Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-23" |  vypnout filtr
 
alf | Vsetín
23.09.2020, 21:09
 
Ve prvoligovém hokejovém Vsetíně jsou rozhodnutím velmi rozladění.

„Svět se bohužel zbláznil. Musíme to vydržet a poslouchat osoby, které nás straší. Uvidíme, zda budou mít pravdu. Nezbývá nám současné nařízení respektovat. Výrazně to mění chod společnosti,“ přiznal Daniel Tobola, jednatel valašského klubu.

„Permanentek máme prodaných okolo 1 200, ale není pravděpodobné, že by přišli všichni. Na hokej se určitě dostanou. Možná bude i pár lístků na prodej,“ slíbil jednatel.
odkaz
 
kurvinek | Vyškov
23.09.2020, 20:37
 
Už by jste někteří z vás mohli toho fňukání na rozhodčí nechat. Ze dvou zápasů venku dát jednu branku to je hrozná bída. To nebude v rozhodčích.
 
23.09.2020, 20:34
 
Vlach18: Neni střela jako střela, se nedivím, když se tam počítají i ty tzv. střely "nahození na gólmana" Smajlík Smajlík
 
ace81 | Vsetín
23.09.2020, 20:33
 
Dle jmen kvalita v útoku je velká, ale na ledě to zatím není moc vidět. Dneska tam byla velká snaha a bojovnost, bohužel venku je to dlouhodobá bída.
 
Vlach18 | Vsetín
23.09.2020, 20:31
 
62 střel z obou venkovních utkání a jedna branka.. No co dodat... Snad jen to, že jsme měli smůlu, kluci se snaží, ale nějak to tam nepadá
 
23.09.2020, 19:55
 
Reakce na zelí: Já už se k tomu nechtěl vyjadřovat, prot...
Ona ta důchodová reforma znamenala posílat povinně část platu do investičních fondů, kde ta "nejbezpečnější" konzervativní investice byly třeba řecké dluhopisy. V EU je na dotacích, grantech a státní penězích závislých čím dál více lidí. A jako každý závislý feťák potřebuje čím dal větší dávku, tak i ekonomika EU, závislá na půjčkách a dluhu, zavedla v historii ještě nikdy neuskutečněný experiment s nulovými či zápornými úroky a peníze se už nerozdávají zadarmo, ale ještě se tomu kdo si půjčuje platí. Výsledkem je logicky inflace a nulové úroky na spořících účtech a odtržení peněz od reality. Málo kdo si uvědomuje, že když bere 30000 a inflace je 3%, tak prakticky příjde o 900,- měsíčně a další rok zase a ještě o víc. A těch pár miliard ušetřených na důchodcích nebo studentech na jízdenkách to v žádném případě nezachrání.
 
Brouček_71 | Vidče
23.09.2020, 19:43
 
...už se začíná projevovat pruhovaná sestava
 
ace81 | Vsetín
23.09.2020, 17:42
 
Tak to je pruhovaná sestava snů.Snad budem hrát alespoň ve 4.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
23.09.2020, 17:39
 
Dnes pískají Vojtěch Fiala (Havířov/Olomouc), Jakub Koziol (Ostrava), na čarách Jan Kleprlík (Brno/Chrudim), Martin Konvička (Třinec) ... pánbů s námi...
Smajlík
 
Já už nemám sílu snad ani na ten koment...
#sorryjako

PS: lékaři mě diagnostikovali a následně upozornili, že na Covid 19 neumřu a musím si prý najít jinou záminku. Neporadili mi jakou. I tak dík! Smajlík
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
23.09.2020, 15:26
 
Reakce na Okvhk: Ještě ze DT umi tak krásně stema poctam...
"" Od čtvrtku se smí sportovních utkání zúčastnit 1000 osob ve vnitřních prostorech.
Do počtu jsou zahrnuti hráči, trenéři, zaměstnanci klubů a osoby nutné k organizaci.
Vyplývá z toho, že fanoušků může za předpokladu splnění všech bezpečnostních a epidemiologických podmínek dorazit výrazně méně, než tomu bylo dosud. ""
Odhad max. 900 diváků
 
23.09.2020, 15:15
 
Ještě ze DT umi tak krásně stema poctama lidi :D na každý hokej bude 990ks (hlavně ta nula na konci)
 
 
Chrt | Vsetín
23.09.2020, 14:05
 
Zeli: s tim, co pises ve 4. odstavci nemohu nesouhlasit, ale neni to driver "sekery půl bilionu za to, že jsme vlastně odsunuli problém o 3 měsíce".

.
 
 
zelí | Praha|Vsetín
23.09.2020, 10:36
 
Reakce na Chrt: BohseOnkel: letosni pulbilion nema vubec...
Já už se k tomu nechtěl vyjadřovat, protože jsem napsal asi vše, co se nějak dotýkalo hokeje. Teď už jdeme víc do podrobna a nevím, jestli se to hodí tady na hokejovém fóru řešit sekeru státního rozpočtu. Smajlík

Ale když už. Tak primárně nikdo neví, na co konkrétně se tady těch 500.000.000.000,- Kč (sakra, to je peněz) vlastně dá (část samozřejmě kryje výpadek příjmů). A neví to ani MF, která ten rozpočet sestavuje. Prostě je to politická hra a dělají si tu polštář na všechny možné varianty, všechny předvolební dárečky.

Primárně, pokud něco provozuji, tak bych měl fungovat s vyrovnaným či lehce přebytkovým rozpočtem. Ano, můžeme namítat, že máme v porovnání s jinými státy EU jedno z nejmenších zadlužení. Ale srovnávat bychom se měli s lepšími, ne s horšími. A navíc: tohle není zásluhou současné vlády, která se hospodárně nechová, ale předchozích pravicových vlád, které dělaly ty nepopulární kroky při předchozí krizi. Za tyhle kroky se ale hlasy do urny nehází. Smajlík

Našemu státu chybí primárně tyto kroky:
- digitalizace státní správy, její razantní zeštíhlení a úspory
- penzijní reforma, kterou tu současná vláda, která je u moci už 7 let (stejná strana na Ministerstvu financí), není schopná vytvořit. Jediné, co zvládla je zrušit tu předchozí bez náhrady. Asi není potřeba zmiňovat, že na tohle dojedou především mladší ročníky, které by si měly raději už teď něco odkládat a nespoléhat se na stát.
- efektivní redukce výdajů. Vykašlat se na dárky typu 5000,- Kč pro důchodce (taky mám prarodiče a brzy i rodiče na důchodu), které jsou neobhajitelné. Vykašlat se na kupování voličů formou dotování vnitrostátní dopravy ve formě 75% slev a kompenzací pro dopravce. (Ty mimo jiné nikdo efektivně nekontroluje). A třeba tady teče dopravcům 6,5 miliardy ročně. Další kapitolou jsou myšlenky týkající se kampaní na podporu domácí turistiky za 2 mld. v době, kdy nikdo nikam jinam, než do tuzemska nemůže. Nebo proč by stát měl ručit penězi daňových poplatníků dopravcům na expanzi? (viz RegioJet a EGAP). Těch nesmyslných výdajů je spousta za desítky až nižší stovky mld. Zkrátka omezit nezbytné výdaje, nikoliv investice do infrastruktury.

Jen pro zajímavost, ke 30.6. 2020 byly investice státu 65 mld. z celkových 830 mld. Kč nákladů. Čili minimální investice a vysoké provozní náklady. Smajlík

A osobně i pracovně mě současná situace ovlivňuje víc, než si myslíš. Teď už se k tomu dále vyjadřovat nebudu. Pojďme se věnovat zase sportu. Smajlík
 
23.09.2020, 10:29
 
Gerard: máš můj obdiv jak dlouho to tady s některýma vydržíš rozebírat
 
23.09.2020, 07:01
 
Gerard: určitě nemá smysl se zbytečně hádat. Názory lidí na současnou situaci také vycházejí z toho, jak moc se jich osobně covid dotýká. Někdo mohl přijít o práci a dostal se finančních problémů. U tohoto člověka chápu, že má v tuto chvíli jiné priority a ze všech dalších omezení se mu zvedá kufr. Dále může mít někdo (jako třeba já) rodinu v zahraničí. Tím, že je ČR vnímána jako riziková v EU, jsou věci komplikovanější a rodinu jako takovou to ovlivňuje. Tím že narůstají čísla, tak v tomto ohledu je to na nic. Osobně si myslím, že to ještě chce čas, aby se priority ve společnosti celkově ujasnily a lidi nebyli až tak názorově nejednotní. Je zde totiž pořád dost otazníků a uvidíme jaký bude vývoj. Samozřejmě mě štvou ti co nemají respekt k nikomu a k ničemu, ale těm nic nepomůže ani osvěta na internetovém fóru (na nikoho zde nenarážím - myšleno všeobecně).
 
23.09.2020, 05:53
 
Rst: ale taková metalová kapela Virová nálož.... slušný název, skoro lepší než Metallica Smajlík

 
Chrt | Vsetín
23.09.2020, 00:08
 
BohseOnkel: letosni pulbilion nema vubec zadnou souvislost s DI, vzhledem k dobe pripravy liniovych staveb ani nemuze. Co se stavi, pripravuje, viz forum ceskedalnice, urcite toho najdes vic jak 10 km vcetne pilota PPP na D4. Omezeni jsou spis v kapacitach stavebnich firem, nejsoi lidi, nez nedostaku financi.

Asterisk: muj koment byl ciste k vysi schodku, kde 213 mld jde za nizsimi prijmy, 247 mld na vyssi vydaje kam patri vsechny programy podpor od OSVC, pres osetrovacky az po kurzarbeit a taky vsechny ty nehospodarnosti, ulitby cinanum, kompenzace atd. Zbytek je rozpoctova rezerva.
Treba se k tomu Zeli jeste vyjadri, kde by ten pulbilion nasel a co by to v dusledku znamenalo.

Jinak plati, co jsem psal Gerardovi. Je obtizne, spis nemozne, najit reseni ci postup s vetsinovou podporou. Nejen tohle forum je toho zdarnym prikladem.
Jako stat, obcane obstojne zvladame krizove rizeni, ale nasledujici obdobi noveho normalu je tragedie na vsech frontach.


 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.