Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-13" |  vypnout filtr
 
13.06.2020, 23:38
 
Reakce na Petrklic: Ogaři co blázníte. D.T. přeca nemože...
Tak ono to dopadlo jak se předpokládalo, svaz prostě nechal ty kluby "vycukat" a po období kolonaviru a "postupu" Havířova do ligy Akademií, či jak se ta instituce jmenuje v podstatě byli sami. Navíc jak Tobola zminuje, ten tým dozná zase za pár let změnu, mezitím se zase promění počet klubů. S jediným s čím nesouhlasím je to, že jak Tobola doufá že se upozornilo na problémy v českém hokeji a že kauza pomůže k zlepšení - takovým optimistou nejsem, svaz využil současné situace a bude jezdit na svém písečku dále podle své koncepce, respektive nekoncepce. V dohledné době zlepšení kvality ať už mládežnických, tak seniorských soutěží nevěřím a vzhledem že Král zase bude šéfem svazu, vůbec nic se nezmění.
 
13.06.2020, 22:43
 
odkaz Ještě by se dalo vybrat.
 
13.06.2020, 22:18
 
Tak proc do toho sli? To vedeli dopredu, ze to nebude zadarmo a za mesic vyresene.
Videl jsem toho uz hodne, ovsem +sy a -sy, tak to tu jeste nebylo a asi uz ani nebude...
 
13.06.2020, 20:42
 
Ogaři co blázníte. D.T. přeca nemože za to že ty naše zkur.... súdy trvajú tak dlúho, dyť je úplně běžné že nekteré kauzy trvajú 3, 5, 8 let. Naši udělali max. dali to s ostatníma klubama k súdu a dali do toho prachy ale potom už prostě mosíte enom čekat. Navíc ty súdy a právníci taky určitě nebudú zadarmo. Určitě nekdo řekne že aj přesto měli vydržat a neustupovat ale dokdy, je vúbec dneska nekdo schopný nám řéct kdy padne ten finální verdikt a rozsudek estli Vsetín a spol je vítěz nebo poražený. Bohužel dneska asi každý klub mosí zvažovat +sy a -sy každé investované koruny. Samozřejmě každý by chtěl vidět ty hajz.y na svazu jak sú na kolenách a poražení ale k tomu potřebujete stát kde sa dovoláte svojeho práva a pravdy eště během svojeho života a ne až po něm a to tady bohužel dneska není .
 
Co ten Vampola, asi nic co ?? Smajlík Smajlík
 
13.06.2020, 18:38
 
Tobola ukázal své pravé já. Děkujeme odejdi. Táhni.
 
VSH | Jedině VSETÍN
13.06.2020, 15:23
 
odkaz

Kluby, které přes rok srdnatě bojovaly proti svazovému kolosu, pořádaly tiskové konference, kam přivezly rodiče s „poškozenými“ dětmi, se teď rozhodnou vzdát svých zásad, nároků a ještě dobrovolně zavřou pusu?
 
13.06.2020, 12:24
 
Vsetín má hotový kádr. Chceme se prát se o extraligu, vyhlašují v klubu
odkaz
 
13.06.2020, 11:12
 
Tobolo Smajlík Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
13.06.2020, 10:21
 
No myslel jsem že smír bude alespoň že strana svazu zaplatí výlohy, pravniky... Tohle bude spíše precedens těm kdo by chtěl jít proti svazu....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.