Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-29" |  vypnout filtr
 
29.05.2020, 18:52
 
A tak to kdysi vypadalo při rozbruslení i na Lapači...

odkaz
 
29.05.2020, 18:48
 
Poznej se za kalíška!

Jsme tam taky...

odkaz
 
29.05.2020, 18:07
 
Příchod Luky na Vsetín byl nutný, protože jinak by šel nejspíš Poruby.

A víc než zbytečná byla nevraživost některých vůči němu, přesně jak píšeš, i ten Endál by před dvěma, třemi roky nebyl vůbec špatný
 
Takovýho neznám, ale víš... mě ten Endál částečně připomíná Lukostřelce.

Přestoupí (protože je dobrej) do týmu, kde na něj domácí fans na začátku zápasu pískají (protože byl dobrej - i provokatér - v cizích dresech) a protože je dobrej si dá v suchým triku hattrick a za potlesku domácích odchází.
Příklad byl samozřejmě jen o Lukovi. Neskutečný plejer na svým levelu. Stále v duchu tleskám, byť jsem ho sám neměl (jako soupeře) rád, tohle je hráč, co si respekt zaslouží v jakýmkoli dresu.
Endál je ale (na tomto svým aktuálním levelu) horší, takže no stress Smajlík
 
29.05.2020, 17:23
 
Jo, kdysi jsme se těšili na derby s VM, NJ a HO.

A letos nám i to třetí místo bylo tak nějak málo a někteří si tady už chtějí kupovat permanentku Poruby, protože je tam Endál...
 
Dnes před lety!
odkaz
 
29.05.2020, 13:43
 
David Vítek je dříč.Jejich 4 lajna je vždy vidět.Je poznat ,že i když sportovec (hokejista) není super talent tak poctivou prací je vždy týmu prospěšný.Přeju hodně hokejového štestí a celému týmu skvělou sezónu zakončenou tím největším uspěchem,který si přeje každý hráč.Ogárci bojujte. Smajlík
 
V obou případech jsou jejich ajťáci jelita. Nechť dlouho vládnou! Smajlík
 
29.05.2020, 10:05
 
Před časem tu někdo dal odkaz na odemčený premium článek v Deníku.
A od jeho přečtení mám přístupné všechny premium články. Ale jen na PC na mobilu ne.
 
Jo, uBlockOrigin... Smajlík
 
29.05.2020, 06:38
 
Mě napadá jestli to není Adblockem, protože on ten článek tam je celý když se načte,ale pak ho "překryje" ten zbytek 😅
 
Reakce na maceto: Mám zaplacený deník sport,to stačí Teď...
Nevím čím to je/jak to dělám, ale mě to prostě jede free. Všechny Denníky, tudíž jsem ani netušil, že taky chtějí za něco cash... (většina oblastních Denníků má stejně oproti jiným tiskovinám dost bídnou úroveň...) Smajlík
 
Chtěl jsem hrát před lidmi, kteří mi celý život fandili nejvíc, líčil
26.5.2020
Na Lapač to má z bytu kousek, asi pět minut pěšky. „To je největší výhoda,“ rozesmál se Lubomír Štach, odchovanec vsetínského hokeje, který se domů vrátil po čtrnácti letech.

„To je pro mě super plus, takže maximální spokojenost,“ líčí Štach, který deset let odehrál ve Znojmě a uplynulou sezonu strávil v Trenčíně.

Návrat domů uspíšila pandemie koronaviru a z toho plynoucí nejistota ve světě.
„Řekl jsem si, že jestli se chci vrátit domů, tak kdy jindy než teď. Kdoví, jestli a kdy se otevřou hranice, tak jsem ani nechtěl nijak spekulovat. Jsem rád, že můžu být zpátky doma,“ pochvaloval si v rozhovoru pro klubový web.

„Chtěl jsem si ještě zahrát na nějaké úrovni doma, před lidmi, kteří mi celý život fandili nejvíc, i když mě sledovali spíš na dálku. Ze Vsetína jsem odešel jako mladý,“ vybavuje si Štach rok 2004, kdy zamířil do zámořské juniorské soutěže OHL.

Po návratu přes Vsetín, Havířov a Olomouc se chytil ve Znojmě. Nejdřív v extralize, následně ve druhé nejvyšší soutěži a nakonec v EBEL.

„Bylo to tam super, Znojmo jsem bral jako svůj druhý domov. Dále jsem měl ambice hrát hlavně v cizině. Byl jsem vděčný, že jsem se tam udržel a vyzkoušel si, jak funguje hokej v zahraničí,“ pochvaluje si Štach, jenž ve čtvrtek oslaví své 34. narozeniny.

Návrat domů přitom byl spíš náhodný.
„Nejprve jsem chtěl hokej úplně vypustit z hlavy. Po skončení sezony to tak vždycky na měsíc dělám. Ale zavolal mi jednatel klubu Daniel Tobola, sešli jsme se i se sportovním manažerem Radimem Tesaříkem a domluvili jsme se,“ liboval si Štach, jenž ve výrazně omlazeném týmu bude mít na starost i předávání zkušeností.

„Nějaké zkušenosti mám a doufám, že kluci budou mít zájem něco okoukat nebo si po tréninku přidat něco navíc. Vždycky ale o to musí mít zájem. Zažil jsem hodně mladých hráčů. Někomu to vysvětlujete, ukazujete, a nemá zájem. Jiní se ptali sami a chtěli se něco přiučit. Je to individuální. Ale co jsem zatím stihl pochytit, na Vsetíně jsou šikovní a vnímaví kluci a určitě jim rád s něčím pomohu, když budou mít zájem,“ dodal Štach.
 
29.05.2020, 02:09
 
Mám zaplacený deník sport,to stačí
Teďka všichni už chtějí peníze za články viz. Blesk,idnes,valassky fotbal,valassky denik
 
29.05.2020, 00:05
 
maceto..

No já myslím že by tě těch 29kč nezrujnovalo..

ROZHOVOR/ Kdysi si v jednom týmu zahrál se známým rebelem Radkem Dudou. „Dost mi pomohl,“ děkuje na dálku posila prvoligového Vsetína Jakub Babka, se kterým v mateřských Českých Budějovicích s ním po postupu do extraligy přestali počítat. Proto vzal hokejový univerzál Jakub Babka za vděk nabídku Vsetína.

„Těším se na bouřící Lapač. Líbí se mi, jak se otřásá,“ pocítil 27letý útočník specifické valašské prostředí.

Led je zatím rozpuštěný, stadion prázdný. Jaké jsou vaše první dojmy?

Nějaké zprávy předem měl od kluků, co ve Vsetíně znám. Hlavně od Gábiče (Davida Gáby). Vesměs se potvrdilo, co jsem čekal a věděl. Ale ve Vsetíně jsem zatím strávil jen pár dnů, poté jsem se na léto vrátil domů a trénuji individuálně. Vše na mě působí zatím dobře. Proto mi ani nevadí, že budu v menším městě. I na jihu Čech žiji trochu dál od města, jsem zvyklý chodit do přírody. Zatím jsem ještě doma, poslední čtyři roky trénuji individuálně se skupinou hráčů, do které patří třeba René Vydarený, nebo Martin Novák.

Už jste mluvil s trenérem Srdínkem, co od vás čeká?

Týden po tom, kdy jsem se dozvěděl, že v Motoru končím, o mě projevil zájem. Mluvil jsem i se sportovním manažerem (Radimem Tesaříkem) i jednatelem (Danielem Tobolou) a od všech jsem z jednání měl dobrý dojem. Přesvědčil mě jejich zájem. Řekli mi, že bude na mé generaci, abychom táhli tým na ledě a vedli kabinu. Očekává se ode mne důrazná fyzická hra dopředu i dozadu.

V zelenožlutém hrávali Luboš Rob, Vít Jonák, Ondřej Bláha, v týmu zůstal i David Gába. Je náhoda, že posledních roky na Vsetín chodí spoustu hráčů z jihu Čech?

Asi ano. Každý si to domlouvá sám, případně přes své zástupce. Ale je plus, když se v cizím prostřední setkáte s někým známým. Může vám pomoct poznat prostředí, hned máte se s kým bavit.

Už vás přešla mrzutost, že s vámi Motor po postupu do extraligy přestal počítat?

Samozřejmě mě to mrzelo. Těšil jsem se, ale to už je pryč. Myslel jsem, že si zahraji, nepřipouštěl jsem si odchod, měl jsem platnou smlouvu. Zavolali mi, že jsem skončil. Teď jsem rád, že jsem ve Vsetíně.

Vsetínu to na České Budějovice od semifinále play-off před dvěma lety vůbec nejde, prohráli s vámi šest zápasů v řadě. Bylo vidět, že si na vás nevěří?

Bylo vidět, že nám nemůžou dát gól. Asi se jim i hrálo líp u nás v Budějovicích. Před svými fanoušky byli svázanější. Měli je hnát dopředu, ale naopak je svazovalo, když aréna bouřila. I proto se už těším. Atmosféra ve Vsetíně je jiná, prostě speciální. Hala tam bouří už před zápasem. Na Lapači je prostředí menší, lidé jsou napěchování na malém prostoru a stadion víc bouří. S nadsázkou se celý otřásá.

Ve vašem hokejovém životopise zaujme i sezona ve druhé německé bundeslize za Freiburg. Jaká to byla zkušenost?

Dobrá. Moc se mi v Německu líbilo. Je to jiná soutěž, než naše první liga. Hraje se tam spíš na cizince, které máte povolené čtyři. Kanaďani jsou tam rozdíloví hráči. Víc se bruslilo, naopak se moc nedbalo na systém.

Potkal jste se tam i s Radkem Dudou. Je to bouřlivák, jak se o něm povídá?

Nemůžu říct špatné slovo. Před lety jsem ho nezažil, ale už se zklidnil. Byl jsem rád, že tam byl. Dost mi pomohl.

Jak se stavíte k uvažovanému uzavření extraligy?

Těžko říct, co je správné, kluby si to musejí rozhodnout samy, jestli chtějí jít cestou jistoty. Ale pro diváka je lepší, když má liga náboj a kluby nemají jistotu a přechod mezi soutěžemi je uvolněnější. Vždyť v poslední sezoně jsme se už play-off nedočkali, proto z celé sezony všichni sledovali, jak to dopadne v extralize mezi Kladnem, Litvínovem a Pardubicemi. To mělo velký náboj.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.