Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-27" |  vypnout filtr
 
12>
Plha | SVVT
27.04.2020, 23:18
 
No vida, ještě se ani nazačalo a histerie některých propukla naplno ))
Asi nebylo nutno čekat na dnešní výčet odchodů, aby bylo jasno, že tam, kde nebylo naplněno očekávání, ruku v ruce s platem, nemá cenu pokračovat! Nebo si opravdu myslíte, že vedení klubu, který nepopiratelně vykazuje letitý progres, jen škrká odchody a lomí rukama? Chlapci, klid ... Ono to nějak dopadne a nic na tom nezmění ani plačky některých zdejších odborníků.

Gerarde, dvě věci:
1/ Byť je to myšleno dobře, tak mám obavu, že drtivá většina lidí teď řeší jiné problémy, než příspěvek svému oblíbenému klubu. Btw, i derby v Praze prodalo za týden cca "jen" 2000 lupenů na virtuální zápas (při ceně 100-300 Kč) a zřejmě se shodneme, že fanouškovský potenciál i kupní síla rozhodně převyšuje ten vsetínský ((
2/ taky by mě zajímalo, proč mají zdejší agenti neskonalou potřebu všechno veřejně vytrubovat do světa!? ... Jen pro informaci, pánové ... Poruba ještě neodkryla všechny trumfy 😀
 
Gerard | Vsetín
27.04.2020, 22:25
 
Vajdik: Vajdiku, budeš se možná divit, ale je se na tu příští sezónu taky opravdu těším, i když teď nikdo ještě nevíme jaká vlastně bude a jestli ji uvidíme na živo. Po zveřejněném seznamu odchodů je jasné, že asi kvalita týmu půjde o něco dolů, ale chci věřit, že pod Honzou Srdínkem bychom mohli hrát o to živější a bojovnější hokej, než v loňské sezóně. Bude určitě taky záležet koho se nakonec podaří ještě podepsat a jak bude sestava vypadat po zveřejnění posil, ale myslím si, že to nebude úplně špatné Smajlík . Za sebe znovu zopakuji, že jsem rád, že se vedení v této složité situaci chová racionálně a upřednostňuje tak jistotu, ekonomiku a budoucnost, před v tuto chvíli zbytečným rizikem a hazardem. Co by za to teď dost možná v Chomutově dali, kdyby se loni rovněž zachovali racionálně a tu pro ně krizovou loňskou sezónu přežili za poloviční náklady někde na chvostu tabulky.
 
27.04.2020, 21:24
 
Reakce na Rst: Scouser: :)) Nostradamus je skvělé. *2*...
Karel Čáslavský, Nostradamus, ... su zvědavý na koho to dotáhneš příště Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 20:56
 
Scouser:
Smajlík Nostradamus je skvělé. Smajlík
 
27.04.2020, 20:48
 
Mě taky hlava nebere jak to dopadlo stim Procházkou. Na to že hrál 3 a chvilkama i 4 lajnu nějaké body udělal. Po tom co Srdinko avizuje že chce hrát durazny hokej atd. To byla volba která se nabízela aby pokračoval. Jestli bude hrát za Litky tak škoda.
 
ace81 | Vsetín
27.04.2020, 20:41
 
Reakce na Majkl111: bez diváků se hrát nebude, nevěřím t...
Procházka je skvělý bruslař, jen byl hodně upozaděn a tuto sezonu mohl ukázat,že příprava nebyla jen náhoda.Bohužel to u nás neukáže.Ještě mi bude chybět Dudáš, ten po tom zranění hrál fantasticky.Slovemu,Jeřábkovi,Karafiátov (dlouhý řetězec byl zkrácen) a Jonákovi tu E-ligu přeji, snad se tam chytnou jako Rob.
 
27.04.2020, 20:29
 
bez diváků se hrát nebude, nevěřím tomu. Budeme hrát před plným Lapačem a ligu vyhrajeme! Jakési Poruby a spol v listopadu dojdou prachy a bude po nich Smajlík ... Jinak z těch co odešli bych zmínil ještě jemé Procházku, hráč, který hrál fantasticky v přípravě, v sezóně to moc nepotvrzoval, nicméně tak nějak zapadl do šedi výkonů celého týmu. Pořád si myslím, že nebyl akorát správně využitý trenéry...
 
scouser | SVVT
27.04.2020, 20:26
 
Reakce na Rst: ... ale nejdříve se musím poradit s nějak...
čoveče, teď mi to došlo! Lapač bez diváků v tvých snech! Tys to věděl už tehdy!! Od teď ti říkám Nostradamus... Smajlík
 
27.04.2020, 20:15
 
Nezlobte se na me, ale tesit se na sezonu, ktera muze byt bez divaku, bez moznosti postupu a defakto bez ambicí, muze jen prapodivny jedinec ci úzká skupina stejně smýšlejících lidi. Ale 99,9% návštěvníků a fandů VHK s timto se ztotožnovat nebudou!!! A mit narazky ze ELH je extraprales a buh vi co...tak to pak by asi bylo podle těchto smýšlejících hrat krajský přebor a neresit koronu.
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:52
 
... ale nejdříve se musím poradit s nějakou ezopaní nejlépe, zdali je tam pojem PRÁZDNÝ LAPAČ PŘI DŮLEŽiTÉM ZÁPASE.
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:49
 
... ale při těch bezdiváckých zápasech mě pronásleduje ještě jedna věc v těch zlých snech - jsem navrchu a trpím závratí - fuj. Asi si pořídím snář. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:48
 
Smajlík To se mi ještě nezdálo. Smajlík
 
scouser | SVVT
27.04.2020, 19:42
 
Reakce na Rst: :)) Bez diváků nehrát. Viděl jsem v bedn...
mé noční můry jsou zcela opačného ražení: na Lapači zápas století a já dorazím až po zápase. Toho se v reálu nikdy nechci dožít! Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:35
 
Smajlík
Bez diváků nehrát. Viděl jsem v bedně Hradec - Vary a bylo to jak ze zlého sna.
(Jak jsou takové ty sny - noční můry. Třeba že tě někdo honí a nemůžeš udělat ani krok, zakřičet a tak; zdávalo se mi, když jsem byl malý.. tak od asi 15 se mi občas stane, že jsem na Lapači, je nějaký důležitý zápas, a tam od nás ani noha, max. pár desítek lidí. Obludný sen. A taky, chci zařvat a nejde to. Tak jsem netušil, že se to někdy stane, že budeme nekdy tak blízko těmto mým nočním můrám LIVE.
 
ace81 | Vsetín
27.04.2020, 19:26
 
Reakce na setteinz: Extraliga se nejspíše uzavře směrem ...
Taky se těším na tuto sezonu, bez diváků se tu nehrálo ani nepamatuji.Bude to mít štávu.
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:02
 
Setteinz:
Že jo! Smajlík
 
27.04.2020, 18:34
 
Extraliga se nejspíše uzavře směrem dolů, důvod už se našel.

Pak se začne rozšiřovat a tak se definitivně promění extraprales, ti chytráci, kteří volají po uzavření si sami pod sebou podřežou větev se svým "produktem"

Nepostoupení do extraligy je tady některými pojímáno jako hotová tragedie (Vajdik), extraliga to už je jeno fetiš, nic víc.

Já se například na tuto sezónu, ať bude jaká bude, těším mnohem víc, než kdybychom měli kádr na postup do extraligy
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 18:27
 
Muhehee:
Já když to četl, srdce mi poskočilo, úplně mě to chytlo. Zrovna Teper mi do důrazného hokeje moc neštymuje...
 
27.04.2020, 18:26
 
Za me bude v techto letních mesicich nejdůležitější to, zda ELH se uzavre i smerem nahoru... Pokud ano, je jedno jaký kadr tu bude... Pokud neuzavre, verim ze pohyb v kadru srpen zari bude pokracovat. Bohuzel ELH uzavre sestup a aby kluby ušetřili tak treti čtvrté pětky budou tvorit lepší hraci z první ligy za par korun. A první liga bude slabší svou úrovní a hrace jako Hunkes, Jonak, Slove, .... proste pujdou o patro výš. Me staci to, ze do GT jde Karafiat a nekam do ELH Jerabek. Tato dvojce byla minulou sezonu zrala na Valmez
 
Muhehee | Apple
27.04.2020, 18:11
 
VSH : “Budu se snažit, abychom hráli dobrý a důrazný hokej. Styl hry se bude odvíjet od skladby týmu, se kterou jsme teprve začali, od typologie hráčů. Rozhodně jsem zastáncem důrazného a přímočarého hokeje.”

Zdroj: odkaz
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SC Kolín