Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-18" |  vypnout filtr
 
12>
18.01.2020, 23:24
 
Reakce na scouser: Souhlas, ten rozdíl v hledišti byl na...
Asi se s otevřenou pusou divili tomu, ze u nás se i za stavu 0:3 nejenomže nepíská, ale dokonce i fandí. Tohle na Lapači fakt miluju.
Ty moderní arény nestojí za nic, jedna velká nuda. Evidentně se tím můžou nakazit i fanoušci, teda v tomto konkrétním případě spíš diváci.
 
scouser | SVVT
18.01.2020, 23:08
 
Reakce na thepo: Mě teda dneska nejvíc zaujal naprosto t...
Souhlas, ten rozdíl v hledišti byl naprosto brutální.
Oni se ale řídí heslem "nevadí, když celý zápas držíš hubu, hlavně, když máš dres, anebo deku ze šál jiných klubů." Kdyby doma tekli 0:3 oni, dožrali by párek, dopili 20-té pivo, poslali by vlastní hráče do (_._) a šli by domů. Nicméně míra arogance je u těch pivních žoků z budweisu už na extraligové úrovni, už aby tam byli... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
18.01.2020, 22:45
 
Nechci být za hnidopicha, ale Dostálek 4 lajna? A Karafiát 1 lajna? A co takhle sestavit přesilovkovou speciální formaci? My těch přesilovek až zas tak moc nehrajeme a chtělo by je využít na maximum... Např. Tůma-Pechanec-Březina-Jonák-Drtina, nebo Procházka-Rehuš-Dostálek-Jonák-Teper? Nebo to jinak nakombinovat? Připadá mi, že Karafiát s Kucharczykem dostávají až příliš mnoho prostoru na přesilovce v poslední době, ale efekt víceméně nulový... Gába dnes jasně nejlepší hráč!
 
BohseOnkel | Ohrada
18.01.2020, 22:41
 
Jen drobnost, pokud prohrávame 0:3, hrajem +-kulové tak spustit pokřik Vsetín - mistr - české - ligy a my se vratíme tam kam patříme je prostě nej.
 
18.01.2020, 22:37
 
Mě teda dneska nejvíc zaujal naprosto tichý hostující kotel. Oni vedou venku 3:0 a většinu zápasu nefandil fakt nikdo...
Palec hore naopak našemu kotli, ze na to patřičně několikrát upozornil a fandilo se až do konce! Já si to užil, díky. Smajlík

PS. Zdejší rádoby trenéry je zbytečné komentovat. Smajlík
 
18.01.2020, 22:34
 
Reakce na Luky: Ty nečteš, proto nevíš! Příklep už nefrč...
Asi vím na jaký článek narážáš, že střela příklepem už v dnešní době není in. Ale o toto mně ani tak nešlo. Já netvrdím, že to nekdo mosí celý zápas mastit enom příklepama. Ale prostě aj dneska bylo pár situací kdy sme měli na hranici kruhú puk a aj čas na připravenú střelu a věřím že kdyby to tam prostě nekdo narval místo střely zápěstím tak ten jejich brankař neměl šanci. Já vím že v tu chvílu má ten hráč zlomek vteřiny na to aby sa rozhodl co udělá a že to není dycky jednoduché. Ale aj kdyby takových střel mělo být enom pár za zápas tak bych to bral všemi deseti, ale střel které na tu bránu opravdu pofičí.
 
Jo, jo... když se vyhraje je tu nuda, takhle se člověk aspoň zasměje. Za toho od D bych byl taky vděčný, není nad to, zasmát se v neděli po ránu Smajlík
 
18.01.2020, 22:15
 
A Piché (dajkiri) kdy napíše nějaké moudro? Dlouho tu nesmrdel.
 
18.01.2020, 22:05
 
a nepochopím to střídání golmanů po x zápasech... golman se dostane do formy (naposledy Bláha fazona jak hrom) a Dopita ho vyndá... nechá ho sedět pět zápasů a pak ho tam asi zas dá... jak má udržet formu? Pochopil bych střídaní golmanů zapas co zápas, když to jde takto rychle po sobě, ale tento systém?
 
18.01.2020, 22:01
 
zápasy s Motorem tak nějak dejavu. První třetina dobrá, dokonce jsme lepší, ovšem nedáme šance. Motor si počká na přesilovku či šanci a otevře skóre. Pak se zatáhne ještě víc, golman pochytá vše co vidí a z brejků rozhodnout zápas. My jsme samozřejmě v hlavách dole. Takový tým jak Motor se nebojí vyhodit puk na zákázané uvolnění, nekomplikují si v obranném pásmu situaci, prostě protečují puk do středního pásma, kde ho sbírají utočníci, kteří pak jedou do přečíslení. My toto neumíme, my si radší přihráváme za bránou až to ztratíme, nebo jak dnes Slove z pásma může vyvést puk, protože utočník je za ním, on to radší hodí zpět, kde to hráč nečeká a je z toho tutovka hostí... z ničeho... O produktivitě se bavit nemá cenu, vystřelit neumí pořádně nikdo, všichni to zapomněli i ti co to kdysi uměli. Motor má vyladěný tým, má perfektně zvládnutý systém, umí diskutovat se sudími, filmují, padají, zdržují a čekájí na přesilovku. Proč, když už prohráváme a měli bychom něco změnit, tak někdo někoho netrefí? Hrajeme to dál jak ovce, shana je, ale je to platonické. Smetanovi přeji, aby nezapomněl střílet a aby se neodnaučil důrazné hře obránce na jeho parametry.
 
Petrklic: dostali od trenérů pokyn, v žádném případě nestřílet příklepem!! Smajlík ty střely jsou žalostné Smajlík Smajlík
 
18.01.2020, 21:54
 
Ale ten Smetana, 193 cm a 107 kg...dobrej řízek !!
 
18.01.2020, 21:44
 
Reakce na Petrklic: Tak dneska celkem zklamání. Prohra b...
Ty nečteš, proto nevíš! Příklep už nefrčí! Ale jinak s tím střílením do plných máš recht. Počkám si až přijede a pác! A proto by neměl být příklep, víš? Drtina tím vyniká i při rozehrávce. On asi neví, že puk není v zorném poli očí asi, jinak nechápu. A při rozehrávce zpoza brány se už směju úplně... Jako děti ve 2. třídě...
 
18.01.2020, 21:39
 
Trenérů by tady bylo....
 
18.01.2020, 21:38
 
Tak dneska celkem zklamání. Prohra by mně ani tak nevadila, rozhodčí hodnotit nebudu ale už dlouhodobě su zklamaný z kvality našich střel na bránu. Všecko to sú takové nahazovačky nebo střela zápěstím která tam letí strašně dlúho nebo nemá razanci. Nechápu proč sa z našeho hokeje úplně vytratila střela příklepem. Přitom máme pár hráčú kteří měli ve svých bývalých klubech celkem slušné příklepy (Drtina, Dudáš, Rehuš) ale po přestupu k nám jak kdyby tyto dovednosti úplně zapomněli. Až mně příde jak kdyby hráči za střelu příklepem platili nejaké pokuty nebo dostávali poje b. Tak ten dnešek hodit za hlavu a jedem dál Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
18.01.2020, 21:31
 
Dobrá posila. Vítej. Trenér by nebyl???
 
18.01.2020, 21:18
 
Š*line! Atmoška jak cyp! Já jel mimořádně taxíkem a ani kalich nebyl, pič*! :D Jen svařák... :D A ještě Špica zavřená - to byl večer!
 
18.01.2020, 21:12
 
Na Lapači dneska dobrá atmosféra, někteří ještě určitě nestačili dojít (dojet) domů, ale tady už mají zase osli slet...
 
ace81 | Vsetín
18.01.2020, 21:07
 
Pro mě dneska byl nej Gába, přes jednu polo-chybku nás uchránil od minimálně standartního bůra od Motoru.Nevím jestli naše taktika na Motor je vhodně zvolená(zase za 0), ale Prospal jí na nás volí pořád stejnou a vychází mu dokonale.(v první třetině je nechat vybláznit a rozhodnout důrazem v přesilovkách)
 
18.01.2020, 21:00
 
Ještě tu nezapomeňte poblahopřát Jeřábkovi, když byl vyhlášen nejlepším hráčem.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.