Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-16" |  vypnout filtr
 
16.06.2020, 18:22
 
Když řekne Vojta, že do toho dáme všechno pro postup do ELH úplně mrazí. Uvidíme, co kluci dokáží, ale od Vojty slova nejdou nikdy jen tak do placu!
 
16.06.2020, 17:27
 
Milý Myky, jestli chceš, můžeš jít držet před sídlo svazu hladovku, možná juniory do Ligy akademií (či jak se to jmenuje) opravdu vrátí, až budeš jenom kost a kůže, když už teda nejsi ten přizdisráč
 
16.06.2020, 13:42
 
Myky: je s podivem, jak se historie neustale opakuje a po jakesi trajektorii se urcite veci vraceji. .... Stefl neprijal od Kulhanka “napad” hrat I.nhl. Tvdil spolu s Cunkem, ze mame tolik streliva, takove argumenty a dukazy, ze arbitraz musime vyhrat! A kdyz ne arbitraz, nasledne musime vyuzit soudu a znicit tehdejsi vedeni cslh i s jejich pravnikem Kralem. To se psal rok 2007 a po prohrane arbitrazi nabidka na smir zmizela a soudy se rozlizly do ztracena. V sezone 07/08 Stefl sefoval klubu, jehoz vrcholem byla juniorka (mistrovska), ale na zimaku uz se moc nezdrzoval. Nasledne udelal papa! a zmizel v Bratislave. Nebyl prizdisrac.... A v podstate ze Vsetina zmizel i hokej. Junci spadli, postoupili, spadli a postoupili aby nasledne byli vyrazeni podivnym zpusobem. A co se acka tyce, nekteri fakt nedocenuji dostatecne co tu je a moc si toho nevazi.... Nedochazi jim asi kolik prace, usili a diplomacie, jiz nekteri nazyvaji prizdisracstvim v tom je.

Julius Fucik kdysi rekl: “lide, bdete!” Sice se pak ukazalo ze jeho moralni kredit je udavacstvim ponekud pospinen, ale pravdy na tom neco je. Ja bych jeste - byt nedosahuji takoveho vehlasu jako Fucik: “pouzivejte obcas to co mate mezi usima”.
 
palica | Vsetín
16.06.2020, 13:35
 
Já měl tu čest v rámci stmelovačky hovořit s posilami, zejména pan Bartko a pan Štach jsou velcí sympaťáci. Plus pan Vlach na pár vět. Více chlapců jsem nestihl, sekla se mnou viróza. Jsou to pokorní kluci a ja se těším na sezónu, nebojím se ničeho. Do dvou let se do toho Davosu podívám. Dovidenia.
 
16.06.2020, 12:50
 
Reakce na Thufur: Popravdě se ti divím, že se ti časová ...
Přizdisráč zůstane přizdisráčem.
 
16.06.2020, 12:00
 
Thufur: souhlas Smajlík
 
Vajdiku kup si Porubskej dres až po kotníky, na hlavu beranici s logem, do ruky mávátko a můžeš vyrazit do země zaslíbené. O místa se neboj, roztleskávačky tě dovedou na volné sezení i kdyby vedli ligu o 20 bodů. Přeju ti to.
 
16.06.2020, 10:06
 
Reakce na Asterisk: Vajdik: vsad si co chces. Jestli vsa...
Popravdě se ti divím, že se ti časová investice potřebná na reakci k takovýmto žblebtům vyplatí. Nevím, jestli je Vajdik (s velkým) a vajdik (s malým) jeden a ten samý koumák, ale není tomu tak dávno, co tu jeden z nich vyměňoval Dostálka do Přerova za Pšurného (doboha!) a pár dnů nato (po té, co Dostálek udělal v zápase čtyři body) se tu podivoval, kdože to tu nadával na Dostálka. No schíza par excellence... A když už jsem se tu rozkonfrontoval, tak z jedné vlny zmíním, jak je mně jemně blivno z "příznivců", co přesto, že o dohodě VHK+AZ+Vepř vs. svaz neví ani o ň víc, než bylo v tom ofi prohlášení (tedy naprosto nic), tak mají potřebu tu hejtovat vedení klubu. Hernajs, když nevím, nedělám ze sebe ch*ja a s kafráním čekám, až vědět budu ne? Myslím, že Tobola už v minulosti prokázal, že má pro tyhle věci cit a dokáže rozlišit, kdy má smysl do ohýnku foukat a kdy je výhodnější jej počůrat a věnovat se něčemu jinému. Několik pro Vsetín příznivých zpráv už v mezičase (byť bez fanfár) dorazilo... Za mě zaplať pámbu, že tu někdo takový, kdo je ochotný si s takovými věcmi špinit ruce, je. Být se vší hrdostí zadupán do hnoje, to už tu bylo a myslím, že na nějaký čas stačilo...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha