Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-18" |  vypnout filtr
 
18.04.2020, 19:42
 
Majkl111 - musim s tebou maximalne souhlasit. Hokej je zamestnani a JD slozenky hracum neplatí... Ja kdyz hledam praci, tak u zaměstnavatele který ma pevné zázemí, pak jak je solventní... a jestli tam bude stát JD, nebo Vosa, Vlach, Bobo, Stavjana, ... všichni tito hráči Vsetínské historie musí mit respekt na střídačce u hráčů, kteří hrají první národní a nejsou to ve většině nejaci TOP hraci...bo ti do první narodni jaxi nechodi. Ti jsou v ELH.
 
18.04.2020, 19:26
 
To VSH: nedělej z JD trenerskeho boha. Fakt si myslíš, že hráči řeší jestli bude JD nebo třeba RS? O tom to fakt není a změnu to chtělo
 
Cromwel | Holešov 1
18.04.2020, 19:24
 
Tak já jakožto jedinec neuznávající kult osobnosti (nic proti Jirkovi) jednoznačně souhlasím se vzpomínkou..
 
Ale s tím já souhlasím...
1) To co jsem uvedl *byl* těhotný obrázek. Skutečně nevidím do klubů a jejich financování, takže to byl jen nástřel. A ano - nástřel kterému věřím, neb Šumperk znám. Měl jsem od tamtud v mládí děvče. Krásná, velká, drsná to samice Smajlík , ostatně tamní horalé tací jsou... ale se vší úctou k Šumperku - jinak je to p*del zakopaná...
2) V květnu všichni uvidíme potoky slz odevšad, takové, že i na kánoi by ses po nich projel. Bude se brečet nejen v první národní, nejen v hokeji, ale ve sportu jako celku...
3) Jo, nemám výhrad. Se udělá "CoronaVýluka" a odpíská se ročník. Když to znají (z jiných důvodů) v NHL, proč ne tu...
 
VSH | Jedině VSETÍN
18.04.2020, 16:35
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Chtěl jsem si to odpustit, a...
Jsi si jisty, ze ma VS silnejsi sponzory + platy o 25-40% jinde ?
V kvetnu uvidis ten potok slz od vsech vedeni, v lize kdyz to dobre dopadne tak 16 tymu, kdyz blbe tak 12 tymu.
A dokud nebudou uvolnene navstevy aspon nad aspon 3000 lidi tak neprodas ani permici, natoz lupen, tudiz v zari to ukonci dalsi.
 
Chtěl jsem si to odpustit, ale když vidím tohle zbožšťování jednotlivce, tak mi to prostě nedá...

O tom, zda bude, nebo nebude hráč pokračovat, rozhodne v drtivé většině případů to pravé, lidské, sobecké a hlavně racionální uvažování. "Je klub sportovně na výši (nezakopu se v nějaký díře), má vysoké ambice (chci být vidět) a zaplatí mi slušný prachy? (dělám to pro prachy)".
(Ne)přítomnost nějakýho Dopity má argumentační váhu pouze u pár jedinců - a to ještě v případě že mají adekvátní konkurenční nabídku.

Dám "těhotný obrázek"...tedy pregnantní ilustraci...řekněme příklad.
Dopita půjde dělat trenéra k sobě domů a osloví tyto své obdivovatele, kterým nabídne smlouvu. Obdivovatel však dostal nabídku i od nás a tak je porovná a zjistí, že: Šumperk bude mít kádr, se kterým bude úspěšně s vypětím všech sil atakovat max. střed ligové tabulky, Vsetín má stále silnější sponzory, potenciál na postup a nabízí +25-40% peněz navíc.
"Co si zvolíš Kartágo"... Smajlík Smajlík Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
18.04.2020, 14:47
 
Reakce na Vajdik: Tak zaklad je trenérské duo, které by ...
Po odvolani JD maji nekteri hraci problem zda zde maji nebo nemaji pokracovat, bez JD.
Novy trener v nedohlednu + nove prichozi hraci kdyz nevi kdo to povede, tak se nehrnou.
JD byl znacka kvality a osobnosti.
Vypada to na pekny pruser.
 
18.04.2020, 09:39
 
Tak zaklad je trenérské duo, které by si melo do složení tymu neco rict. Proto doufam, ze do konce dubna trener bude vybrán...a od kvetna zacnou nejake pohyby v kadru. Z letosniho doufam v udrzeni Brizky, Kuchardy, Vlacha, Jonaka, Pechance, Tůmy, Vitka, Šilhavého. Takze 50% útoku snad zustane zachovano. S obranou nevim..Slove chce jit do ELH (ale nevim zda na ni v pozici obránce ma...), Hunkes asi i kvůli penezum nezůstane, Drtina je otazka zda je důvod aby pokracoval. Kdo tedy asi zustane: Teper, snad Smetana, bohuzel Jerabek, Dudas snad bude zdravotne ok, Kudelka taky zapadl...tak snad alespon půlku beku udrzime. No a v brance...minuly rok to bylo takove průměrné u obou..pokud chceme jit vyse, je treba golman na hranici ELH. Coz ani Gaba ani Blaha nejsou.. Jinak zase rad prispeju do kasy klubu za listky a suvenyru..minulou sezonu to bylo okolo peti tisic...k
 
18.04.2020, 08:13
 
Za humny už mají jasno
odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.