Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-18" |  vypnout filtr
 
12>
Rst | Vsetín
18.03.2020, 21:48
 
Pak přijde Greta s Uršulou a zakážou dělat led.
 
Cromwel | Holešov 1
18.03.2020, 21:36
 
Setteinz-já samozřejmě nejsem ekonom a žádným způsobem se s tebou nechci přít, ekonomické dopady jistě budou citelné pro všechny a financování sportu tím samozřejmě utrpí, nicméně si nemyslím, že pokud by se tato patálie v rámci Evropy z větší části vyřešila během cca měsíce ( netuším jestli, nebo jak moc je to reálné) byla by to až tak fatální rána, ktera by ohrozila financování sportu jako takového na nějakou opravdu dlouhou dobu... příští sezóna bude pravděpodobně pro všechny všelijaká...ale dál?
 
ace81 | Vsetín
18.03.2020, 20:37
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Ale proboha lidi, žijeme v k...
Napsal jsi rozvázaní smlouvy dohodou, což je když s tím podpisem souhlasí obě strany.Ti hokejisté s tím evidentně nesouhlasí.(například v Hradci) takže nezbývá než se dohodnout na přijatelných podmínkách pro obě strany nebo to můžou dát k soudu.
 
18.03.2020, 19:44
 
Rst:bylo to tehdá jiné, stadiony narvané a lidí fandili, žili tím naplno. Jak v jednom rozhovoru říkal Čechmánek...tehdy byl znát velký klubismus i mezi hráči. Navíc na ledě byla neskutečná kvalita a jak říkáš, tak lidi na staďáku se bavili hokejem, akce naslepo, technické finesy, tak nebyla potřeba kostky nad ledem. Tím si nechci stěžovat, že by to dnes bylo nějak na houby, to ne. Všechno jde s dobou a věci se mění...hold kostka nad ledem je dnes standard.
Jinak jsi tady kdysi zmiňoval pořad s mikrofonem za hokejem... neskutečně nadupaná záležitost. Člověk seděl a ohryzaval magnetak, prostě ta atmosféra se na tebe valila i z rádia.
 
18.03.2020, 19:31
 
Na youtube:

FENOMÉN VSETÍN: Zlato pro nováčka (Barus, Jenáček, T. Zetek)
 
Rst | Vsetín
18.03.2020, 19:21
 
Jockyy:
A všimni si, že tam ANI JEDNOMU divákovi nechybí kostka nad ledem, poťapaný moderátor, bizarní maskot a dívky natřásající rodidly.
 
Rst | Vsetín
18.03.2020, 19:16
 
Akce s hlavou a PATOU!
 
Ale proboha lidi, žijeme v kapitalismu. To se tu přece kdysi chtělo, ne? Pokud smlouva takový "vyhazov" nevylučuje, pak smůla.
Nevidím důvod, proč by to u hokejek mělo být jiné, než u běžnýho zaměstnance fabriky. I tam je až neuvěřitelná naivita spousty lidí, kteří mají pocit, že pracovní smlouva "na dobu neurčitou" je nějak chrání. Nikoli. Když tě budou chtít vyrazit, stejně poletíš. Buď dnes po "dohodě", nebo ti vysvětlí, že když se budeš cukat, tak se udělají tři vytýkací dopisy (a vytknout se dá komukoli cokoli) a poletíš do měsíce (to se stíhá) za neplnění pracovních povinností, za což tě na UP sice zaregistrují, ale neuvidíš ani korunu.

Pro ace81 - v jedný velký a známý společnosti (12h směnnost) jsem zažil tuto situaci. Firma provozovala autobusy pro lidi ze širokého okolí a chtěla upustit přebytek lidí cestou nejmenšího odporu, takže ty busy zrušila. Jedna dělnice se šla zeptat do kanclu, jak se teda dostane do práce, načež jí kancelářská odkázala na jízdní řád. "Dobrý, ale o víkendu k nám žádný autobusy nejezdí" opáčila, načež kancelářská řekla "Tak v tom případě..." a položila před ní dohodu. Blbka podepsala. Takže holka se jen šla zeptat do kanclu jak má o víkendech jezdit do práce a z kanclu vylezla s výpovědí.

To je život. Takhle to funguje. Nevidím důvod, proč by hokejky nemohly žít v realitě. Jsi schopnej a umíš si něco individuálně domluvit/vyřvat? Tvůj bonus. Jestli ne, buď v odborech a nebo smolec...
Dneska byl někde článek, jak jakási firma navázaná na automotive vyhodila 400 agenturních.

Tady lidi podporují klub, nechtějí vracet prachy za permice a tak by teď už zbytečné hokejky taky mohly být solidární a nezatěžovat rozpočet. Nebo oni umí i něco jinýho, pro klub užitečnýho v týhle chvíli? Pak se jistě domluví...
 
Rst | Vsetín
18.03.2020, 19:14
 
Jockyy:
Jj, je to pecka. Baví mě to asi 100x víc než Liberec - Hradec.
To Košice - Jihlava bylo ještě nabušenější (jmény).
Překvápko je, že se na to fakt dá dívat. Ba co víc, je to moc dobré! Atmosféra výborná!
Současnost z toho nevychází nějak napřed. V hledišti už vůbec ne.

... se to krásně pojí třeba k videu s tím Husou a Laďou Maršalíkem.. (pana Vránu znám jen z oběžníků na nástěnce vedle kamrlíku Ivana Tesaříka, kde byl vždy jen jeho podpis pod nějakým vzkazem).
Jak byly ty soutěže nadupané, fakt se vůbec, ale vůbec nedivím, že náš bavil i ten "bl bý" krajáč. Jasně, pak přišli ti Vodákové, Stuchlíkové, Peciválové, ligáči z Gottwaldová, posunuli to zase výš, ale třeba ten Valchař (14 ) s Husičkou (20 ), k nim Kappel (7 ), to v dobách před 86-87 byla taky radost pohledět. Navíc jak se nepřestupovalo, hráli ti hráči pospolu i několik let v kuse a fakt to prostě bylo dobré! Smajlík Akce s hlavou a pátou (u Husičky doslova, měl takovou efektní a někdy efektivní parádičku, kdy si pustil puk mezi nohy a patičkou si ho příkop ul, zimák na to vždycky čekal, kdy a jestli to udělá), akce naslepo atd.
No a když pak šli po gumě od rolby do šaten (nyní posilovna), to byl taky zážitek, že jo. Smajlík
 
18.03.2020, 19:06
 
Aspoň vidíte DT v plné kráse. A teď obhájci rychle nástup....
 
18.03.2020, 18:58
 
Reakce na ace81: Ty jsi pes obranář, chtěl bych tě vidět...
Podle toho, co mi tu píšeš, je to hotová věc. Tys ty vsetínské výpovědi četl.
 
ace81 | Vsetín
18.03.2020, 18:51
 
Reakce na nový_z: "Obrátili se na mě někteří hráči prvol...
Ty jsi pes obranář, chtěl bych tě vidět jak by jsi se tvářil kdyby tě zaměstnavatel vyhodil před ukončením platné smlouvy s výmluvou na coronavirus.
 
18.03.2020, 18:28
 
odkaz
odkaz
odkaz
Jestli jsme skutečně my ten "jeden prvoligový klub" z rozhovoru se Zbořilem, jak tady někteří naznačují, tzn. že naše vedení proaktivně jako první klub z celé ligy využívá ustanovení ve smlouvě, tak si myslím, že to je nedůstojné našeho klubu Smajlík
 
18.03.2020, 18:11
 
"Obrátili se na mě někteří hráči prvoligového Vsetína, že se v nejbližší době chystají převzít výpověď smlouvy..."
V nejbližší době se chystají převzít výpověď smlouvy... - to je tak neurčité (nejbližší doba může být měsíc, dva, výpověď nemusí být "na hodinu" ale třeba k určitému datu), že se divím, že to šéf hráčské asociace vůbec vypustil z huby. No a že to tady nějaký "frajer" použije vytržené z kontextu (v Hradci už tu výpověď hráči na rozdíl od těch vsetínských obdrželi), to je tu od podobných "fandů" taková klasika.
 
18.03.2020, 17:38
 
To je přesně ono, už to začíná.

Platit měsíc a půl hráče, když se nehraje, a když prostě nejsou peníze kvůli zrušenému play-off, je z ekonomického hlediska, čistě vzato, nesmysl, i když se samozřejmě můžeme bavit o férovosti, či neférovosti něčeho takového.

Hráči to samozřejmě vidí jinak, ale říká se tomu trh, jehož rovnováhu určuje nabídka a poptávka, čili bude-li na tom většina klubů globálně mizerně, jako, že nejspíše bude, budou muset jít i hráči dolů s požadavky, aby je vůbec někdo zaměstnal
 
romanfrajer | VHK Vsetín
18.03.2020, 17:30
 
Prezident výkonného výboru České asociace hokejistů Libor Zbořil: Kolik takových případů řešíte?
Obrátili se na mě někteří hráči prvoligového Vsetína, že se v nejbližší době chystají převzít výpověď smlouvy...
 
18.03.2020, 17:29
 
Co mě k tomu vede?

Jednoduše nebudou peníze, páč bude těžká ekonomická krize, už to tady kdosi psal, stačí, když přestanou vyrábět automobilky, stačí, když budou všichni měsíc v karanténě, a nemocenská zruinuje stát, i zaměstnavatele, zdraží potraviny, do toho nesplacené hypotéky...

Epidemie má jistě i své zdravotní aspekty, ale fatální bude bude především její dopad na ekonomiku.

Přemrštěné platy sportovních hvězd jsou, dle mého, ale mohu se mýlit, samozřejmě, minulostí, ale dotkne se se to samozřejmě i nižších pater profesionálního sportu, pokud vůbec nějaký bude.

Takže, plácněme, solidní platy v extrapralese budou třeba na poloviční úrovni jak teď a hráči budou za to vděční.

Ale možná se žádný extraprales už ani nemusí hrát, stačí, když televize bude pořád dokola pouštět staré záznamy...

 
18.03.2020, 17:13
 
Rst a VSH: díky za tip. Právě sleduju zápas Trenčín - Plzeň. Fakt dobrý hokej a atmosféra. Co hráč to pojem, hlavně na straně Slováků. Mimochodem v sestavě Plzně Jiří Jonák. Pokud se nepletu otec našeho Vítě Jonaka. Je paráda, že v této okurce pusti takové matche z historie.
 
18.03.2020, 17:11
 
Tak DT už úřaduje. Co na to hráči?
 
Cromwel | Holešov 1
18.03.2020, 17:02
 
Setteinz- zajímavá úvaha,rozvedeš to trochu??docela mne zajímá proč si to myslíš... ptám se normálně,bez jakéhokoliv ironie.. dík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.