Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-18" |  vypnout filtr
 
12>
18.11.2020, 23:05
 
Flasar: Necroticism - descanting the insalubrious! To je klenot. Ja si vzpomnel, ze jsem na nich byl jeste v 94 a svete div se - v Pyramide na vystavisti. Hrali jeste tak 4-5 roku zpatky na Brutal Assault, ale ja se bojim, ze bych si to zkazil. Kdyz v Hrachovci u splavu hrali prave Napalm Death (08-09) tak uz mi to prislo jakesi nepatricne. Poslapavani legend.... Neco jako Jarda Jagr v Chance lize v sezone 20-21 :-)))
 
Flasar | SFAKZZ
18.11.2020, 21:55
 
Reakce na asterisk: S tím zdržením hudebníků: já byl v 9...
To musel být solidní zážitek, Carcass - Reek of Putrefaction/Symphonies of Sickness mě provázel skoro celou základkou Smajlík
 
18.11.2020, 21:48
 
Tak když už i Bystřička tu je..., tam jsem byl na jiné zvíře. S rosou na kolejích.
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 20:20
 
I když, jestli jsi byl na Bystřičce na Medvědy asi by to pro Tebe nebylo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 20:19
 
Fan22:
Kdybys byl na té Tublatance, mluvil bys jinak. Horká kaše hadr. Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 20:14
 
Pardon, Marynčák, Hrnčiřík tam byl až později.
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 20:10
 
Setteinz,
k video ze Vsetín - Třebíč:
Tak s tímto se to má podobně jako s ježkem v kleci. Hodně se o něm mluví/mluvilo, ale nikdo ho nikdy neviděl, nejspíš. To už se zařadilo mezi městské legendy.
Co jsem o něm slyšel naposledy, tak prý bylo úžasné a že ten průvod měl někdo na pásce ve sklepě, kde ho vytopila voda a je po něm.
(Mohl by to někdo namalovat na zeď jak Hrnčiřík, třeba by se po tom začalo pátrat. Smajlík )
 
ace81 | Vsetín
18.11.2020, 20:09
 
Ostrava 2011 Tarja Turunen + bubeník Mike Terrana(měl větší aplaus než Tarja)
 
18.11.2020, 19:28
 
Nuda a zklamani podcast a také naše forum .... přidam do nudy, ze ja byl na Nedvedy na Bystricce.
 
18.11.2020, 19:07
 
Reakce na setteinz: Lokomotiv GT. Chtěl jsem to tady vzp...
S tím zdržením hudebníků: já byl v 91 v Ostravě v hale Tatran na Carcass. Mimochodem jeden z mých top zážitků - jakože nic nečekáš (nebo nic moc) a semele tě to tak, že máš rohlík od ucha k uchu ještě týden :-). No a oni hráli den před tím tuším ve Varšavě a nějací příčinliví čeští celníci, jim jako podezřelým asi tři hodiny prolézali bus.... Takže hala plná k prasknutí, s podivem to bylo bez předskokanů a začátek už se opožďoval asi o hodinu. Rachot jak cyp a pár šílenců tu halu začalo rozebírat na náhradní díly :-)))). Pak vylezl na pódium Jeff Walker a začal to uklidňovat. Bedňáci tam běhali jak parkové veverky a montovali aparaturu, což trvalo dalších 45 minut. Pak vylezla na pódium kapela, "nazvučili" za dvě minuty a pak s klidem angličana tu halu sfoukli jak svíčku :-)))). Geniální!
 
Kdyby náhodou někdo minul:
odkaz
 
18.11.2020, 18:51
 
Reakce na Flasar: 92...
Díky!
 
18.11.2020, 18:47
 
Chybí ti tam Tango
 
18.11.2020, 18:22
 
Lokomotiv GT. Chtěl jsem to tady vzpomenout, ale byla řeč hlavně o Lapači...

Pamětníci vzpomínali, že se Maďaři někde zdrželi, takže lidi se po dvou hodinách marného čekání rozcházeli, když konečně přijeli, všichni naběhli zpátky, vynosili aparát a pak to jelo...

Tehdy ovšem nebyly ještě mobily, aby to bylo na Youtube, stejně jako pověstné video z domácí Třebíče 1987, o kterém jsem hodně slyšel, ale nikdy nespatřil.

Čtyři dny potom byl turnaj vsetínských základních škol a já jsem stál v žlutém brankovišti...
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 17:55
 
Nehrály ty kapely na zimáku z důvodu zrušení letňáku na Lapači, jinak by se to konalo tam?
(Tam už sloužit nemohu, tam jsem byl jen na Heidi Janků, bohužel ve 2. třídě, její vystoupení bych víc ocenil v 15 třeba. Smajlík
Při Locomotiv GT, největší to parádě na letňáku, jsem byl ještě na houbách)
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 17:49
 
Díky všem za ohlasy, už jsem to dal dohromady.
Takže na zimáku byli a hráli:
Elán (předkapela YPS)
Citron (předkapela Turbo - PL),
Tublatanka bez předskokana,
dále tuším, že Plha tam byl na Petera Naďe
a Rokytničák na Petru Janů. (Ta zpívala někdy 99 nebo 2000 na škváře u Růžičků, co je teďka umělka, tam jsem se byl podívat, ale co to tam bylo a proč, netuším. )
 
Flasar | SFAKZZ
18.11.2020, 17:05
 
Reakce na asterisk: Ale tady vůbec nejde o Lapač - ten j...
92
 
Rst | Vsetín
18.11.2020, 16:18
 
Já bych na Iggyho na Lapač zašel, nejlépe rolbovými vraty jak na Tublatanku.
(A být na Sepultuře s Koubičem, držím ho na ramenou celý koncert Smajlík )
 
18.11.2020, 15:43
 
Reakce na Luky: Ano, USA! Jeho otec stále chodí na hokej...
Ale tady vůbec nejde o Lapač - ten je ještě v pohodě..... Ten zmíněný Iggy byl doslova tragický - basy museli stáhnout v podstatě na minimum, takže to byla taková strašlivá plechová křapárňa. Navíc si myslím, že to měli nahnané do jednoho kanálu (aka. mono) a i tak se tam ten zvuk převaloval jak přežraný mašík.
Jsem už starý jak hnědé uhlí, takže věci se u mne už točí v kruhu. Je pár věcí (Radiohead, Iggy, QOTSA, NIN, ....) které vyjma festivalů, které nesnáším, zkrátka sjíždím. Rádius mám CZE, SVK, PLN, GER, AUT, HUN - když se tady někde objeví tihle vyjmenovaní, jedu! Tudíž třeba Iggyho mám naposlouchaného x-krát a ten Frýdek byl nejhorší.....
Ale zdaleka to nedosahuje jiného hudebního zážitku. Vím že to bylo 30. června, jenom nevím jestli 92 nebo 93. V Praze a potom v Havířově hráli Napalm Death a Obituary. Já si vybral Havr.... To byla chyba - oni se totiž na místě headlinerů střídali: na Spartě v Holešovicích předskakovali ti metláci a Shane Embury z Napalm Death dodneška těch 13t. vydivočelých HCčkářů uvádí jako největší koncertní zážitek v životě :-)). Ale Morava nebyla grind-coreová, ale metlácká a stejně tak přilehlé polské slezko. Takže už ve vlaku z Ostravy jsem se jako solitér v teniskách, džínách a tričku LARD pohyboval mezi černokněžníkama s pomalovanýma xichtama, kožených pláštích a tunou různých kovových hrotů, s botama až pod hyždě. Půlka měla u rypáku pytlík s ředidlem a už tu cestu si tam náramně užívali. Na zimáku v Havru jsem si připadal jak mimozemšťan a potkal jediného mně podobného - vsetínského básníka, doktora Jakuba Chrobáka :-)))). Hleděli jsme na to nadělení a divili se pak i tomu příšernému zvuku NDéček na které jsme oba přijeli, který mi přišel, jakoby nás někdo zavřel do plechové cirkulárky z OBI.... Na "hedlajnery" už jsme ani nečekali a vyrazili domů na Valašsko :-).
Jo a ještě jednu strašlivou halu jsem zažil - Pyramidu na Pražském výstavišti - Sepultura 1998. Pamatuju si ale, že jsem se tam zkamarádil se sparťanským brankářem Koubou, když jsme si asi tak deset metrů od pódia střídavě stáli na nohách :-)))). Tam byla ozvěna snad 1 vteřina! :-)))
 
18.11.2020, 11:32
 
Reakce na asterisk: Chyba, mělo to být takto: MĚSTO!!! ...
!!! Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha