Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-18" |  vypnout filtr
 
123>
SzV | východní Berlín
18.02.2020, 22:26
 
Reakce na pukfuk: Kua tady se pořád řeší název ovce, výs...
1. Nakopat? Tak určitě, díky vedení tady hokej na úrovni špičky první ligy máš. 2. Všechny tyhle akce k výroční sezoně mají nějaký smysl. 3. Představ si tuhle sezonu bez nich a se stejnou hrou. Tak co je lepší? Aha...
 
18.02.2020, 21:54
 
Kua tady se pořád řeší název ovce, výstavy na zámku, dresy už snad v padesáti barvách, místo toho nakopat hráče do pr.ele včetně trenérů a vedení (ty 2x) a začít raději něco hrát.
 
BohseOnkel | Ohrada
18.02.2020, 20:36
 
Reakce na ace81: A týmy v E-lize to hrajou. KV se 46...
V tom případě beru má tvrzení zpět a Smajlík
Asi jsem neodhadl kolik zaplatí diváci a sponzoři
 
ace81 | Vsetín
18.02.2020, 20:30
 
Reakce na BohseOnkel: Ede sám musíš zvážit, zda jsme sch...
A týmy v E-lize to hrajou. KV se 46 mega,Kladno se 42 mega,Olomouc s 55 Mega.Zlín 67 Mega.Jen u nás by se na divácích vybralo v první sezoně přes 20 mega,Robe by dalo 10+,Město by se muselo hecnout na cca 15.Další sponzoři dohromady 10-15 mega.BPA má nasmluvněné sponzory pro celou E-ligu.Ono by se dalo dohromady 55-60mega. další věc je,že pro E-ligu se sponzoři shání snadněji než pro Chance ligu. 1liga není žádné terno pro velké společnosti z jiného města.
 
18.02.2020, 20:02
 
Byl jsem včera rád, že celý stadión nemusel (na povel) zvedat ruce. Ano! V těžkých chvílích se sezení nechalo údernými hesly strhnout...
 
BohseOnkel | Ohrada
18.02.2020, 19:58
 
Reakce na edd_vs: Hlášky typu : jak nám to v té farma li...
Ede sám musíš zvážit, zda jsme schopní z těch co teď hrajou v extralize nahradit. A já tam moc slabších klubů ekonomicky, zázemím moc nevidím
 
18.02.2020, 19:20
 
Tak třeba s Přerovem jsme jen v první třetině řvali heja Vsetín heja 8x. To bylo i na mě moc, ogaři na zábradlí se ještě mají co učit. Mají od koho tak ať se učí.
 
18.02.2020, 19:08
 
Nevím, ale nepřijde mi atmoska nějak slabá. Spikry se snaží a díky za to. Že X 100 lidi sedí v hospodě a hledí na hokej tam má několik důvodů a ty už tu byly popsány... Od patoku pres ceny vstupné až po výkony tymu
 
18.02.2020, 19:04
 
Hlášky typu : jak nám to v té farma lize sluší dovedou vždy pobavit. Smajlík To už je snad něčí klaka. Smajlík

U toho Oldy se ale jedno jediné musí ocenit. Dělat několik let extraligu se skoro záporným rozpočtem neumí každý.
 
Rst | Vsetín
18.02.2020, 18:18
 
... i když to se mi to chytračí, ten rozdíl, kdy tehdy byly hospody v den zápasu před zápasem a po zápase narvané a při zápase prázdné, kdežto dnes jsou před a po prázdné a při zápasech plné, prostě dělá svoje.
Tam teď zahálí tolik dospělých hlasivek, až to pěkné není. Smajlík

ad Olin and Jaryn:
Tak ten rozhovor s Jágrem mi silně připomínal stand up komika Daniela Čecha v akci, kdy skvostně dělal právě Jágra.
A Olin, tak Hamal Hamal, ale proč vlastně Hamal je zlo, jsem se stejně nedovtípil. Jen že je potkan. 😁😁
A jak tam říkal, že si z fans nic nedělal: tak on tu manažeřil v době, kdy se tu reprezentanti sami hlásili, že tu chtějí přijít, co by mu kdo měl radit?
A pak zase v době hoven nebyly háky, tak platilo opět: co by mu měl kdo radit, koho koupit?
To jen dělal ramena na toho novináře.
Všichni věděli, kde ho najít (každé odpoledne u kulečníku ve šneku, nikdy nevynechal, spokojený jak želva) a fakt nepamatuju, že by za ním někdo přišel s tím, koho má koupit. A on by tomu člověku říkal, že na něho nedá. 😁😁
Ta doba byla zlá, ale rád na ni vzpomínám.
Byla to sranda.


 
18.02.2020, 17:46
 
Přesně.

Už jsme tady vzpomínali zápas s Havířovem o postup do I. ČNHL, takové zápasy, vyrovnané, nebo situace, kdy prohráváme a zdá se, že bychom mohli vyrovnat, vyrovnat, pořebují údernost.

Taky mi připadá, že třeba lidem na sezení by se lépe skandovalo, než zpívalo a právě sezení, pokud se přidá, je tzv. klíčovým faktorem.

Chorály jsou dobré do průvodů, ale "Bijte je!" je prostě "Bijte je!"
 
18.02.2020, 17:11
 
odkaz
1:24:32 Simulant a cigoš v jednom... Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.02.2020, 17:00
 
Setteinz:
Za příznivého stavu se to pěkné poslouchá, ale když kluci potřebuji dát gól a kdy maji ty dva tři litry ten puk do sítě dorvat hlasivkami, resp. hráči donést v zubech, kdy má přijít hromové a strach nahánějící a husí kůži na zádech dělající VSETÍN, příp. něco o góle, přijde půlminutové vybubnovávání a následná ukolébavka. Jo, za stavu 5:0 o.k., za 1:3, 2:3 to nemá šanci vtáhnout tribuny do hry, do dění. Nic.
Pokud mohu srovnávat, s tímto stylem podpory bychom v 91. s AZ nevyrovnali a neotočili a v 94-95 bychom v žádném případě nedotlačili outsidera k titulu.
Jen srovnávám, sám už hubu neotevře, ukolébavku pět nehodlám, ale to úderné bych hulákal taky...
(co by za to jinde dali, i v těch ČB třeba, tam to je fakt divadlo, show, IMHO hnus. )
Hnát lidí na zteč mančaft jako v 94-95, tak ty ČB dáme, i kdyby měly rozpočet ne 56, ale 100!
 
18.02.2020, 16:43
 
Dnes co napsal Gerard podepisuju na 100 procent
 
18.02.2020, 16:39
 
Kloním se k názoru, že extraligu nemá letos smysl uhánět, ten skok, kvalitativní i finanční je, při našem současném stavu, příliš velký, i když jako sen to samozřejmě není špatné.

Ale proč se tam hnát?

Klub je, zdá se, stabilizovaný, v popředí se nacházíme, tu a tam využijeme i přesilovku, dokonce i tu pět na tři.

Myslím, že extraliga je to, co nám momentálně chybět nemusí.

Ros´tovi, děkuji za správný postřeh, ke kterému jsem dospěl taky, toho zpívání, jakkoliv to občas působí imponzantně, se mi zdá příliš.

Jsem ze staré školy a proto by víc úderných pokřiků (prosté Vsetín!, My chceme gól! Hoši, bojovat!) skutečně prospělo, a nejlépe už při rozbruslení (Táhněte domů! Co tu chcete!).

Jestli to někdo může tlumočit odpovědným osobám...

Ještě k návštěvnosti, ani v té momentálně na Motor nemáme, byť tam nemusí být atmosféra, jako je zatím ještě tady.
 
ace81 | Vsetín
18.02.2020, 16:32
 
Ta návštěvnost jde taky na vrub předváděné hře + pro výherní. Výsledky nejsou nejlepší, z posledních 10 zápasů JEN 3 výhry.To prostě neláká platící mini sponzory.Před play off má forma gradovat a my jdeme spíše výkonnostně dolů(Kromě ČB tam to byl fakt dobrej špíl)
 
18.02.2020, 16:21
 
RST - jak píšeš, dle mého ještě tato sezona možná příští a pak čekám úbytek návštěvnosti jelikož vše zevšední... Jinak jsem osobně přesvědčený že ani letošní play off nebude takové šílenství jako tomu bylo minulou sezonu - tedy 1/4finále 3500..více budu mile překvapeny!
 
18.02.2020, 16:19
 
ace81-omlouvámse ,na 7 obránců to hraje dost pravidelně Chomutov,semtam Litoměřice i Přerov(aspon dle napsaných sestav)
 
Rst | Vsetín
18.02.2020, 16:02
 
Vajdik:
Příprava na play off, víc bych v 7 becích nehledal.
Řečnická: přijde mi, že trenéři s vedením vidí v Teperovi se Slováčkem Tesaříka se Zubíčkem blahé paměti. Koho bys posadil? Jo, Jeřábka, jasně... :-|
Nešlo to našim, když byl #7 na studiích kdesi, líp??
A ten oddechový čas, třeba to taky využili k nácviku smrtící akce na play off :-) (vím, nic jako loni Rob Pechy Jonák nemáme... ).
Souhlas s Böhse Onkelsem. 1. liga nám sluší, hrajeme vrch této ligy, ještě nedávno sci-fi.
A netrápí mě ta upracovanost na ledě, ale třeba pohled na prořídlé stání přes to, že hrajeme vrch první národní, mi přijde nepatřičný a smutný.
A to je tu ještě dobře, třeba Přerov hraje nejlepší sezónu od 1982 a chodí jich tam půlka co tady...
Divná doba.
 
BohseOnkel | Ohrada
18.02.2020, 15:42
 
Zaleží co vlastně vedení, hokejisti a fanoušci chtějí. Pokud je to postup do Extraligy tak za mě to je špatně. Tak nějak si myslím, že Vsetínu I. liga sluší a ČB mají minimálně ekonomicky silnější postavení a pokud by se nám letos podařilo projít místo nich může to příští rok +- vypadat u nás jako na Kladně letos....

 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.