Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-12" |  vypnout filtr
 
12>
ace81 | Vsetín
12.06.2020, 22:13
 
Je super, že budeme kámoši s Králem a on nás pak vyhodí kvůli počtu sedaček Smajlík Věřit svazovým veletočům, je fakt naivní. Svazu jde jen o jejich zájmy a Vsetín tím zájmem fakt není.
 
12.06.2020, 20:26
 
Oxygene: na to jak se rok s rokem sešel už začínám být alergický,asi nějaké silvestrovské vysílání Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
scouser | SVVT
12.06.2020, 19:59
 
Reakce na setteinz: Co z toho máme my? Tak třeba ti prá...
To byla správná poznámka! Vepři už taky nejsou se svazem ve při!
 
VSH | Jedině VSETÍN
12.06.2020, 19:46
 
Reakce na setteinz: Proč by byl Tobola přizdisráč? Doho...
Je to prizdisrac ! Hlavne je to prohra, zadny smir.

zde plna huba jak a co a nakonec - velke NIC
viz: odkaz
odkaz
odkaz
 
12.06.2020, 19:35
 
Co z toho máme my?

Tak třeba ti právníci, co nás zastupují, to nedělají zadarmo.

Letos by se to evidentně nerozhodlo, možná příští rok.

A jelikož tady někteří chtějí postoupit do Extraligy, nebyla by vyjednávací pozice vůči svazu dvakrát komfortní ohledně Lapače , kdybychom s ním byli zrovna ve při...

Ostatně Vepři jsou taky nejspíše přizdisráči, nehledě na to, že Havířov se už neměl důvod soudit.

Ale jo, měli jsme se soudit ještě dalších deset let, to ovšem neznamená, že Král a spol. jsou pěkné...
 
VSH | Jedině VSETÍN
12.06.2020, 19:32
 
odkaz
trener ma proslov
 
12.06.2020, 19:11
 
Reakce na setteinz: Proč by byl Tobola přizdisráč? Doho...
Jo a prosím Tě co s toho máme my?
 
12.06.2020, 19:07
 
My taky nic jiného neumíme než ustupovat a Král si s námi dělá co chce. Smajlík
 
12.06.2020, 19:05
 
Tobola klasika, to nejde komentovat, je mi tak nějak špatně
 
12.06.2020, 18:50
 
Proč by byl Tobola přizdisráč?

Dohoda je dohoda, to znamená, že z toho něco mají obě strany.

A taky se říká, že moudřejší ustoupí...

Co bys, Myky, navrhoval Ty?
 
12.06.2020, 18:41
 
Co to je za kecy, že do toho nevidíme a čert ví co v tom bylo a koronavirus atd. ?
Tobola je přizdisráč a hotovo.
 
 
Reakce na maceto: Kloze vyhazov naštval. Chci ukázat, že...
Víš co? Uděláme ten test, který byl posledně navržený - tedy že sem někdo dal placený odkaz na full článek a od té doby to funguje bez omezení.
Takže 1) tu máš odkaz na můj plně funkční článek :
odkaz
2) Ono to možná fungovat nebude, neb i já jsem kdysi asi klikl na onen zde zmíněný odkaz (a byl bych tak za normálních okolností u normálních IT jen "pozvaný") , tak si zkus projít fórum (opruz, vím) a najít si ten původní...
 
12.06.2020, 15:24
 
Reakce na JRfromBK: Když se řekne Dudáš, vybavím si Pali...
Když sa řekne Palica, vybavím si pantok. :D
 
 
12.06.2020, 12:58
 
Když se řekne Dudáš, vybavím si Palicu!
 
ace81 | Vsetín
12.06.2020, 11:43
 
Ryzák, Dudáš to by byla dvojka.Gábič by konečně měl před sebou čistý výhled Smajlík
 
12.06.2020, 11:25
 
Reakce na ace81: https://www.hokej.cz/top-15-volnych-obr...
Dudáš mi bude chybět, ale Malina se ke Smetaně hodí, ne? :D
 
12.06.2020, 10:53
 
Kloze vyhazov naštval. Chci ukázat, že se zmýlili, hlásí posila Vsetína
Už dvakrát postoupil do extraligy, jenže nikdy si ji následně nezahrál. Teď chce produktivní útočník Jan Kloz zažít opojný pocit potřetí s tím, že si extraligu zahraje na Lapači.„Je to hokejové město. Jsou tady nejvyšší ambice. Je to slavný klub, chodí tady plno lidí. Hokeji dávají všechno. Tohle mě přilákalo nejvíc,“ vypálil bez velkého přemýšlení Kloz, co ho přivedlo poprvé v kariéře na Moravu.
Nejprve doma v Ústí nad Labem v roce 2006 slavil postup mezi elitu jen jako divák po operaci ramene, následně promarodil celý rok kvůli nemoci.
A naposledy v Českých Budějovicích, kde v uplynulé sezoně pomohl Motoru k návratu téměř bodem na zápas. Nestačilo to.
„Nechci být sprostý, ale hodně mě to štvalo. Vůbec jsem to nečekal. Bylo to pro mě překvapení. Kdybych aspoň tušil, že se mnou nepočítají, smířil bych se s tím lépe. O to víc to bolelo,“ líčil upřímně třiatřicetiletý produktivní cent, který ve druhé nejvyšší soutěži odehrál 631 zápasů a posbíral 429 bodů (170+259).
„Motivuje mě to v tom, že jsem chtěl dokázat, že se trenér zmýlil a rozhodl se špatně,“ nepřímo zmínil kouče Václava Prospala, který s Klozem pro extraligu nepočítal.
„Se Vsetínem chci něco dokázat. Je tu výborná parta, mohlo by si to sednout,“ cítí někdejší mládežnický reprezentant, který na Valašsko přijel teprve v neděli.
Zatímco v extralize by zřejmě dostal skromnější roli, o patro níž patří dlouhodobě mezi produktivní osobnosti svých týmů, ať už hrál kdekoliv.
„Takhle jsem nad tím nepřemýšlel. Hodně lidí mě říkalo, že spíš budu vytížený v první lize. Kdybych zůstal v Budějovicích, nepočítal bych s tím, že bych byl ve čtvrté lajně. Kdybych šel jinam, vzal bych to tak, že si chci vybojovat místo. V extralize už dávají do čtvrté lajny mladé kluky. Vzal bych každou roli, pro mě by to nebyl problém,“ tvrdí Kloz.
Na Lapači bude patřit k těm zkušeným.
„Chtějí mě na přesilovky. A také už jsem starší hráč a je tady hodně mladých kluků, chtějí, abych byl slyšet v kabině. Ale o lajně jsme se zatím nebavili. To nechám na trenérech,“ hlásí Kloz.Ačkoliv se v metropoli Valašska teprve zabydluje, zatím má pozitivní dojmy.
„Přijel jsem teprve v neděli, ale líbí se mi tady. Myslím, že tady budu spokojený. Jen byt zatím nemám, sháním ho. Zatím to je v jednání. Něco se snažím sehnat,“ hlásí Kloz, který přitom nejde úplně do neznáma.
Z Jihu Čech na Valašsko přišel už před ním Jakub Babka.
„Musím se přiznat, že jsme spolu vůbec nemluvili. Jen jsem mu psal, že Vsetín je dobrá volba. To asi netušil, že sem jdu také. Skoro nikomu jsem to neřekl. Spíš jsem se bavil s Davidem Tůmou, který mi Vsetín hodně doporučoval,“ přiznal Kloz, jenž v extralize odehrál 31 zápasů s bilancí 15 bodů (7+ Smajlík za Pardubice a Litvínov.
Z prvoligových štací v Ústí nad Labem a Litoměřicích se zná i s Ondřejem Holomkem, který však zatím není v kádru pro příští sezonu.
„Už v juniorech jsme spolu hráli, následně i v mužích. Velmi dobře se znám i s Ondrou Smetanou, i s dalšími kluky. Vždyť jsme proti sobě pravidelně hrávali. V tom není problém,“ hlásí Kloz, jenž si během angažmá na Kladně zahrál i s fenomenálním Jaromírem Jágrem.
„Hrál jsem s ním jeden zápas v přesilovce. Bylo mi jedno, jestli s ním hraji nebo ne. Vím, že je to čest, ale nedá se říct, že bych to bral nějak zvláštně,“ tvrdí. „Spíš jsem vnímal humbuk okolo něj, protože se na něj chodili lidi dívat i na trénink a všude bylo vyprodáno. To bylo znát. Koukal jsem na něj jako na normálního hráče. I když jsem byl malý, tak jsem ho sledoval, protože ho měl rád každý. Ale určitě jsem netoužil po tom, že si s ním musím zahrát,“ tvrdí.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.