Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 986 (k 4.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-13" |  vypnout filtr
 
1234>
Gerard | Vsetín
13.05.2020, 23:39
 
Velmi dobrý rozhovor s D. Tobolou, navazující na velmi dobrou myšlenku trojlístku Sparta, Liberec a Plzeň. Myslím si, že tento postoj DT je chválihodný a i za mě jediný zdravý, správný a prospěšný pro celý Český hokej. Bez jakéhokoliv alibismu a upřednostňování klubových přání a ambicí. Třicet tři "profesionálních" týmů ve dvou nejvyšších soutěžích je naprostá zhovadilost. Ano napomohlo k tomu nedohrání loňské sezóny, ale jakékoliv další prodlužování této agónie o další tři roky je naprostá blbost. Naopak, teď je ta správná doba obě naše profesionální soutěže zeštíhlit na 26 týmů (12 extraliga + 14 Chance liga), případně až na 24 (12+12). Že by se tím Vsetínu snížila šance postoupit do e-ligy??? No a co... Za prvé, tak jak píše i DT, nejsme pupek světa a hlavně za druhé radši hrát pravidelně první šestku nášlapané první ligy, než pravidelně bojovat na ocasu v extralize, obzvlášť pokud by se měla zase vrátit baráž a odpadl by tak hlavní náboj extraligového suterénu - boj o přežití, o záchranu.

Popravdě moc tomu nevěřím, že by tento formát postupného zeštíhlení soutěží mohl projít, obzvlášť když ho takhle otevřeně podpořil i nejvyšší zástupce Vsetína, D. Tobola Smajlík . Jak, myslím i tady už někdo dříve psal, vrchnost si tímto uzavřením e-ligy získává potřebné hlasy zástupců ohrožených e-ligových týmů. Tak jak se už i včera vyjádřil ten pošuk Pešout z K.V. když prohlásil, že naprosto souhlasí s návrhem na uzavření e-ligy, obzvlášť v této složité ekonomické, covidové době a ještě dodal něco ve smyslu, že kdo jiný by tomu měl už rozumět víc než samotný předseda svazu Smajlík . Fuj, absolutní vrchol řitního alpinismu.
 
Cromwel | Holešov 1
13.05.2020, 22:53
 
Vajdík- přesně tohle mám má mysli..

Edd-docela by mě zajímalo co si ten Jarda na lapači vyslechne.. pokud by teda náhodou dorazil😄
 
pavelmikel | Vsetín
13.05.2020, 22:49
 
Skvělý článek ambice jsou jasné postup hurá na permice.... Bude to stačit? Sui co Myslíš?
 
 
13.05.2020, 22:05
 
Reakce na palica: Setteinz, ja jsem pravák, pravičák a h...
Tak (pra)VIČÁK? A já myslel, že jsi úplně normální... :-)

Jinak, píšu pravou, hokejku (lopatu, krumpáč) držím taky napravo..., zajímalo by mě na kterou stranu (křídlo) je ten pravák vlastně určený. Dalo by se to asi vygůglit, pokud nějaké pravidlo vůbec existuje, ale mi v mém věku by přišlo výhodnější přebírat přihrávky při protiútoku na pravém křídle, ale při získání pásma střílet na bránku zleva, to bych se mohl trefit. Taky by to chtělo z mé strany dost bruslení, takže kdyby mě ještě při vstupu na led nějaký obránce roztlačil...

Pro Rst: Tomu "problému" s tričky moc nerozumím, ale jak jsi psal o Jirkovi D. a jeho přístupu k hráčům, naskočila mi husina. Dobré.
 
13.05.2020, 21:44
 
Cromwel - asi tak...nejak sezona zacne...a pokud vse pujde dobre...s lidmi..tak behem sezony se da ocekavat posileni u tech týmu, které se rozhodnou jit výš. Takze prelom roku muze dojit k urcitemu posilovani, vse bude zalezet co ELH jaky zvolí systém. Ale z první ligy si myslim ze se ty nůžky vice rozevrou mezi spodkem a horní části tabulky.
 
nickslotr | Vsetín
13.05.2020, 21:39
 
Majkl111,mě třeba Gába jako 1 vyhovuje...
Sto fanoušků sto chutí.
 
nickslotr | Vsetín
13.05.2020, 21:36
 
Co to ty péra z čech zase vymýšlí?Jeden to chce rozšířit a hen ti tři zase snížit?
 
13.05.2020, 21:34
 
Ke golmanům asi tolik. Čekal jsem top golmana a nemyslím si, že by měl být Gaba automaticky jednička. Málek má šanci být jedničkou a věřím, že to může prokázat... Pokud neodejde za moře. V tomto kontextu upřímně úplně nerozumím prohlášení DT, že naše cíle se nemění!
 
scouser | SVVT
13.05.2020, 21:31
 
Reakce na palica: Setteinz, ja jsem pravák, pravičák a h...
Já mám srdce na pravém místě! (teda jako ten orgán, ne to, co je teď náš vůdce..¨)
 
Cromwel | Holešov 1
13.05.2020, 21:24
 
Co se týče gólmanů,já osobně bych byl spíše pro Blaženu ,ale Gábič je slušná volba a určitě zachytá, nicméně jsem si tak nějak skoro jistý ,že táto otázka ještě není zdaleka uzavřená a během sezony nás podle jejího aktualního výboje čeká v tomto ohledu překvapení....
 
13.05.2020, 20:58
 
Do Znojma míří další hráč, jehož jméno je tamním fanouškům velmi dobře známé. Dres Orlů po odmlce oblékne Martin Podešva, který v klubu dřív úspěšně působil a před čtyřmi lety pomohl k zisku druhého místa v EBEL.
 
ace81 | Vsetín
13.05.2020, 20:23
 
Reakce na Vajdik: Ace81...to byl primer..ze proste aktua...
Málek je talent a jestli chce výš tak bude muset zvládnout tlak.Výšku na profi hokej má skvělou tak už jen tu karieru nakopnout, což je nej doma na Vsetíně.Třeba se v sezoně stane jedničkou.Uvidíme snad live na Lapači
 
13.05.2020, 19:58
 
Ace81...to byl primer..ze proste aktualne neni na to, mit tu dve prvoligove jednicky ;-) a asi málokterý prvoligista to tak bude mit. A jak jsem psal...minuly i předminulý rok si s tim JD nedokazal poradit a obema golmanum to skodilo.
 
ace81 | Vsetín
13.05.2020, 19:52
 
Reakce na Vajdik: Hokejvsetin..bohuzel doba je takova ze...
Gába fakt 100litrů nemá a neměl Smajlík
 
palica | Vsetín
13.05.2020, 19:38
 
Setteinz, ja jsem pravák, pravičák a hokejku mám taky napravo.
 
13.05.2020, 19:33
 
Hokejvsetin..bohuzel doba je takova ze si nemuzeme dovolit mit dva vyrovnane golmany..kazdy za 100tis. Mnoho let to fungovalo kdy byla jasna jednicka. Kdyz byly dve, Dopita nevedel co snema!!! Pro me priorita podepsat Kuchardu a Rehuse nez mit Gabu a Blahu. A vzdy se da v prubehu sezony zareagovat nejakou dvojkou z ELH.
 
13.05.2020, 19:15
 
to Vajdik: No nevím nevím. Nedej bože, aby se Gába zranil a bude chytat kdo?? Jestli rolbař nebo Málek, to výjde na stejno Smajlík Smajlík Smajlík
 
13.05.2020, 19:07
 
Pravák, předpokládám ve smyslu levák, to znamená, že má hokejku na pravé straně, na rozdíl do praváků...
 
13.05.2020, 18:47
 
...jo a je to pravak... Babka a jestr k tomu pravak :-D
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.