Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-11" |  vypnout filtr
 
12>
Plha | SVVT
11.03.2020, 22:51
 
RST 15:32: nedávám, už to za mě dělají jiní 😀... Kopr měl prostě své kouzlo
 
11.03.2020, 21:12
 
Reakce na Gabro_29: Za mě jednoduchá matika...tak jak to...
To je shrnuto tak "spravedlivě" (rozuměj právnicky chladně), že by to Kladno snad nemělo ani spadnout.
 
11.03.2020, 20:57
 
O nejtěžšího soupere mene, Kladno rozhodne finančně ani hracsky nebude tak silné jako Motor. Je o mesic vice na pripravu te další sezony, mame za sebou asi 60 pratelaku, tak ted uz jen dovest jinou pulku tymu, a nemusi mit vsichni 100kg a 190cm...a treba se nam ten extraptales podaří pristi sezonu.
 
11.03.2020, 20:50
 
Za mě jednoduchá matika...tak jak to je k dnešnímu dni, resp. k příp. dni ukončení letošního ročníku hokeje v ČR...

ELH bez mistra Kladno spadlo, příští rok 13 týmů;

1. liga bez mistra a postupujícího nahoru i zespodu příští rok 17 týmů (tak jak se mělo stejně hrát)

a

2. liga + kraje bez postupujicich i padajících...

To je podle mě spravedlivé na všechny strany...
 
11.03.2020, 20:12
 
Tak kdyby si o ten postup aspoň zahráli KÁMEN, NÚŽKY, PAPÍR TEĎ
 
Rst | Vsetín
11.03.2020, 19:41
 
Kladno sestup, Motor postup - zcela zaslouženě, projeli tím s prstem v nose.
Dresy po kolena můžou být mrzuté - 7 sezón čekají na den D a najednou jsou v extrapralese z ničeho nic. Bez emocí. Zase ale pořád asi 100x důstojněji než Rudá hvězda, Kometa nebo Hradec.
Mohli by k nám šoupnout s Kladnem zrovna i Vítkovice a Litvínov a od nás dolů Sokolov, Kadaň a Ústí.
PETRKLIC:
Myslím, že ne. Ze všech si dělali po celou sezónu dobrý den, postup by byl zcela po právu. I bez toho play off.

V extrapralese nevím, jestli tím Liberec projel jako ČB tou naší soutěží. Pokud ne, mistra nevyhlašoval; jednoduché.
Jsem viděl 5 minut Hradec s někým, bez lidí to je šílené.
Smajlík
 
11.03.2020, 19:17
 
Reakce na edd_vs: z pohledu fanouška Vsetína,že by nám u...
Když uznám schůdné rozhodnutí Svazu (ještě nenastalo, až možná zítra), neznamená to samozřejmě, že jsem mu ta minulá (na mládeži!!!) odpustil.
 
11.03.2020, 19:09
 
Reakce na nový_z: Nemám vůbec žádný problém, kdyby v tét...
z pohledu fanouška Vsetína,že by nám ubyl silný soupeř máš jistě pravdu,ale postupy a pády (viz naši junci) od stolu nemají se sportem nic společného
 
11.03.2020, 18:57
 
Nemám vůbec žádný problém, kdyby v této situaci Budějovice postoupily, byť by tu základní dlouhodobou část vyhrály o jediný bod. (Neumím si v době současných karantén představit spravedlivé play-off.)
To, že vyhrály téměř o 50 bodů a ještě se v tom jejich postupu někdo potměšile hrabe jako o rozhodnutí od stolu, to už jinak asi nebude, to je horší jak ten virus.
Tak přeju vše nej a jen doufám, že nám v tom extrapralese nebudou dělat ostudu.
 
11.03.2020, 18:19
 
No tak hlavně, aby nějaká extraliga byla, nicm´éně Motor postoupil zcela zaslouženě, i když si na druhou stranu takovýto nijaký postup nezasloužil...
 
11.03.2020, 18:14
 
No tak teď bych nechtěl být v kúži DIVÁKA Motoru. Mám pocit, že oni sa do té E-ligy nejvíc těšili na zápasy s Hradcem a na to až budú moct jejich fandy slovně bičovat za to jak jim ukradli extraligu. No a pokud by takto postúpili od stolu tak mám pocit že by jim to mohlo tak trochu v tom bičování vzít větr z plachet. A aby nakonec oni nebyli bičovaní za to jak sa do té E-ligy dostali. Smajlík
 
Motor přišel nesportovně o extraligu, nevyčítal bych jim že do ní "nesportovně" přišli..i když tak úplně nesportovně to nebude, páč celou základní část odmakali naplno a stali se zaslouženě drtivým lídrem..samozřejmě play off je jiná soutěž a ten červík by vrtal, že jejich postup by nebyl zcela stoprocentně zaručen, ovšem i přesto si myslím, že hlavy pomazané mají mnohem těžší hlavu z toho, jak vyřešit rébus s extraligovým mistrem.
 
11.03.2020, 18:05
 
Zajímavý byl i první výjezd do Kopřivnice v té sezóně, tentokrát 22.11. 1989. Revoluce běžela na plné obrátky a pět minut před začátkem tam kromě nás nikdo nebyl, takže nynější podmínka max. 100 lidí snad splněna byla...

Vypadá to, že koronavirus docela pohřbí profesionální sport přinejmenším v současné podobě přeplácených milionářů na hřišti, ještě budeme vděční za krajskou ligu, jestli vůbec.
 
11.03.2020, 17:46
 
....původně převzato z fóra CB......ale asi to nebude ještě tak jednoduché odkaz
 
11.03.2020, 17:44
 
mně by postup od stolu moc netěšil,už se to s nima potáhne
 
11.03.2020, 17:31
 
Reakce na Mildef: ....Král na Radiožurnálu teď řekl, že ...
Ach ne, co budeme dělat..
 
11.03.2020, 17:22
 
....Král na Radiožurnálu teď řekl, že kluby se dohodly na ukončení letošního ročníku a postupu Motoru, rozhodne zítra výkonný výbor.
 
Gerard | Vsetín
11.03.2020, 16:10
 
Já si myslím, že je už prakticky jisté, že se letošní play-off neodehraje. A to ať už definitivní rozhodnutí padne dneska, za týden, nebo za čtrnáct dnů. A stejně tak je dle mě jisté, že rozhodnutí bude jednoznačné, Kladno sestup, Motor postup. A i přesto, že je play-off úplně jiná soutěž, tak jsem přesvědčený, že to za současné krizové situace bude jediné správné rozhodnutí. Kdyby byl rozdíl v tabulce bodový, tak by to bylo asi hodně diskutabilní, takhle, když Motor vyhrál ZČ o několik parníků, tak proti tomu moc námitek asi nebude. Navíc mi Motoráků při takovém očekávaném rozhodnutí bude i trochu líto. Protože mít takhle rozjetou sezónu a skončit to takovým vítězstvím, nevítězstvím, které jim navíc budou někteří asi dlouho předhazovat, nebude tím vysněným závěrem.
Co je ale horší než letošní odpískaná sezóna, je to jak na tom budou kluby v létě a na začátku příští sezóny. Už teď je jasné, že ekonomické dopady v důsledku koronaviru a všech opatření budou víc než závažné. Již teď se finance na chod klubů od sponzorů nesháněly úplně snadno, co bude ale před další sezónou raději ani nechci domýšlet.
 
Pejk | Vsetín
11.03.2020, 16:02
 
atžijemistr Smajlík
 
11.03.2020, 15:45
 
Reakce na Rst: Mlho, tato historka nechyběla při žádné s...
Při zlatých hřebech večera - proto tolik repríz! :D
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.