled postačující s bídou na točení reklam na žvýkačky. Na jeho obranu - mezi lidmi hýbajícími českým hokejem to ještě (bohužel) zdaleka není největší guma. K jeho posledním ublíženým vyjádřením, že je ostrakizován za to, že jen řekl svůj názor: je-li člověk v pozici, ze které může ovlivňovat směřování českého hokeje a bez skrupulí kope za to, aby korýtko jej a jeho suity zůstalo v teple a smrádečku na úkor x ostatních mančaftů, tak za to je jeden pos*aný transparent fakt málo. To je na přes čuňu. Jenže takovéhle hlavě otevřené se ani pak nerozsvítí. Akorát je pak člověk půlkou národa označován za nulu, která si na legendě léčí své mindráky. K pláči a blití. Jinak klobouk dolů před jeho dnešním výkonem. Kéž by se omezil na tohle a svá hluboká poselství si nechal jen do reklam.
 
Fan_of_hats | Vsetin
12.01.2020, 22:24
 
6 let nazpět odkaz
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 22:15
 
..udělám mu bebí...
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 22:13
 
Scousere...
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 22:13
 
Scouserů, sleduju to asi jako Ty Smajlík , proto se ptám, jestli kolem něj nejezdí s přehnanou úctou. Na to, co se dělo, když ho naremplovat Sikora, si vzpomínám. Neříkají si ty hokejky "Jágr, mám to zapotřebí, udělám mu není a budou mě vláčet bulvárem, kariéra začne stagnovat..." ???
Nevím. Že je ELH zoufalost a měli by to zredukovat asi ne na 12 ani na 10, ale rovnou na 2 jako kdysi v NDR (tak nějak si nyní stojíme, možná hůř, jako vých. Němci v 85. ), je jasné.
 
scouser | SVVT
12.01.2020, 22:00
 
Reakce na Rst: ... ale zredukovat ELH na 12 tu hlavu nen...
Já to vidím spíš tak, že pokud dá bezmála 50ti letý chlap v naší nejvyšší hokejové lize v zápase proti lídrovi tabulky 2+2, tak asi není něco v pořádku s tou ligou a myslím si, že třeba ve Finsku by si Jaroušek už ani neškrtnul.
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 21:53
 
Já byl nejvíc paf v 90. v Bernu z těch tří - Jágr, Reichel, Holík. Pecka. Pak asi neznám nikoho, kdo by mu nepřál pod Mariem. Pak v Naganu chodil sem a tam kvůli nožům, Záruba měl z toho slzy v očích a Hašek mezi tím, jak tam sebou mrskal, vymrskal zlato.
Ale nebyl mi nesympatický, spíše naopak. Jak ale novináři začali kolem něj budovat kult osobnosti, otočili prakticky o 180° , to už se mi moc nelíbilo, ale spíš mi lezli na nervy ti novináři. Ale teďka... to snad musím dát za pravdu těm z devadesátek, že on je fakt jaryn jak má být. Puk.
V květnu už to bylo jasné jak facka - jedna ruka s Králem a tady těma - to prostě žádný sympoš není, naopak.
Pak ty kecy, že je málo zápasů, on je fakt trouba a v hlavě jenom puk. A teďka...
V hlavě nasráno, protože jak asi budou shánět ty sponzory mimo ELH? Když se zavře...
 
Cromwel | Holešov 1
12.01.2020, 21:38
 
Aha... takže už je to jedno?!..je fakt dobrej😄
Začíná se mi líbil představa ,že tu ligu uzavřou hned po tom co Kladýnko spadne..
Legenda pak přijde s nápadem jak spasit celý český hokej znovu😄

Vždycky jsem ho měl rád jako hokejistu i jako člověka.... bohužel... slušně řečeno, jsem docela zklamaný..
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 21:35
 
Pokud kolem něj teda nejezdí s úctou a naremplovat se ho nebojí, je i na tomhle příkladu vidět (Jágr 2+2 ), kam vede rozšiřování všemožných lig, nesestupovani a jiné píčoviny. STRAŠNÉ, PŘÍŠERNÉ.
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 21:29
 
... ale zredukovat ELH na 12 tu hlavu nenapadne...
No a třeba ta Sparta by ztratila co?
"Něco řeknu a za tím si stojím" - hned mu měli ta jeho únorová moudra omlátit o hlavu. To je fakt puk, jaký tu nikdy nebyl.
(Dnes teda 2+2, i kdyby neměl 2+2, tak je neskutečné, že se ještě obléká do té výstroje, že se tam oblékal v 88. roce, to je masakr, už jsem vzpomínal, třeba Vsetín v 88. roce hrál s Valchař Husička Fišer, Korčák Straka Kappel, Tabara Stuchlík Pecivál..., pak přišel Ríša Šebestů v modré jofě s košíkem a je to, jako kdyby za Vsetín hrál ještě dnes vedle Pechyho Smajlík .., za tohle všechna čest. Nesleduju to, ale chodí do něj vůbec někdo?, pamatuju jak dostal první bodyček a jak vyváděl jak puk, tak všichni okolo - causa Sikora; hrají mu do těla?, nebo pojíždění kolem s úctou a říkají si "hlavně ať mu něco neudělám" - neví někdo?)
 
12.01.2020, 21:11
 
Jágr:
Nemrzela vás reakce sparťanských fanoušků? Minule vám tleskali, teď pískali a vytahovali transparenty namířené na vás.

„To, že člověk řekne svůj názor, neznamená, že je správný nebo ne. Já jsem jen řekl, co si myslím a stojím si za tím. Chtěl jsem upozornit na financování sportu. Chtěl jsem ukázat, že i nejpopulárnější sport v Česku má problémy s penězi, co potom mají říkat ty menší sporty? Víc se k tomu nechci vracet. Jak to dopadne, je víceméně jedno. Jakmile někdo řekne něco, co by se mělo změnit, není najednou populární. To se ale dá čekat, spousta lidí by o něco přišla, někteří by něco získali, ti ale mlčí. Ti, kdo by něco ztratili, tak křičí. Je to jedno, v pohodě. Nechci se k tomu vracet. Už jsem si svoje řekl, ať si každý dělá, co chce.“
 
12.01.2020, 20:38
 
No nevím, ale není už nějak přelegendováno?
 
12.01.2020, 19:53
 
Ja bych vybíral ze jmen: Valasek, Vlach, Dopita. Tak se nechejme prekvapit.
 
12.01.2020, 19:52
 
Já bych dal na dres Vlacha nebo Tesila .....
 
Cromwel | Holešov 1
12.01.2020, 19:37
 
Myslím si, že už může říkat co chce....u národa a to myslím nejen hokejového si to zřejmě nevratně pos..al tak jako kdysi pan Hašek a nedávno (nezávisle na kauze ELH) pan Šlégr...

Ps: Jenom ať si pindá...na to my jsme zvyklí..
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 19:20
 
Karla #3 ne? Smajlík
Možnás´ to zapomněl z důvodu maskovacích šedých dresů(?)
 
12.01.2020, 19:16
 
Reakce na Rst: Zase? :) https://www.hc-vsetin...
Přiznám se, že jsem už na tuto akci zapomněl. Je jich letos tolik... Smajlík Tak pana Vindiše, nebo Jéňu? :D
 
Rst | Vsetín
12.01.2020, 19:01
 
Zas bude hrát na city těm svým kuřbuřtům. Řekne, že to by se v NHL nestalo. 😁
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.