Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-23" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
23.04.2020, 21:22
 
Řezo, to je nádhera.
 
Rst | Vsetín
23.04.2020, 21:19
 
Řezo, přečti chlapci mé pojednání:
Nazdar kamaráde, tady Rosťa. Věz, že zelenožlutým uměl fandit každý! Byla to ta nejjednodušší věc na světě. Nalepilo se na to strašně moc lidí, kteří při prvních neúspěších zmizeli tak rychle, jak se zničehonic objevili.
Tady ti chlapi v modrých dresech, to byli skuteční HRDINOVÉ! Na ty jsme byli my věrní fanoušci Vsetína, kteří by za Vsetín dýchali, mezi něž řadím i Tvého tátu, právem pyšní.
Oni v podstatě jako úplní outsideři (Řezo, čte se to autsajdři 😁 ), vyhráli baráž proti Ústí, které bylo jednoznačný favorit, hokejová veřejnost, odborníci a všemožní experti na hokej byli na jejich straně. Nebylo to jako dnes, kdy Vsetín je médii vyzdvihován, novináři mu jdou spíše na ruku. Tehdy bylo všechno jinak. Bylo to PROTI VŠEM!!!
A naši chlapci všechny teorie postavili na hlavu a vyhráli tu zatracenou baráž, kterou vyhrát je těžší než obhájit titul.
A navíc vidím, že máš hrát ten báječný a parádní stigahokej, který já stále (spolu se stolním fotbalem pružinovým i cvrnkacím, i ten basket je výborný) považuju za nejlepší hru na světě, s takovými plejery, pokud dobře vidím, Sasu Hovi, Hrabal, Luboš Rob, Roman Stantien, Lukáš Duba a Tomáš Demel, což jsou velcí hrdinové.
Co já bych za stigahokej s takovými hráči v Tvém věku dal(?)
Popros tátu, ať jednomu z těch hrdinů namaluje žluté tkaničky a bude to dokonalé!
 
Reza | VSETÍN
23.04.2020, 19:50
 
odkaz Zdar ogaři,jestli tu je někdo co jste to hráli ,tož bych potřeboval sehnat zelenožluté panáky ,jelikož junior se mnou nechce hrát ,že naši nejsu svetlo-tmavo modří a jak mu to mám vysvětlit,že jsme chvilu byli aj modři...
 
23.04.2020, 17:51
 
Jihlava taky zveřejnila dost jmen
 
23.04.2020, 17:15
 
Kdo by tak mohl v nové sezóně vyčuhovat?

Kolín?

Vrchlabí?

Zatím nejvíc hráčů podepsaných hráčů přiznala, tuším, Slavia, a to celých devět.
 
Jeho bych se nebál. Pán v červeném svetru zažil pět minut slávy a na moment mírně zdvihl preference ČSSD, aby je teď, každým svým slovem potápěl hloub a hloub. Lidi už ten hadr na hubě sejří, stejně jako další omezovačky. "Naštěstí" je velmistr Babiš jiná korouhvička, ten už pozvolna otáčí směrem kam fouká a rudosvetřík bude nejprve odsunut, aby následně dovedl ČSSD do zapomnění. Je to sice škoda, strana která by hájila "běžný pracující lid" (zní to sice hrozně, ale tak-nějak to je) je sice potřeba, bohužel dnešní ČSSD takovou stranou už dávno není.

Pardon za elaborát, vím že stačilo napsat "Hamáčka bych se nebál"... Smajlík
A pokud město kálí na své rodinné zlato, inu...je potřeba zvolit jiné město Smajlík
 
23.04.2020, 15:58
 
Vajdík: to by bylo pěkné, ale moc z toho zřejmě pravda nebude:(.. Bohužel pán v červeném svetru ve vládě chce produžovat nouzový stav a chce dál omezovat. Takže já chápu, že se vedení obává, že by to mohlo být bez díváků... Město se k tomu chová tak, že se otáčí zády a nezajímá je to!
 
PavelMikel | Vsetín
23.04.2020, 15:15
 
Tým jako motor bude
 
pavelmikel | Vsetín
23.04.2020, 15:15
 
Vajdik to zní parádně škoda že si netrefil takřka nic Smajlík
 
J77
23.04.2020, 15:12
 
Pan Tobola i Srdínko mají prima roušky. budou takové i ve fanshopu?
 
23.04.2020, 13:38
 
Ace81-ja taky nepředpokládám ze kadr bude stat na Vitkovi, Silhavem a Sachrovi...ale ze zustane Blaha (davam prednost pred Gabou), Brizka, Kucharda, Vlach, Dosty, Tůma, Teper, Smetana, Dudas, Kudelka..a v konkurenci prvni ligy na tom budeme pořád dost dobre..urcite nebudeme na urovni Kadane, Usti, Benatek, Trebice..a těchto stik prvni ligy..ale budeme po boku Kladna, Prerova, Jihlavy v TOP 4... Bude taky zalezet kolik týmů se přihlásí v květnu do souteze a jaky se zvolí formát. Ale jak jsem uz psal...pokud se vse rozběhne jak ma...diváci daji tech 25% rozpoctu, pomuze město a firma ROBE, tak verim ze letos ten sen může byt realitou, jelikoz nahoru moc týmu chtít nebude a favorit c.1 jako byl minulý rok jak s finančním tak hracskym kadrem nebude!!!
 
ace81 | Vsetín
23.04.2020, 11:44
 
Reakce na Vajdik: Tak Radim je rozumny manazer, který to...
Když se budeš motat okolo 8-10 místa tak nepřijdou výherní diváci a ty extra peníze nebudou.Takže co ušetříš na kádru,to ztratíš v návštěvnosti.Jsou to spojité nádoby. Skalní přijdou vždy, ale těch je tak 1000-1200, tu návštěvu navíc(peníze), dělají výsledky a na to potřebuješ kvalitní kádr.
 
23.04.2020, 08:45
 
Tak Radim je rozumny manazer, který to na zacatku sezony jako vetsina rozumných neprestreli!!! Takze se udela kostra a pokud vse pujde dobre, ocekavam az v prubehu sezony prichody lepsich, rozdilovych hráčů. Bude tomu tak urcite vsude a jelikoz kluby budou opatrne...rijen listopad se rozbehne za dobré situace trh s volnými hráči ci výměny. Letos to bude i asi o tom, ze do ELH se nikomu moc chtit nebude a jeste tak aby na nas nezbyl ten černý petr :-) Jinak Kladno ma asi pet hráčů...a jihlava podepisuje furt ty stejne..mirne za svym zenitem hrace. Chomutov, o tom se slehla zem. Takze kliiid a letos kdy tomu nikdo věřit nebude, ty sance jsou větší jako loni!!!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.