Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-31" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
31.03.2020, 20:46
 
MISTŘI!!!
 
Rst | Vsetín
31.03.2020, 20:46
 
co je hen ten mělo být
 
Rst | Vsetín
31.03.2020, 20:45
 
Böhse Onkelz:
Na to konto mi říkal kámoš, že mu říkal kumpán, co je jen ten překupník, že tehdy koupil lupeny a jal se je prodávat před Lapačem. A blížila se pátá a furt se prodávalo. A že šel několikrát k okýnku zeptati se, kdy už bude vyprodáno. A paní mu pokaždé jen suše odvětila: ,,To se vleze, to se vleze."
 
Flasar | SFAKZZ
31.03.2020, 11:45
 
Reakce na MYKY: Slyšel jsem, že bude trénovat vosa....
S Raděvičem ...už chladí vodku v náhonu.
 
31.03.2020, 11:26
 
DíkZaTuVzpomínku-promin,jsem hloupý...

 
Reakce na FrankZ: DíkZaTuVzpomínku-prosím tě,vysvětli l...
Promiň, ale nemohu za to, že nejsi schopen chápat význam psaného, ale tedy pro jednou polopaticky:
Asi reaguješ na část "... a *DNES* Dopita trenér skutečně není." (celé je to jen kousek níže). Myšleno to bylo takto - Dopita tu *BYL* trenérem, jenže se s ním vedení rozešlo a tudíž *DNES* trenér není. Třeba si dá volno, ale po tu dobu trenér není. Třeba už jedná o novém fleku a bude trenérem o zítřka, ale *DNES* jím NENÍ Smajlík
Tedy jak píšu - jeho kritici se dočkali a Dopita *DNES* není trenér... Chce to umět číst a chápat trochu sarkasmus a nadsázku...
 
31.03.2020, 09:56
 
Jinak to byl tenkrát velký pátek,mačkání v rožku,pod bundou 2 flašky bohemky,hrozná nasranost při Štraubově golu z ofsidu,pak neskutečná radost..To se už nikdy nevrátí.Bavil jsem časem s Husičkou,že byli s Furmánkem(?)v Kopřivnici sousedi.Že,když to viděl zpětně v tv tak se moc omlouval.
 
31.03.2020, 09:38
 

DíkZaTuVzpomínku-prosím tě,vysvětli lajkovi jako jsem já,jak se pozná ,že Dopita(Stavjana,Venera,Jenáček atd) nejsou treneři.Dle tebe Valášek,Tabara,Venkrbec byli treneři?Nemyslím to ironicky,velmi rád se poučím.Díky

 
BohseOnkel | Ohrada
31.03.2020, 09:21
 
Vyprodáno? vytiskni další lístky Smajlík Smajlík Smajlík

odkaz

Pěkný článek o Vsetínu
 
Rst | Vsetín
31.03.2020, 09:14
 
Jak tu někdo vzpomínal Lešku, že s náma padal jak hruška. A Srdce jak říkal, že toho bl ba musí po ledě nosit jak mimino, že je vždycky z toho strašně nadřený, ale aby nešel ven, nosit ho po ledě musí.
Tak teď včera šel v retrozápasech Litvínov - Zlín, asi 5 minut jsem dal, on ten pitomec spadnul, i když jel na bully, fakt neskutečný ventil. Kotrla šel samozřejmě ven, asi nevěděl, že ho má nosit i na bully.
Mmch škoda, že jsme tehdy v 04-05 nešli z 8. fleku do 1/4finále, ten Zlín bychom tehdy dali, všichni jsme tehdy o tom byli přesvědčeni. Ještě teď mě trochu mrzí, že Čechmánek coby manažer tehdy poslal Biegla na operaci, sám se zranil, a tak proti těm esům NHL nastupovali Plšek, Žigárdy a Masný, což bylo šílené a nabrali jsme velkou ztrátu. Jinak ale krásná sezóna a Klesla a spol. ty švadleny aspoň pěkně zbili.

Dnes výročí(?)
25.
Díky všem! Bylo to úžasné!
 
Jsou plně (u)spokojeni, neb měli recht a *DNES* Dopita trenér skutečně není. To o těch vybitejch hodinách a čase nechám jinýmu...
 
31.03.2020, 00:17
 
Reakce na Plha: Mám dotaz: kde jsou všichni ti mudrlanti...
na úřadu práce jako celý život Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.