Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-24" |  vypnout filtr
 
 
24.03.2020, 21:51
 
Reakce na Rst: ... a hned následující zápas spadly v Ame...
24 jí ještě není, ale kočka to je... Smajlík
odkaz
 
24.03.2020, 20:06
 
No přesně, aby vůbec nějaká sezóna v září začala!
 
24.03.2020, 20:05
 
odkaz
Zábranský nejen o Vsetínu a Spartě
 
24.03.2020, 18:18
 
Endala ne. Toho fakt nemusím. Ať jde pomoc do HB. Smajlík
 
V klidu, to se přežije. *Vždycky* se to přežilo Smajlík
 
24.03.2020, 15:56
 
Reakce na Maceto: Tak na trhu jsou zajímavý hráči Endál,...
Prozatím bych se omezil na přání vidět vůbec ten zelenožlutý dres.
 
24.03.2020, 14:58
 
Tak na trhu jsou zajímavý hráči Endál,Račuk,Stloukal,Schaus. Tak snad někoho uvidíme v zeleno-žlutém dresu
 
 
Reakce na Rst: jj, vyhráli to "za prase". Dopitův prosl...
Mohl bych bližší info ohledně toho proslovu? Díky Smajlík jinak mě baví číst tyhle osobní zkušenosti z tehdejší mistrovské éry, jež jsou mladší veřejnosti neznámé Smajlík jen houšť Smajlík
 
 
Kantormoraolomouc | Olomouc
24.03.2020, 09:24
 
Nezapomenutelný zápas Zlín: Vsetín, stávka hráčů v NHl. Vsetín hrál ve Zlíně v modrobílých dresech. Bitka mezi Kleslou a už nevím s kým. Chtěl bych se zeptat, kde je ten dlouhovlasej bubeník, který bubnoval ve vsetínském kotli. Bubnuje ještě?
Moc mě mrzí, že Dopita odešel z olomouckèho hokeje, ale zase trénuje ve Vsetíně. Je zde spiusta hráčů, kteří hráli za Olomouc a naopak. Vsetín i Olomouc mají mnoho společného. Moc by mě zajímalo,jak to bylo s vyloučením Vsetína a s prodejem etraligy z Olomouce do Karlových Varů. Moc si přeju, aby se Vsetín dostal do extraligy. Jsu rád,že Dopi trénuje Vsetín.
 
24.03.2020, 08:35
 
Tesil hrát neskutečné play off... ještě bych vyzvedl Tomajka, naprosto top hráč! A Dopita, tam není třeba komentáře, to byla jízda!
 
24.03.2020, 08:33
 
Když už se tu vzpomínají jména ve slavných časech, v jednom utkání, tuším v televizním s ČB, se mihl jako brankářská dvojka i Pepa Koňařík, a v několika zápasech se jako dvojka objevil i Lucák, dlouholetá třinecká opora
 
Rst | Vsetín
24.03.2020, 08:24
 
... a hned následující zápas spadly v Americe ty dvě chalupy.

... a na Vsetíně povstali noví bojovníci.

... a 01/02 je má velká srdcovka.

... priznejme si, že hlásit se ke Vsetínu v tom období, které jsme právě zkoukli v bedně a bylo to moc pěkné, byla ta nejjednodušší věc na světě. Nic jednoduššího neexistovalo.

... jak nám lezl na nervy ten (estébák) Kutač z Čeladné, co se jezdil producírovat před kamery vždy když přijela televize...ASTERISK:
Mně to hlava nebrala, že tu přišli takoví hráči, jako byl Krayzel a Burger během sezóny. Bez nich by to možná nevyšlo(?), byli fantastičtí. Pardavý Dopita Tomajko, složená z toho nejlepšího, co tu zbylo v létě 99 (jen Pardavý přišel), tak ti nás táhnuli jak lokomotiva 2 roky, to bylo neskutečné. Ale ta velikost Dopity, s ním vyrostli všichni. Když byl Pardavý s Tomajkem zranění, hrál s Paroubkem a Krayzlem pár zápasů. A oni posbírali bodů jak máku s ním. To byly hokeje jak řemen. Lipanský - to byl zase takový borec, srdečný, přirostl mi k srdci, strašně se k nám znal, pamatuju pěknou manželku že měl a maličkou dcerku Vikinku, to ona měla tehdy 3 roky, tak teď to musí být třeba 24letá kočka..
A ta obrana, tam už nebyl omyl, ale hráči jako Nedoma, Štrbák, spolehliví, výborní. Hele ale na Štrbáka, to si taky pamatuju, jak rozežranci nadávali i na něj a nebyl jim dost dobrý.
S tím Kladno - Olomouc to říkali už při tom zápase, Neliba ho sepsul už na střídačce, že to prodal. A jj, že ten Čech z Olomouce byl všehoshopný...
Ono jak to vypadá ideálně... Já si pamatuju, jak lidi do toho Čavara jebali, nejen do něj, krom Dopity do celého mančaftu. To bylo právě v 01/02 pěkné, že tito trotlové zmizeli.
Po titulu za námi přišel slavit Honza Neliba, on to byl velký společník, zábavný, a snesl jako kůň, no a pak přišel i Honza Srdce a vzal s sebou Sochora. A my už tak pospávali, jak jsme byli unavení a přiopilí, a najednou Srdce ve dveřích, tak se to zas rozburácelo, že hospůdka málem spadla. A my na něj, koho to přivedl. A on "to je Honza Sochor." A T.V. na toho Honzu Sochora "Sochore, sedni si, co si dáš?, dáme paňáka?", což bylo komické, jak mu říkal příjmením. Zdá se mi, že měl ruku v sádře.. A Srdce se tam rozpovídal právě, tam zase nosil tácy rumů, to byla komedie...
No ale já byl nejvíc rád za toho Kameše. Jak zavřel huby dementům, co na něm nenechali nit suchou.
A to čtvrtfinále se Zlínem, co předváděl Koštuřík, tak to byla taky komedie. Zlín měl dle něj lepšího gólmana (Hudáček?), obranu i útok, vymyslel si i fanoušky 😁, no a stejně jsme jim naložili. Ale tehdy to byla nejvyrovnanější série se Zlínem, náročnější než ty 2 finále, hokeje nadoraz, Zlín fakt výborný mančaft.
Pěkné to bylo teda, škoda že asi nemají kvalitní záznam z 94/95. Přece jen, 94/95 byla ještě výš.
Ale krása. 20 let uběhlo jak voda...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.