Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-29" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 17:48
 
A opět: pro nás bylo vidět Beránka v našem dresu zase něco jako z říše snů; fakt nebylo normální, co se tady tehdy dělo. Pro lidi, co to tu objevili až se zž, normálka.
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 17:36
 
ASTERISK:
Dobrý příspěvek, ale Pepa Beránek mi přišel ne na hraně, ale výborný NHL hráč.
Znovu k Husovi, jak mluvil zajímavě o těch centrech. Já měl od MS 93 Beránka jako centra. A výborného centra, na tom MS byl náš suveréně nejlepší hráč. A když jsem jej tu poprvé spatřil - ještě se nevědělo, že tu jde, takže jsem to rozhlásil, aniž by mi někdo věřil, až po chvíli se to potvrdilo, tak od první chvíle, neboť tehdy jsem byl trenérem největším (!! Smajlík ), už jsem si v duchu maloval, kam s ním. Spíš jsem si říkal, kdo z centrů Vlach, Galkin, Stantien po jeho příchodu nebude centrem. A marná sláva, ti trenéři skuteční tam nestojí na té střídačce nadarmo, dát Huga (Beryho, Pepka) na křídlo první lajny k Vlachovi a Tomkovi mě vůbec(!) nenapadlo. 30 - 94 - 17 - moje Number One lajna!
Díky za vše!!!
(Kartičky NHL jsem nějak zvlášť nesbíral, nehonil se za nimi, ale Beránka coby ROOKIE 1990-1991 v dresu Edmontonu, to si pamatuju, že jsem měl Smajlík )
 
29.03.2020, 16:26
 
Asterisk: no RZ byl v té době schopný nabídnout těm hráčům podobné finanční podmínky jaké měli za mořem. Mluvil o tom třeba Pavel Patera zde: odkaz
Domnívám se, že je to dnes pro českou elh sci-fi. Hráči jdou za lepším jak finančně tak hokejově do lig, které jsi jmenoval. Jelikož dnes chybí kvalitní mladí a je to nastavené tak, že je kvůli tabulkám výhodnější vzít průměrného cizince než Čecha, tak to jsou další příčiny toho, že ELH už není tam, kde bývala...
 
29.03.2020, 15:08
 
Pepek byl jednoznacne nejlepsi hrac pohybujicich se v Cesku z tech, co byli tzv. “na hrane”. Zkratka hraci herni kvalitou a moralkou absolutni svetova spicka, co se jim ale nepovedlo urvat dlouhodoby a odpovidajici kontrakt za morem. Kazdy z takovych hracu na to reagoval jinak: nekdo si to nakonec pracovitosti a stestim (pravidlo byt na spravnem miste ve spravnou dobu) a obrovskou trpelivosti nakonec vybojoval. Priklad? - Elias. Jini slevili jenom aby se nejak udrzeli (ty jmenovat nebudu). A jini se sebou nenechali smykat a nechat se furt preskakovat kdejakym trotlem od Toronta co nebyl lepsi, ale krome anglicky znejiciho jmena treba byl vzastupovany lepsi agenturou.... Pepa byl prave tim prikladem hrace, co mu musel byt zdejsi led i kdyz ve skutecnosti vetsi nez za morem, maly.
Ale tim ze tu byli RZ a spol, co jeden sypal a ostatni museli taky, protoze jinak by jim Vsetin ufrnknul moc, tak tyhle hranare spolehlive odebirala extraliga, Tehdy nejlepsi liga na svete mimo zamori. A diky tomuhle efektu jsme vsichni zrali a mlaskali s mastnyma hubama nad korytem plnym svetovych titulu s moucnickem z Nagana... Dnes je to jinak. Jsme pristipkari, liga zchudla. A ty hranare dneska odsava KHL, svycarsko, skandinavie, .... A odsava i to lepsi z nasi ligy. To tehdy nebylo.
 
zaka23 | Olomouc
29.03.2020, 14:56
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá dres Romana Čechmánka na prodej. Případné nabídky pište na mail zavadiljakub23@gmail.com. Předem děkuji za odpověď 🙂
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 13:58
 
Luboš P.:
Jak jsi dával o těch moderních arénách bez kouzla, bez ducha.
Tak ještě k tomu dodám, že nepřestěhovat se Třinec do té nové stavby, tak má min. o jeden, možná však i o dva tituly víc.
O Karlových Varech, kde brali v té staré plechovce titul, škoda mluvit, v tom novém divadle nic moc.
A o titul víc by měla i Slavia!, která nehnat se za vlastně nevím čím, hurá do Hušákovy stavby kvůli jednomu jedinému zápasu, tomu rozhodujícímu, GT by v 04 dala, mmch dnes na čt sport - pro masochisty 😁
Pro mě zatím nejlepší hokeje z těch starých Kladno - Olomouc a Zlín - Vsetín.
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 10:51
 
Ještě k Husovi jak vyzdvihoval Beránka:
Beránek na podzim 94 pro mě nejlepší hráč, jaký tu kdy hrál a největší podíl na jízdě 94/95.
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 09:35
 
Vajdik:
Na kktiny k ničemu dobré, jenom v hlavě zavazí, to jo. Na historii ani ne, to jsou tu jiní machři.

Co se Olomouce týče, nevím, vše je možné, ale IMHO jak do toho v 93/94 šlápli, už si na příp. Olomouc nevzpomněl. (A v 93/94 jsme v přáteláku budoucím mistrům(!) extraligy naložili coby účastník 1. národní ranec: pamatuju, IMHO 8:0, ale nevím 100% )

Mmch:
To už bychom teďka počítám čekali na Přerov. S Litkama dobré, ale Přerova jsem stále přežrán. Fuj.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.