Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-22" |  vypnout filtr
 
123>
Flasar | SFAKZZ
22.09.2020, 23:31
 
Reakce na Rst: Jak už jsem zblblej, četl jsem klidně byc...
To víš že je a kdyby jedna Smajlík
COVID-19 Death Metal/Goregrind Brazil
COVID-19 Death/Doom Metal Russia
 
Rst | Vsetín
22.09.2020, 23:28
 
Reakce na nový_z: Není to jen o rouškách, vzal je čert. ...
JJ, vzal je Čert!

Smajlík
 
Gerard | Vsetín
22.09.2020, 23:15
 
Lisaj: sorry Lisaj, ale Ty jsi opravdu "epidemiolog" asi jako češtinář Smajlík . "Covid je jen slabší chřipka". "Vakcína z usmrceného viru je natolik nepřirozená, že oslabuje imunitu". "Covid neustále mutuje a mění se"... ano mutuje, ale natolik zanedbatelně, že by to na účinnost vakcíny nemělo mít vliv, chřipka mutuje mnohem závažněji. "Rouška víc uškodí než pomůže"... Bomba, co tam máš ještě. Tohle předčí i odborníky na covid a epidemie z řad fyzioterapeutů a zubařů Smajlík .

Flašar: těch osm tisíc nakažených taky trochu zveličili a "správně" použili média. Pokud vím, tak Prymula řekl, že pokud nijak nezasáhneme a necháme vir bezpovšimnutí dál exponencionálně růst, tak že tu brzo máme 6 až 8 tisíc. Doufám, že k tomu (i v důsledku snad rozumných opatření) nedojde. I když to nám ještě teprve ukážou nejbližší dny a týdny. Ty si klidně přej ať mu těch 8000 vyjde, ale pamatuj čísla a statistiky nelžou a ty nároky na lůžka by pak naskakovaly denně o cca. 200 denně.

DíkZaTuVzpominku: no já z Prymuly jako ministra taky nejsem úplně odvařený a taky vojáky zrovna dvakrát nemusím. Ale myslím si, že pro Babiše to byla jednoznačná volba. A co si budeme nalhávat, s Čechy (a Moraváký a Slezany) se bohužel většinou moc po dobrém nedá. Na doporučení, rady, prosby moc nedají, tak pak musí přijít příkazy, zákazy a opatření. Mimochodem pokud zůstane jen u omezení zavíračky barů a omezení kapacit stadionů, případně vyšších stupňů škol a ještě k tomu na jenom co nejnutnější dobu, tak to není nic až tak drastického a ekonomiku ničícího. Mimochodem třeba v takové Británii na to jdou daleko přísněji a to jsou zatím v mnohem lepší startovací pozici.

Nechci se tady zbytečně hádat, je mi jasné, že je to tady nic neřešící a asi nikdy nekončící diskuze. Mým záměrem je jen to, aby alespoň někteří zapřemýšleli, jestli přeci jenom nebude rozumnější být trochu obezřetnější a opatrnější... a to klidně ne jenom kvůli sobě a svým nejbližším, ale především kvůli celé společnosti. Už jenom to, že jsme teď pro ostatní státy za covidového otloukánka a raději před námi zavírají hranice je nepříjemné a ekonomice jednoznačně neprospívající.
 
Rst | Vsetín
22.09.2020, 23:04
 
Reakce na Flasar: To máš těžko Rosťo, docela by mě zajím...
Jak už jsem zblblej, četl jsem klidně bych ho nechal promořit s Asteriskem...
K tématu jen:
virová nálož, o tu tady asi jde: potkat 10 ( 20, 60, 100, 400 ) lidí s chřipajznou asi nebude jako potkat tyto počty lidí s C19.
Ty to budeš vědět: už má nějaká metalová kapela název COONAVIRUS nebo COVID19?
 
Rst | Vsetín
22.09.2020, 22:43
 
Reakce na nový_z: Není to jen o rouškách, vzal je čert. ...
U těch roušek jsem nemyslel fans.
 
22.09.2020, 22:04
 
Není to jen o rouškách, vzal je čert. Kdo je odmítá, ať tam nechodí. A kdo je s nimi smířen, ať je hlavně po zápase vyhodí a nejde s nimi přes celý druhý den dýchat do zaměstnání, i když tím vlastně nic nařízeného neporušuje (taková blbost) . Zákaz plucaní na Lapači byl nakonec horší. :-)
Jde o ty nepochopitelné administrativní, direktivní celoplošné restrikce, co se týče počtu, sektorů až do nuly atd.
 
Flasar | SFAKZZ
22.09.2020, 21:57
 
Reakce na Rst: Čumět ze sedátka na prázdné stání při mis...
To máš těžko Rosťo, docela by mě zajímal názor člověka co po obyčejné chřipce čeká na transplantaci srdce, klidně bych ho nechal poměřit s Asteriskem a pak by si společně mohli zakřičet "covid není chřipka" a oba by měli svoji pravdu Smajlík
 
Rst | Vsetín
22.09.2020, 21:32
 
Čumět ze sedátka na prázdné stání při mistráku by muselo bavit. Smajlík
Ale tak nějak, možná že přesně tak, jsem to čekal, již když jste tu na jaře strašili s Porubou.
Zatím mě více přesvědčil tábor "covid není chřipka" než "nic to není".
Osobně mě třeba na jaře, nebo ještě v zimě snad, ty roušky štvaly víc než teď. Že bez jediného výstřelu lze lidi dostat pod roušku a pod zámek - bylo smutné sledovat z okna jednoho člověka na km² v roušce - bylo to jak ze sci-fi filmu.
Teď mi přijde, že mě víc štve to zlehčování situace než nicotné roušky a ještě víc mě štve to rádoby hrdinství těch odmítačů roušek, kdy si přijdou jak Gabčík s Kubišem, to bych blil.
Zase ale mi přijde, že je větší sranda než na jaře kvůli/díky těm, co chtějí obejít ty z klobouku tahané restrikce. Sběr židlí ve fanshopu, ne nemožná akce s vlastním štokrlem na Lapač, ze stání na zimáku sezení na papíru na stání na Lapači, to mi někdo říct před čtvrt stoletím, spíš bych si myslel, že budeme na Lapač létat na létacím kole, než že si člověk na stání bude muset sednout na čtvrtku kartonu. Smajlík
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
22.09.2020, 21:19
 
Reakce na hokejvsetin: A jak to jako budou dělat když je...
Zitra budou jistě upřesněno, je rozdíl 1000 ve VM a 1000 na Vsetíně nebo 1000 ve Vítkovicích.
Pokud by Vsetín nemohl mít minimální kapacitu do 2000 lidí je lepší to odložit ( Kolín, Haviřov, Slavia ).
Pernametkáři by se na sezení vlezli, ale ta logika = sezení - sardinky a stání - pusto, prázdno.
 
22.09.2020, 21:07
 
A jak to jako budou dělat když je přes 1000 pernamentkářů??? Smajlík To jako pustí každého druhého?? A co ten první?? Bude mít zaplaceno a bude stát před stadionem?? Smajlík To je naprostý nesmysl Smajlík
 
22.09.2020, 20:27
 
Reakce na Asterisk: Lisaj: promin, ale nejsou to media.....
Vůbec si nemyslím, že první vlna byla nafouknutá, nikdo pořádně nevěděl, o co jde, nebyli jsme na to připraveni, porsaní jsme byli všichni. Město bylo na jaře několik dní liduprázdné, bez aut, s rouškou se správně muselo i do lesa, i když nám blahosklonně slibovali, že tam to nikdo kontrolovat nebude. Tehdy bych nějakou logiku nehledal, bylo to všechno nepoznané. Ale teď?
Čerstvá situace: Prymula bagatelizuje kritiku na amatérskou distribuci roušek pro ohrožené důchodce (musí přece chránit koaličního spojence v červených mikinách), ale v omezování účasti zdravých lidí, účastnících se sportovních akcí, bude nekompromisní a zřejmě teď bude lámat rekordy... Kde je logika?
Můj názor je, že nás neohrožuje vir, ale přijdou nás o hodně dráž ta opatření, kterými se politici navzájem vymezují a realizují.
 
22.09.2020, 20:22
 
Rikam to furt: syty hladovemu neveri :-)))

Vytrhavas z kontextu. Kdyz jsem napsal o fotkach z ciny, myslel jsem - a ty nejsi pitomy, ty to samozrejme chapes, treba desitky mrtvych pod lajntuchem na zemi na chodbe ve spitalu. Nebo vojenske nakladaky co to odvazely kamsi, aniz by pozustali mohli pohrbivat a rozloucit se. A nemusime chodit daleko: pokud bys ohrnoval nos nad cinskym zdravotnictvim, to italske zpochybnovat asi nebudes. Ale i tak i tady odvazely rakve vojenske konvoje. Jinak co chripka!!! Ja videl kdysi na vlastni oci chlapa rozškubaného psama a za mlada (to mi bylo 1 Smajlík chlapika, co ho ve zbrojovce rozstipla tabule plechu, co sletela z palety kterou tahal pod stropem haly jerab. Dal bych tu smajlika, ale bylo byto nepatricne.... .....
A ze pohoda? Rika se tomu taky balancováni na ostri ziletky. Jednou to vyjde, jindy tas ne..... Bylo par horskych stredisek v Dolomitech, kde tuhle chorvatskou cestu vyslapli uz v tom unoru. A tam to tak fajnove nedopadlo :-)
 
ace81 | Vsetín
22.09.2020, 20:16
 
Plukovník sliboval pro tento týden 6000-8000 nakažených denně. Je dobře, že mu to vůbec nevychází a ted to dokonce klesá na 1476 za včerejšek.Jak říkal Flašar je to fakt špatný tipař, bohužel je na chvilku ministrem co rozhoduje jako voják.Vše pozavírat a po nás potopa.
 
Lisaj | město vsetína
22.09.2020, 20:13
 
Ono 2000 positivnich za den je absolutne smesne cislo,nulove,nic,tolik lidi bylo minulou sobotu jen na Lapaci. Ale kdyz za to napises 5 vykricniku,tak to vypada jinak.
 
Lisaj | město vsetína
22.09.2020, 20:08
 
Asterisk ja videl obrazky co dokaze chripka,nebo zapal plic a taky to vypadalo hruzostrasne. A to ze by media.v lete mlcela bych zrovna nerekl, sotva si zapnul tv a uz o tom blabolili. Na netu to bylo porad vsude,napr. titulky tipu,necestujte do chorvatska,tamni situace je alarmujici! A ze se v v chorvatsku navzdoy obrovskemu narustu positivnich zavadeji prisna pravidla apod. . Ja tam prijel a ono nic, vsude plno lidi (i duchodcu) rousky meli akorat prodavacky v obchodech,hospody nonstop, uplna pohoda. Takze asi tak. .
 
22.09.2020, 19:53
 
Takže od čtvrtka na zimaku max 1000lidi se 14-ti denní zkušební dobou.
 
R17
22.09.2020, 19:52
 
to VSH : B je správně - vnitřní prostory max. 1000
 
22.09.2020, 19:13
 
Lisaj: promin, ale nejsou to media.... tohle je pruser a NENI to chripka. A v 95 byla epidemie kazdorocni ostrejsi chripky. Umrelo 8000 lidi. Pak tu kolem roku 2009 byla chripka praseci. Ta nas ale minula. Nakoupilo se na to Tamiflu, co se expirovane a nefunkcni muselo vyhazet.

Odvozovat z toho, ze tady je nizka smrtnost, ze jako o nic nejde je opravdu kratkozrake. Meli jsme tatim z pr.ele kliku! Ale jak tohle vypada kdyz se to vymkne kontrole, to jsem videl na fotkach co mi posilali uz unoru pokoutne kamaradi co mam v cine.... A bylo to videt i na obrazcich ze severu Italie. Prehnslo se to pres USA.... To nejsou famy, to jsou realna cisla. U nas ale krome OKD nevzniklo zadne ohnisko, kde by si to nemocni navzajem vymenovali a zvysovali si infekcni zatez, ci naloz - vyber si jaky chces vyraz.

Nekomu vadi ze to slysi ze vsech stran. Rozumim tomu! Faktem ale je, ze minimalne dva a pul mesice, jsme si zili v pohode a slyset o tom nebylo. I ty tvoje media mlcela. Ted nemlci. Akorat se zmenila nalada ve spolecnosti a to tak, ze spousta lidi ma pocit, ze byla ta prvni vlna zbytecne nafouknuta. Opakuju: mel jsem stesti. Jsem tu s par problemama, co se s nema musim naucit zit. Ale prevalcovat to takhle meho 75ti leteho tatu, coz je navic onkologicky pacient, tak tu uz neni.... A vis proc? Po dobu me nemoci mne nevidel ani jeden lekar. Volali mi kazdy den. A prvni otazka znela: zijete? Na rozdil od te tve chripky na kterou vicemene mame lecbu, tady ti nemo kdo a jak pomoct!
 
Flasar | SFAKZZ
22.09.2020, 19:04
 
odkaz

:/
 
22.09.2020, 18:41
 
VSH: odkaz

skáče to Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.