Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-17" |  vypnout filtr
 
12>
17.01.2021, 22:49
 
Reakce na palica: Zdendo, takže už vím, kdo dal ty 4 fík...
Tak jestli i toto Milane v tom Tvém hledání počítáš, byly pouze tři a bylo to zhruba před 50 lety... Srdečně zdravím :-)
 
palica | Vsetín
17.01.2021, 22:27
 
Zdendo, takže už vím, kdo dal ty 4 fíky Olomouci....
 
17.01.2021, 22:07
 
Reakce na Rst: Víš co? Já být Krislem, tak se směju. Boh...
Každý jsme nějak nastavení. To je snad v pořádku.
 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 21:39
 
Víš co? Já být Krislem, tak se směju. Bohužel.
 
17.01.2021, 21:25
 
No a ještě k tomu ostatnímu. Začals s podmírou (příklad: 2 cm na Přerov). Na tom se neshodnem. Na ostatním - ano.
 
17.01.2021, 21:03
 
Tak když Ty ses přiznal, já se taky přiznám. Rozpočítával jsem se do 6 let. Pak jsme se z pavlačáku odstěhovali do rodinného domku, tam už nebylo s kým. Ale začal jsem natotata na Lapači v základně a bruslil (šmajdal), když se ptáš na techniku, jedině na vnitřních hranách nožů (beztak mi je otec jak nejlépe uměl ufušoval z té nejlepší zbrojovácké vojenské oceli, takže nože vydržely, ale ty komisňáky stály za ho....). Když jsem dostal červeno-černé trojky kanady koupené u Bati, narostla mi křídla. Pak MŽ "B", kdy jsem v 7-mi letech tahal ráno před školou v pytli veškerou výzbroj přes celé město, a pak zase rychle dom na kopec, a pak zase rychle do školy... No a pak MŽ "A", to už jsme měli i šatnu (v tom baráku za rolbou). Největší můj úspěch? 3 góly Olomouci (5:3). Dokonce mne kdosi po zápase při odchodu po té gumě do šatny za rolbou poklepal po ramenou, Zbrojovák (noviny), ve kterém to bylo uvedené jsem si neschoval. Jinou pochvalu si za mou krátkodobou epizodu v mladších žácích nepamatuju. :-) Já to neměl o centimetrech, ale o hlavě, spíš jsem dával protihráčům přednost... :-)
 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 20:26
 
Jak jste se rozpočítávali vy?
A co bych měl měřit?
Letos ať to dohrají tak, jak se to postavilo, vyhodnotí si, kdo se vyhrál, kdo neudělal progres žádný, kdo jej udělal, a je.
Bystřejší fanoušek pochopil již v květnu, že to nebude růžové, vedení počítalo s druhou vlnou koronaviru a s tím, že play off třeba vůbec nebude (a kdyby vážně nebylo, neboť situace se může změnit každou chvílí, tak by to vlastně se svými úspornými opatřeními vyhrálo) a já to naprosto chápu.
Ale to se budu opakovat - nějak nepočítalo s tím, že zelenožlutí budou nalepení na té hokejce.
Nevím, co vlastně máš proti tomu: zrezat Přerov a jiné, co se do nich vejde.
A mému představování si, že být tu Miraa Ševčík, nějaký přerovský ventil nejenže Kucharczyka nezraní, ale dostane bití, jakmile se na Kucharczyka špatně podívá. Můžu chápat, že jsi raději přes ty skillstrenéry, proti tomu já nic nemám, někdo takový, jako má Přerov Tomáše Sýkoru, ať je tu třeba hned.
Takže tu chci vlastně zelenožlutým otevřít oči, prostě pokud budeme proti soupeřům vypadat jak mladší dorostenci, nemůžeme čekat žádné zázraky (viz semifinále s Budejkama).
 
17.01.2021, 19:51
 
Teď jsi mne asi dostal, že?


 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 19:48
 
Myslíš odkud?
 
17.01.2021, 19:45
 
Ale do A-týmu bys měřil. S kama bys bral?
 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 19:45
 
I když vlastně když byly ZOH v Calgary, stával jsem v brance dokonce na bruslích, byla to jedna z posledních sezón stříkaných ledů. Smajlík Smajlík
 
17.01.2021, 19:44
 
Jeřábek to je druhý Lexa, i ten jeho první gol v e-lize dal stejně jako kdysi Jaškin.
 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 19:38
 
Ale v první třídě jsem těmto borcům chytával (od druhé třídy jsem již nikdy v brance nestal, ač jsem asi pro jistotu vlastnil i brankářskou hokejku) a byl jsem vždy neskutečné šťastný.
 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 19:36
 
Neměřili.
Bylo moc děcek. Od první třídy po kluky, co pomalu vyhlíželi vojnu.
A když přišli tito mazáci, vyklidili jsme pole. Pak když jsme vyrostli my, byli to zrovna tak.
Dřevěného dvoumetru nebylo třeba.
Vy jste se rozpočítávali jak?
Kdo se jak odráží z vnější hrany botasky?
 
17.01.2021, 19:28
 
No, Rst, jak to čtu, tak za mne raději u mládeže ty skillstrenéry, než selekci s dřevěným dvoumetrem v ruce. A jak vzpomínáš ty plné dvory na sídlištích, než jste rozhodili hokejky, kdo s kým, měřili jste se vůbec?
 
Rst | Vsetín
17.01.2021, 19:01
 
Drtina - UpL
Hunkes - Francie
Dudáš - Cracowia, Polsko
Slováček - ČB
Teper - Poruba
Jeřábek dnes Sparta, někdy Slavia.

Když si to člověk uvědomí, že obrana vyletěla do luftu, tak co se vlastně od sezony dalo čekat? Pomineme - li, že se jedná o tu tv hokejka sezónu, nejméně atraktivní ročník v historii sportu.
Já nevím, ale nadávalo se, i když se tu dařilo, lidi byli nevděční, jasně, jak kteří, ale dá se říct, že jim neustále něco vadilo.
Když si vzpomenu, jak nadávali na toho Jeřábka. Že prej do Valmezu. :-D Tak jestli Jeřábek do Val.mezu, tak vy, co jste ho tam posílali, kam byste posílali letošní beky? Do Hrušek? Do Staré Bělé?
Zase kdy jindy než teď se mají vyhrát?
No a Ondra Němec do Sparty, to by byla dvojka - Němec Jeřábek. Ani tady, ani ve VM, ale ve Spartě. Asi tam tomu nerozumí, když letos mají nejšanci na titul od 06.
Ale už zaslýchám hlasy diskutujících o našich hráčích jako žokejích. To brzo teda.
Mně tady to irituje mimo minulou sezonu dobře 10 let. A vedení mi připomíná toho rostlináře z Vesničky, to se můžu uvolat, že máme malé hráče a je to kolikrát nedůstojné, jak si z těch našich mimin dělají chlapi odjinud dobrý den.
10 let to říkám. A vedení 10 let to takhle staví, až se jim to teď hrubě nevyplácí (až se jim ty vypálené sirky vznítily na koulích).
Mě tohle štve víc než 10. flek, že tam není někdo jako Mira Ševčík blahé paměti nebo Klesla (to bych ale chtěl moc, nejlepšího beka jaký tu hrál), nebo aspoň ten Šuta....
Si vzpomínám, jak mi starý Kuželka vždycky o Mirovi Ševčíkovi povídal, že takového hokejistu musí mít každý mančaft, že to musí být. I ten Kuželka by to nakopnul, někdo by si z nás dělal dobrý den? "Tu máš, jogurte" a "vstávej, ventile."

Můžu se plést, ale včera jsem si představil přerovského hokejistů (za všechny třeba Křídla), jak stojí před zápasem v šatně, pomalu začíná hrát hymna, jde na led, v uších "tací dá nerodí na rovině, co rostú na horách na Vsetíně" a pak vyleze na led a tam vidí v zelenožlutočerném to, co vidí. To musí být normálně radost proti nám hrát.
Co jsem se bavil s masochisty, co to sledovali, někdo říká, že naši hráli do 2:0 dobře, jiný říká, že Přerovu na nás stačilo 20 minut.
Za mě - musí být radost proti nám hrát.
Sere pes, ale tu 12 dejte, ať je co číst a nad čím se rozčilovat.
------
Ještě si říkám, že by, být mladší a moct se jezdit, nebyly vůbec špatné výjezdy, to by bylo přímo snové bez trenérů.

 
17.01.2021, 18:23
 
To Muhehee: z posledních 13 zápasů jsme vyhráli 4 a to jeden v prodl..., takže dle Tebe je to v klidu a není třeba se vzrusovat?
 
17.01.2021, 15:04
 
Ja fajn vědet, proč
jsem chtěl zvracet. Proč nechci zpět prachy za permice! Já je chci! A to velmi! Nejsem komunista!
 
17.01.2021, 10:57
 
to Muhehee: Kámo my neprohráváme jen se "čtvrtým" ale i s posledním a to už je co říct Smajlík Smajlík Smajlík
 
Muhehee | Apple
17.01.2021, 10:09
 
To je furt “nemame na spisi, smirme se s tim” a kdyz prohrajem se ctvrtym, (coz povazuji za spici) tak tu jedni a ti sami furt breci jak fnukny Smajlík Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.