Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-14" |  vypnout filtr
 
Fan_of_hats | Vsetin
14.03.2020, 22:23
 
Velice rád udělám to co fanoušci Popradu pro NÁŠ milovaný klub. Jinak příští sezónu možná bude problém vstoupit do 1. Ligy. Následky této "srandy" budou černé. Mimoch.právě teď začíná konec Evropské unie přátelé.
 
VSH | Jedině VSETÍN
14.03.2020, 16:39
 
Reakce na Edd_vs: https://www.sport.cz/hokej/extraliga/c...
Pokud bych koupil lupen do Litomeric, tak bych ty prachy z principu chtel zpet, nebot nebudu podporovat svazovy klub.

Jako majitel permic VHK rikam, ze neni duvod po nasem klubu chtit kompenzaci, maji to jako dar - prispevek na cinnost klubu.
 
ace81 | Vsetín
14.03.2020, 15:02
 
Dobrý myšlenka odkaz
 
*myšleno deset lidí naráz, pochopitelně...
 
Reakce na Majkl111: Ono to dopadne na všechny kluby, na ...
V klidu. Makat se bude dál a to i ve velkofabrikách. Nejvyšší Slovák knihkupectví, kde se možná sejde i deset lidí zavře, ale na svý drůbežárny se stovkama zaměstnanců nesáhne. Mám infa ze Šáde (jak MB, tak Kvasiny), že si tam borci ve žlutejch mundůrech s policejní asistencí jezdí pro lidi, ale odehrává se to nenápadně, aby výroba jela dál. To, že jsme fakt v pr**** poznáš právě tak, že se zavřou tyhle provozy...
 
"Podstatnou informací pro fanoušky rovněž je, že se vstupné z play off bude vracet. Vstupenky mohou příznivci již extraligového klubu vrátit na pokladnách Budvar arény, online lístky bude řešit klub informačním e-mailem."
...
odkaz
 
14.03.2020, 09:34
 
Osobně bych nebyl proti pred zacatkem sezony vytvořit účet, sbírku, a klubu pomoct vrátit cast prostředků které z play off muzou chybet! 200,300,400...., myslim si ze by to nejaka tisicovka lidi poslala. Ja jako fanousek bych s tim problem nemel!
 
14.03.2020, 08:50
 
Ono to dopadne na všechny kluby, na někoho víc, někoho min. My možná máme jakousi výhodu v tom, že play off permice byly vlastníky zaplaceny a já věřím, že nikdo nebude chtít prachy zpět. Jako problém to vidím pro ekonomiku a potažmo zásadní vliv na klíčové subjekty - naše sponzory. Ještě aby se přeci jen v létě neprosadila myšlenka uzavření eligy skrz zlevnění a že by se Kladno jako posunulo třeba zpět
 
14.03.2020, 08:22
 
odkaz

neumím si představit, že by u nás v současné situaci chtěl někdo něco vracet za permanentky❗
Spolu za Vsetín👍 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.