Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-8" |  vypnout filtr
 
123>
Rst | Vsetín
08.01.2020, 23:37
 
* ne vyšívání, ale vysmívání
 
Rst | Vsetín
08.01.2020, 23:34
 
Gerard:
Díky za zeptání. Od 2011, s výjimkou vypadnutí s Porubou ve 2013, se jenom zlepšujeme. Semifinále, 3x finále, baráž - postup a pak vyšší soutěž hned play off a pak 3. místo. Vsetín je opět IN, třeba 6+ let, což je neskutečné. Doba OUT je pryč. Za tu dobu se na klub nalepilo mnoho INfans, z nich potom mnoho hlupáků.
Jsem si kdysi ze srandy četl historii VHK stránek na fb, bomba! Tam třeba ve 2012, 13 byla upoutávka na zápas a lajkovali to 3 lidi. Po výhře pak bylo lajků šest, po prohře dva. A pokecali si pak o tom 0-4 fb uživatelé. Ze všech však vyzařovalo, resp. z jejich příspěvků, jedno: přáli týmů a klubu jen a jen dobré, za klubem stáli a dýchali by za něj. Ani jeden škodolibý zhovadilec tam nebyl.
Fakt to stojí za to si tam tou historií zabrouzdat, to je klídeček, to je balzámem, nevím, jestli to teda ještě jde, snad ano. Smajlík
Podívej dnes. Samý trenér, samý mistr světa amoleta, samý fanoušek výher, fanoušek bodů, když se daří, plácají po ramenou, když se nedaří, je pro ně hokejista póvl; skutečné dno. I takoví se na úspěšný klub nabalili. Od roku 2013 neznají horší umístění, než sezónu předtím.
Proto jsou teď vykolejení, nechápou, že po iks letech se může jedna sezóna skončit třeba hůř než minulá. Akceptují pouze druhé nebo první místo v základní části, tak jak jsou tito INFANS zvyklí od roku 2013, příp. ti starší znají jen 95-01 a kolem 14. roku se znovuobjevili.
Říkáš, že to je tento rok větší. Mně přijdou tito kverulanti zvencnutí už od postupu.
Ale teď prostě čekají min. 2. flek a cokoli pod ním je rozhodí.
Škodolibostí vůči vlastnímu klubu, pohrdání těmi, co byli s klubem i tehdy, když byl klub po kolena v ho nech, vyšívání se vlastním hráčům i trenérům, klidně legendám největším, to těmto hlupákům jde nejlíp.
Jak jsi se mě zeptal, mrkni na ty příspěvky hned po Tobě: to nevymyslíš normálně! Smajlík
Asi to mám dlouhé, J.R.fromB.K. by Ti napsal, že "lidí jsou nevděčné ku.vy." Smajlík
 
08.01.2020, 23:27
 
Díky všem rozumným přispěvatelům tohoto fóra (vy víte), díky Vám se to dá číst a člověk se nemusí tolik stydět, když si představí, že to čtou i chlapi z kabiny.

Dajkiri, jsi legenda, během takhle krátké chvíle se stát hlavním “oblíbencem” po celém Vsetíně, to se jen tak někomu nepovede. Smajlík Na druhou stranu je třeba Tě i pochválit, jelikož sis evidentně najal někoho na gramatiku (chodíš na doučování a nebo to někdo začal psát za Tebe?) a už to nevypadá, jako by to psal nějaký pologramotný šimpanz Smajlík

PS. Díky všem za historická okénka! Smajlík
 
08.01.2020, 23:16
 
pavelmikel-Jsem lajk a moc tomu nerozumím..Nechápu ty Dostálky,Rehuše atd,že vůbec na Vsetín chodí,když tady jsou ti trenéři tak špatní a v podstatě si na Vsetíně pod Dopitou s Jenáčkem k..ví karieru.To si to ti hráči navzájem mezi sebou neřeknou,na Vsetíně je Dopita a ten je špatný trener sem nechod.To ten Kucharczik musí být totálně hloupý,že pod ním hrál v Olomouci a nepoučil se a šel za ním na Vsetín.Doufám,že vy ,kteří jste daleko větší odborníci na hokej než já ,že mě to vysvětlíte
 
PavelMikel | Vsetín
08.01.2020, 23:00
 
Frolo měl víc prohánět hráče v letní přípravě a Tesil prohánět Tobolu aby už Dopimu popřáli zdraví v jeho dalším působišti
 
pavelmikel | Vsetín
08.01.2020, 22:59
 
Zítra je veřejné brusleni?
 
08.01.2020, 22:47
 
Doufám ze zítra na lede se bude prohanet obranná dvojice Frolo-Tesil!
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 22:17
 
Rst: Rosťo, myslíš, že ta loňská sezóna byla až tolik famózní, že se letos vyrojilo tolik kritiků, zoufalců a netrpělivců, nebo jak si jinak vysvětlit tolik zloby, kritiky a zášti? Ano chybí letos někdo extra jako byli loni Johny - Pechy - Kondor, ale i tak se motáme pořád kolem druhého až pátého místa, i když by třeba ten herní projev asi mohl být lepší, tak pořád je to ligový nadstandard. Skončit letos tak jak Jihlava nebo Prostějov, tak tady ty některé chudáky musí jeb.nout Smajlík .
 
Rst | Vsetín
08.01.2020, 22:09
 
Gerard:
Tak to jo. Smajlík Smajlík
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 22:05
 
RST: jasně, to víš, že jsem to pochopil.

dajkiri: tak se taky podívej kdy jsem na Tebe reagoval já, Ty srando. Až jsi psal simirovi jak to stojí za ho... a jak ses zase vysmíval, že to hráči prakticky odflákli. Znovu Ti říkám, pokud tu budeš psát jenom když se něco nepodaří a jenom negativně, tak si tady své oblíbence hledat budeš jenom těžko.
 
Rst | Vsetín
08.01.2020, 22:04
 
Nebyla taková marodka naposledy v 92-93 při NAŠÍ SLAVNÉ REMÍZE 5:5 s Královopolskou Brno (nyní kometa) ? Tehdy nastoupil v obraně útočník Horešovský 16, a životní výkon podal on i všichni další druhého sledu - TOP zážitek z předvyhrávací éry. Tehdy jsme skončili 10., teď máme zcela jiné starosti, do play off to všecko poléčit a zahojit a LETS´ GO.

(Dnes může něco vyčítat klukům i trenérům jenom imbecil, od prvního po posledního Smajlík a Jonák, to je captain!)
 
Rst | Vsetín
08.01.2020, 21:52
 
Gerard:
To byl fórek, jako ať to nikde nevykecáte.. Smajlík

 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:45
 
dajkiri: Několikrát jsem Ti psal a nejen já, že pokud se tady nebudeš chovat jak vyložený troll, nebo trotl a že pokud se nebudeš jenom slaboduše navážet do všech kolem vsetínského hokeje po každém jednom škobrtnutí, tak se do Tebe nikdo navážet nebude. Normální diskuze a kritika na úrovni je normální a myslím, že nikomu nevadí.

Tobě a Tobě podobným to ale vysvětlit asi nikdy nepůjde.
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:40
 
RST: sorry Rosťo Smajlík .

dajkiri: agresivní???, ale kdeže brebto, věř, že mi za rozčilování, natož agresi rozhodně nestojíš. Já se Tvými slaboduchými příspěvky tady jenom bavím. A sockou lakotnou, lakomou, Tě tady nazývám jenom pro ty Tvé dřívější uplakané příspěvky jak Ti někdo vykoupil na play-off lístek, na místo kdes párkrát předtím seděl.
 
Rst | Vsetín
08.01.2020, 21:31
 
Pšt.
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:26
 
Dajkiri: nee hošane, Jeřábek je syn RST, můj syn je Drtina, Holomek a Hrycek, vo.le Smajlík . Všichni co se tady na to dívají alespoň trochu střízlivě, tak jsou určitě jenom fotrové hráčů.

Radši nám řekni jak to jde Brumovu??? V neděli to musel být hezký zápas s Boskovicemi, ne? ... 3:11, to bylo těsné. Ale zase kvalita Boskovic je úplně jinde než nějací ubozí Piráti z Chomutova, že?

Zalez a už se nevracej, Ty lakoto lakomá Smajlík
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:13
 
Dajkiri: no rozhodně Tě líbat nebudu, ty ostudou zdejší diskuze. Něco to ale vypovídá o Tvé orientaci, které se vlastně u Tebe ani nedivím, hošane Smajlík .
 
08.01.2020, 21:06
 
Hlavně žádnou paniku.
Já myslím, že ten hokej se dnes musel líbit.
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 20:47
 
Dajkiri: zalez už někam do (_!_), ty socko lakomá Brumovská Smajlík .

Myslím, že většina normálních vs. fans viděla, že jsme dnes odehráli i v té naší zdevastované obraně naprosto vyrovnaný a docela dobrý zápas s aktuálně druhým týmem soutěže. Budějky jsou odskočené, ale jinak může každý porazit každého.

klc: opravdu byl pro Tebe zápas nějakého 39.kola natolik důležitý, aby musel za každou cenu chytat momentálně výborný Bláha??? Ty zápasy teď jdou hrozně rychle za sebou a podobně gólmany v takovém programu prostřídává většina trenérů.

Na to v jaké marodce teď hraje naše obrana a že teď prakticky žádný útok nehraje zrovna v top formě, tak ta nadstavba je zatím docela dobrá, bodově dokonce hodně dobrá. Chci věřit, že jak se uzdraví Hunky s Kudělkou a kdyby se ještě podařil nějaký pořádný řízný bek, tak že ta hra půjde taky nahoru.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.