Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 986 (k 4.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-7-1" |  vypnout filtr
 
01.07.2020, 20:55
 
Ogaři kdyby nekdo měl nejaký hraný dres Vsetína na prodej, tak sa ozvite :-) TomasMichlik@seznam.cz
 
01.07.2020, 17:29
 
Jardy Jágra se asi hned tak nezbavíme, čím starší, tím silnější na puku...
 
 
Rst | Vsetín
01.07.2020, 13:43
 
Reakce na Thufur: Přijde mi to rozumně nastavené. *1*...
Za mě 50 (navrhoval i loni prý LF81), ale i 60 is good. Smajlík
-----
Na fb zaujal (mne) názor, že "mládež je lenivá a veskrze na síítích," že i pro ně tohle přes net (asi to nejde), což mi však už, nic proti mladým, ale.. donést v peřince, sunar (aperol) a cumel (na sunaru/aperolu) by jetě nechtěli?
 
01.07.2020, 09:53
 
Dle mého ceny vstupenek a permic nastaveny optimalne! 1. Slevnene vstupné pro studenty 60kc, 2. Stání za slusnych 99kc. Verim v lepší návštěvy nez v minulé sezone, uz jen proto, ze páteční a sobotní domácí zapasy snad tvori 60% první casti soutěže.
 
01.07.2020, 09:40
 
Přijde mi to rozumně nastavené. Smajlík
 
Rst | Vsetín
01.07.2020, 09:32
 
k lupenům:
60 pro mládež: Smajlík
 
Dobrá, uvidíme.
Že teď brečí všude všichni není žádné překvapení, spíš obraz doby. Oni zatím nevědí co mají dělat a tak brečí. Taky si nebreč, když stát slibuje a občas fakt i dává...
Teď jsem byl v jedné...ale čert to vem, v Isolit Bravo a pan majitel (povahově poněkud narcis) už zdatně pláče jak je všechno hrozné, špatné, jak ON se celou dobu obětuje, ale bude muset omezovat to či tamto, jak ON se musí zamýšlet nad udržitelností zaměstnanosti v regionu... a přitom už netrpělivě čeká na uvolnění opětovného dovozu ukrajinců. Hromad ukrajinců doslova...
 
Cromwel | Holešov 1
01.07.2020, 08:18
 
Tím samozřejmě nemyslím Flašara...
 
Cromwel | Holešov 1
01.07.2020, 08:14
 
JR-ja se s nikým nepřu ani nic podobného....moje reakce byla pouze v rámci bodu jedna v mé předchozí reakce...
V životě by mě nenapadlo že by člověk kterému to patřilo mohl opravdu něco vědět 😄😄
 
01.07.2020, 08:06
 
Reakce na Flasar: DíkZaTuVzpomínku,Cromwel když o tom pr...
Jako člověk, mající několik kamarádů zaměstnaných v karvinské pobočce ROBE, vím, kam Flasar míří a že má pravdu...
 
Cromwel | Holešov 1
01.07.2020, 08:02
 
Flašar- ad1)reaguji pouze na jednoho věčného prudiče..
Ad1) co se týče dění v a kolem ROBE...ano správně nevidím do toho,ty snad ano??? skutečně???... pokud člověk není úplný ........ dokáže si myslím Snad skoro každý domýšlet možné scénáře... toť vše....
 
Hele já jsem mluvil obecně, ale vycházel jsem z konkrétní zkušenosti *několika* sponzorujících firem (pochopitelně poněkud větších než je "Frantova pila s.r.o.", kde dělá Franta, jeho stará, Karel, Láďa a Břéťa). V přímým kontextu člověk vyjadřující se k tématu být "za šaška" ani nemůže, neb by jím museli být všichni, kdo komentují *jakoukoli* firmu, v níž nedělali. Samsung, Panasonic, Škoda, Foxconn... doufám tedy že ses o nich nikdy slovem nezmínil, když jsi tam taky nikdy nedělal. Smajlík

Kromě toho myslíš, že dělník na pásu, nebo uklizečka z ROBE "ví víc a má kontext lepší"? Povím ti sladké tajemství - pokud nesedíš při poradě vedení u stolu, tak se těm lidem (všem ostatním lidem) stejně vypráví "pohádky" až do poslední chvíle.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.