Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-26" |  vypnout filtr
 
26.05.2020, 19:55
 
Návrh klubů bude předložen výkonnému výboru Českého hokeje, který se jím bude na začátku června zabývat. Vy jste rovněž jeho členem. Ruku pro něj tedy nezvednete?
„Určitě ne, budu proti němu. My jsme ani žádný takový návrh nečekali, jistě se jím ale budeme zaobírat. Znovu opakuji, že můj původní návrh byl pouze krizový. Pokud by ho kluby schválily jasnou většinou alespoň deseti hlasů, ustoupil bych od jasně preferovaného modelu přímého postupu a sestupu, nic jiného ve hře nebylo. Výkonný výbor se bude návrhem klubů zabývat, ale já pro něho rozhodně nejsem.“

Omlouvám se, že předbíhám, ale pokud návrh APK výkonným výborem neprojde, jak bude dál vypadat debata o modelu extraligy?
„Žádná debata nebude, pokud varianta APK s baráží neprojde, bude dál platit to, co bylo v letošní uplynulé sezoně.“
Upřímně, nepřijde vám celá debata o novém modelu hodně ode zdi ke zdi? Byl tady koncept svazu zahrnující možné rozšíření extraligy, další od tří klubů, který ji měl osekat… a v konečném důsledku se kluby dohodnou na kompromisu schůdném pro všechny.
„Ano, je to tak. Přitom model přímého postupu a sestupu byl mimořádně atraktivní, ten ročník byl perfektní. Do posledního kola se bojovalo o udržení, padl divácký rekord. Mrzí mě jen, že se play off nedohrálo. Pokud by nepřišel celosvětový zdravotní i ekonomický průšvih, nic z toho bychom neřešili, žádná diskuze by nebyla. My jsme šli proti vlastnímu přesvědčení, když jsme klubům představili svůj návrh. Ony ho nepřijaly, čímž mě na jednu stranu mile překvapily.“
Jaký tedy bude další postup v celé věci nového modelu? Dá se očekávat protinávrh ze strany svazu, nebo se budete snažit najít s kluby společnou řeč a další kompromis?
„Žádný další návrh rozhodně nebude. Příští týden je výkonný výbor, kde návrh APK předložím. Buď vyhovíme těm devíti nebo kolika, kteří pro něj hlasovali, nebo jim nevyhovíme. Nic dalšího ve hře není. Máme normálně schválený přímý postup a sestup.“
 
Cromwel | Holešov 1
26.05.2020, 19:37
 
Já myslím že ti Číňani jsou geniální tah svazu,ve snaze zvýšit sebevědomí našim mladým hráčům v naprosto nestresujícím zápasovém prostředí...
 
26.05.2020, 19:31
 
Setteinz - nevim zda ve vice klubech první ligy řeší obsazenost vlaku :-) Za me je doma lepsi chodit patek nebo nedele, nez ctvrtek sobota.
 
ace81 | Vsetín
26.05.2020, 19:29
 
Reakce na scouser: No já bych spíš řekl, že podle osvědč...
Vyhození Vsetína se říká reorganizace
 
scouser | SVVT
26.05.2020, 19:19
 
Reakce na Petrklic: Tak to by chtělo tým Číňanom ukázat ...
No já bych spíš řekl, že podle osvědčeného formátu nás vyhodí a je dají místo nás. Hoši na svazu s tím mají bohaté zkušenosti.
 
26.05.2020, 17:44
 
Pátek a neděle je nesmysl pro výjezdy, narvané vlaky a ucpané silnice. Krom toho pátek a neděle jsou i hrací dny extraligy, to, myslím neprojde, leda by se extraliga hrála ve středu a v sobotu s vloženými pondělky.

Už se těším, jak pojedu v pátek z Kolína až na Vsetín v jídelňáku, ale i to na stojáka...
 
26.05.2020, 17:16
 
Podle jeho slov je nabídka z Liberce pro Pavelku ohromnou výzvou. „Původně to vypadalo, že by Jarda mohl odejít do Vsetína. S klubem jsme byli v kontaktu, ale pak se ozvali Bílí Tygři a ve Vsetíně vyšli vstříc," konstatuje. Návrh od vítěze Masarykova poháru znamená pro Pavelku příležitost, jak pokračovat v nejvyšší soutěži.
 
 
26.05.2020, 16:06
 
Kdo podal protinavrh, hráci dny patek-nedele, vlozena streda, TLESKAM! Na te hruze co nas ceka pristi rok by to bylo jedno z mala pozitiv!
 
Reakce na maceto: Zvučná posila pro Ústí nad Labem! Přic...
Neměl bojovat u Sokolova?
 
26.05.2020, 15:16
 
Tak to by chtělo tým Číňanom ukázat pořádnú atmosféru Smajlík věřím že jim naložíja 10ku aj naši junci
 
26.05.2020, 14:59
 
Zvučná posila pro Ústí nad Labem! Přichází veterán Drtina
odkaz
 
26.05.2020, 13:44
 
v rozhovoru Tomáše Kudělky mne zaujaly dvě věci:
1) vyhýbají se nám zranění - to jako že počítáme, že za 14 dní suché přípravy se zraníme????
2) že loňská sezóna byla dobrá? Třetí místo a prý kousek za druhým? Ten kousek byl 12 bodů a stejný minus kousek chyběl k místu 7!
 
26.05.2020, 13:41
 
Reakce na Tony83: Možná to tu už je... Další posilou Slo...
A co s ním jako? na chlastání jsme tady my.
 
alf | Vsetín
26.05.2020, 13:22
 
Tak Číňani přijedou na Vsetín odkaz
 
 
26.05.2020, 10:00
 
Možná to tu už je...
Další posilou Slovanu se stal Anatolij Protasenja
odkaz
 
26.05.2020, 07:44
 
Vzpominko, máš pravdu, po návalu důchodců může být po desáté vyprodáno Smajlík

Co se návrhu klubů týče, jsem tímto kompromisem překvapen, klidně ať je zase baráž. Ikdyz prokousat se barazi je pro kluby z první ligy velmi náročné a pro kluby z ELH je tam větší šance na udržení. Ale co, hlavně ať žije sportovní stránka a ať se to zase rok co rok nemění. Samozřejmě pokud to projde....
Po tom co Jágr prezentoval minulou sezonu, tak možná utře slzu, protože přímý postup by se mu teď hodil. V tomto ohledu jsem zvědavý co vypotí do novin, protože Kladno to opět bude mít s návratem náročnější. Cesty osudu jsou prostě nevyzpytatelné.
 
26.05.2020, 00:06
 
💛 Vložil jsem do aukce hranou hokejku Tomáše Sršně z mistrovské sezóny Slovnaftu Vsetín (1998/1999) 💚 Kdyby měl někdo zájem, detaily a fotky v odkazu 🏒
odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.