Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-26" |  vypnout filtr
 
123>
Gerard | Vsetín
26.04.2020, 23:45
 
Rst: já se bojím, že bez diváků. Je skoro jisto jisté, že v Itálii byla hlavním spouštěčem covidového průseru milánská Liga Mistrů hráčů Bergama a Valencie, v Anglii jejich nesmyslně neodložené dostihové závody apod. Pokud se nějakým zázrakem tento virus nepodaří "vypařit", dokázat léčit, nebo rychle najít vakcínu, tak je více-méně jasné, že stadióny jsou jeho ideálním místem k šíření. Všichni zde křičí, radují se, objímají, pijí z jedné štamprle apod. Smajlík , to je ideální cesta k rychlému volnému šíření. A chci věřit, že snad každý vidí co tato mrcha dokáže, když se rozjede nekontrolovaně. Sport a vsetínský hokej mám opravdu velice rád, ale jsou holt i důležitější věci na světě, než plné tribuny. Především zdraví a fungující zdravotnictví a ekonomika. Já letos budu opravdu rád, když se všechno rozjede alespoň bez diváků a budu se moct na sport podívat alespoň v telce, nebo na noťasu.
 
pavelmikel | Vsetín
26.04.2020, 23:42
 
Gerard : slušný a správný příspěvek.... Nemohli by jej otiskout na hlavní stránku? Smajlík především stran permic asi zatím nejlepší varianta podpory klubu.
 
Gerard | Vsetín
26.04.2020, 23:30
 
RST: s tím Srdcem a Jackem pěkný "příběh". Já jsem za Honzu Srdínka na střídačce opravdu rád. Při vší úctě k Jirkovi Dopitovi a jeho přínosu vsetínskému hokeji (za mě jednoznačně nejlepší hráč v žluto-zeleném dresu), tak typy lidí jako je Srdce, nebo jak na mě alespoň vždycky působil, jsou mi mnohem bližší.
Ten příběh dvou hráčů, kteří Ti nejvíce přirostli k srdci mi zase evokoval vzpomínku na tu naši, už jednou tady zmíněnou, debatu ze začátku 90-tých let, kdy jsme jako malí ogaři venku před barákem u kopačáku snili o tom, jak by bylo perfektní kdyby za Vsetín hrál nějaký Rosťa a Richard a Ty ses nakonec dočkal samotného Rostislava "největšího" Vlacha a já Ríše Šebestů Smajlík .
Co se týká Tepyho, tak pokud se jeho odchod definitivně potvrdí a vzhledem k jeho studiu vysoké školy v Ostravě, se dá i pochopit, tak mě tady bude chybět opravdu hodně. Výborný hráč, skromný kluk (teda aspoň tak působí, osobně ho neznám) a hlavně neskutečný bojovník. Ale takový je hokejový život, obzvlášť, když je před námi taková nejistá sezóna.

Co osobně ale nechápu je to, že když už se někdo dostane k informacím, které by měly zůstat tajné, tak, že je má nějaký důvod pouštět tady na diskuzi. Skoro každý má tady nějaký svůj dobrý zdroj, ale informace o příchodech a odchodech se takhle rozhodně nepouští. Neřeknu, když třeba někdo něco naznačí, obzvlášť, když je to zpráva pozitivní, ale takhle tady dopředu "vyblít" odchody je podpásovka jak pro ty dotyčné hráče, tak pro vedení, tak hlavně pro ty samotné "informátory".
 
26.04.2020, 23:24
 
Rst: muj nick Fan22, neznamena, ze jsem fanousek Jonyho, je to temer nahodne cislo Smajlík . Gerarde pekne jsi to napsal, souhlasim a podepisuji Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 23:18
 
Reakce na Gerard: Po delší době se opět zapojím do disku...
ale jinak.... jako bez diváků... (?) Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 23:16
 
Reakce na Gerard: Po delší době se opět zapojím do disku...
pěkný příspěvek, díky Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 23:09
 
Reakce na pavelmikel: Okvhk : bohužel neni tam jediný st...
tvl kdybych hledal problém "v malé angažovanosti hlavních sponzorů.... ", to bych se na to mohl vysrat v 78-81, sotva jsem začal... Smajlík Smajlík Smajlík
 
Gerard | Vsetín
26.04.2020, 23:03
 
Po delší době se opět zapojím do diskuze, protože toho brekotu a kritiky mi tady přijde až moc a nepřijde mi to důstojné fanouška Vsetínského hokeje.
Vždycky jsem si myslel, že pro Vsetíňáky (alespoň teda pro to zdravé jádro) je hokej něčím víc než jenom honbou za výhrami a úspěchy. Za ty dlouhé roky jsme si snad už zvykli, že některé sezóny jsou úspěšnější a některé zase slabší, některé bohatší a jiné zase chudší.
Řekl bych, že ta příští bude asi ta nejkomplikovanější a nejnepředpovídatelnější (delší slovo jsem snad nikdy nenapsal ;-) ) v historii. Nikdo pořádně neví jestli jeho klub dostane peníze od sponzorů, jestli získá nějakou náhradu od státu, od města, od svazu ..., nikdo ani neví kolik týmu skončí a nepřihlásí se do soutěže, nikdo neví jaký formát se bude hrát a jestli bude vůbec o co hrát. A co hlavně nikdo neví, je to, jestli se vůbec bude něco hrát (bojím se, že covid19 nám ještě rozhodně neřekl poslední slovo) a když se hrát bude, tak jestli budou moct být u toho diváci.
Ano, někdo může namítnout, že ve stejné situaci jsou všechny kluby, ale jak přesně poznamenal kolega z východního Berlína SzV, tak našeho týmu se ta nejistá situace ohledně diváků dotýká určitě nejvíce z celé Chance ligy. Touto nejistotou klub potencionálně nepřichází jenom o šestého hráče (i když už to třeba poslední sezónu nebylo to co to bejvávalo) a s tím spojenou psychickou výhodu, ale především o pořádný balík financí od největšího sponzora (fanouška).
Proto v této nejisté situaci naprosto chápu vedení, že se rozhodně nechce pouštět do žádných větších a unáhlených akcí. Jako správný hospodář se prostě musí postarat o to, aby klub tuto těžkou chvíli přežil v co nejlepší kondici.
Pokud se skutečně potvrdí všechny ty neoficiální podpisy do Poruby, tak tomu moc nerozumím a to především u tohoto klubu, který stojí na jednom člověku a jednom sponzorovi. Navíc když je to klub bez nějakých velkých ambicí a fanouškovské základny. Za mě to je v současné situaci dost velký hazard, ale je možné, že štěstí bude nakonec přát odvážným. Já jsem ale raději za rozumnější a opatrnější přístup.
Osobně jsem přesvědčený, že se liga nakonec hrát bude, ale obávám se, že spíše bez diváků. Navíc bych se vůbec nedivil, kdyby se extraliga minimálně na jednu, dvě sezóny uzavřela. Po sportovní stránce to určitě není správně, ale ekonomické důvody asi převládnou.
Od příštího ročníku tak nemám žádné velké očekávání, ale vzhledem k výše uvedenému mě to vůbec nemrzí. Ale i přesto, nebo spíše právě proto bych si nejraději koupil permanentku a klubu přispěl už dnes. Myslím si, že je ta nejsprávnější doba aby fanoušci, kterým na klubu opravdu záleží pomohli klubu již teď, když se ani neví jestli se bude vůbec něco hrát.

Přikláněl bych se proto k tomu, aby klub spustil pro opravdové srdcaře prodej "prémiových" permanentek na sezónu 2020/21 co nejdřív a to klidně s dodatkem, že koupí tohoto typu "prémiové" permanentky se její majitel vzdává jakékoliv případné náhrady pokud se sezóna nedohraje, bude bez diváků, nebo se vůbec nerozjede. Jednalo by se více-méně o určitý typ sponzorství s dárkem v podobě permanentky, tak aby se klub vyhnul nařčení ze spekulanství a případnému domáhání se vrácení peněz. V létě, až bude snad jasněji by se mohl rozjet prodej klasických permic pro opatrnější fanoušky. Chci věřit, že by se nás našlo vícero ochotných do klubu zainvestovat i v této nejisté situaci. A klidně ať tato "Prémiová" permanentka zůstane za cenu z minulé sezony. Snad by se našlo alespoň 500 věrných, ochotných pustit v průměru cca. pět tisíc (podle toho jestli na sezení, na stání apod.). S takhle jistými 2,5 milióny by se vedení určitě zase o kus líp plánovalo a možná i vyjednávalo s posilami, sponzory a městem.
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:42
 
Zase ale pokud ubyde trenérů na výletech, to by znamenalo, že tito se zjeví jako vždy opět až v play off, a tím pádem, tím pádem Smajlík ))) by výlety v ZČ by mohly opět po letech stát za to! Díky za info;
VSETÍN NAVŽDY!!!
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:30
 
Není.
 
pavelmikel | Vsetín
26.04.2020, 22:25
 
Okvhk : bohužel neni tam jediný strýček z Kačerova... Problém bych hledal v malé angažovanosti hlavních sponzorů.... Za mě se již dost pozdě zapojil trenér... především s výběrem hráčů, těžko mohli někoho přivést nebo udržet.. Každopádně Teper byl nejméně chybujicim progresivnim hráčem a to že podepsal Porubu asi není jen o tom, že to má blíž. Přeplatil nás autosalon...Tohodle hráče je škoda.
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:25
 
* u "dlouhý řetězec byl zkrácen (děkuji!! Smajlík ) byla jiz jen dvě srdicka ❤️❤️ 👍 (palec nahoru dodán nyní)
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:22
 
Vlastně nevím, proč panikaříte, jasně, už tím nežiju jako v 6-14 letech, ale přesto: jako Slováčka, Tepera, Jonáka, kteří, troufnu si říct, nikdy nebyli nějací rozdíloví ani nijak jinak vyčnívající (jasně, na Slováčka se fakt dobře dívalo, jak tehdy Vávra Podešva Slováček, ale golu minimum, tak pozdeji... Tepera to kdysi třikrát trefilo, krásný příběh kluka, který chtěl s hokejem skončit, aby nakonec postoupil do první narodni... a Jonák, ten se vrací domů)


Jinak Srdce Jenáček:
To musím pozdravit pana VT, který když kdysi dělal se mnou interview, tak na dotaz stran těch hráčů, co jsem nejvíce měl rád, jsem mu odpověděl, že nejvíc mi k srdci přirostli Srdínko a Jenáček. A oni teď budou stát na střídačce. Což mi přijde, když už teď tím fakt nežiju jako v dobách, jako jsem tím žil(kdy bych nechal za ně na ledě život a dýchal bych za ně), tak to mi přijde skutečně velmi - život předčí fantazii že jo.
No a ti dva tam budou stát a vemena budou čekat na první pochybení - přijde mi to úžasné a děkuji, že jsem fanátem zrovna takového neobvyklého klubu! ( Srdínko Jenáček 😁😁🤩❤ʊ (dlouhý řetězec byl zkrácen) )
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:03
 
Jonáků
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:02
 
Sorry, ale..:
No a kdybychom hráli (jakože věřím, že nebudeme), dejme tomu o 10. flek, tak co jako? Se vyparite jako ti drbani z těch Žďárů a tak?? Co se fotí jak vemena na FB a to je tak celé????!?Nebo co jako? Co vám nevoní? Srdce je náš Vůdce budem řvát zase jen "ze schodů" atp.?
Se na to vyserte zrovna ne?
Jsem se VÁS nechtěl dotknout, ale tak snad stojím za klubem v dobrém a i když je trochu (fakt TROCHU!!! ). No ale nic. Litujete odchodů Honáků a Teperů, fan22 promine, ale: a co jako?
 
26.04.2020, 21:04
 
Tak kdyby město řeklo, že klub podpoří pro další sezónu, tak by asi DT a spol reagovali jinak. Taky pokud nebudou moct fanoušci na hokej, tak to pro Vsetín pozbývá smysl... Naopak Kadaň a podobní, těm je to jedno
 
SzV | východní Berlín
26.04.2020, 20:57
 
Reakce na jarah: Těch hráčů je skoda.. Kostra tymu a srd...
Kdo je na tom hůře? V Chance lize po odchodu Motoru už snad není jediný klub, kterému dělá 25-35% rozpočtu diváci ne? Smajlík Možná toho čekání bylo až moc, tj pravda, ale nezbývá nám nic jiného než čekat s čím se vedení ukáže a koho podepíše. Třeba naříkáme zbytečně Smajlík i když některé odchody zabolí Smajlík
 
26.04.2020, 20:49
 
Těch hráčů je skoda.. Kostra tymu a srdcari meli zustat.. Toho vahani bylo podle mne prespilis, alespon u techto hracu.. Jake je zakulisi? To je tezko rict. Ale ze by to bylo az tak spatne? Mnoho klubu ktere jsou na tom hure.. Uz davno tymy stavi.
 
26.04.2020, 20:46
 
Dokud tam bude DT bude to stat za "ho*no" odjakziva je to drzgresle a drzi se tam jenom protože je " úspěch "
 
26.04.2020, 20:42
 
s Jeklem se bežte vyfotit.Slabý jak čaj.Jinak K.Teper dobrý,ale jako obránce malý.Slove je škoda a Jonák už vyčpěl.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.